Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk

[S]Karty pamięci PSX

darmowe ogłoszenia sprzedaży

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

[S]Karty pamięci PSX

Post autor: ExGamer »

Witam, mam do sprzedania 6 oryginalnych kart pamięci do pierwszego PlayStation. Karty sprawne. Te, których zdjęcia są pojedyńczo 15 zł + przesyłka + dodaję plastikowe pudełka do nich lub odbiór osobisty w Krakowie lub na Podhalu. Pozostałe różnią się tym, że nie mają naklejek z tyłu i nie dodaję pudełka - koszt 10zł + przesyłka. Mogę wystawić na allegro.

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek
hasło do moich uploadów: 1234

Bodzio_PSX
-#
Posty: 48
Rejestracja: czw 29 wrz, 2011 21:18

Post autor: Bodzio_PSX »

Z tą oryginalnością bym nie przesadzał bo ta pierwsza wygląda na podróbkę, a niektóre pozostałe też są podejrzane.

Awatar użytkownika
andycandy
-#
Posty: 117
Rejestracja: ndz 02 lut, 2014 12:48
Lokalizacja: ĹÂ￾Ä‚Å‚dz

Post autor: andycandy »

@up. Jak dla mnie karty wyglądają na oryginalne. Sam kiedyś miałem identyczną wiec wiem chyba jak wygląda oryginalna karta pamieci.
"Hey, would you say I
became a hero?"

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Zagłoba, czemu wątpisz w oryginalność kart? Podaj powody, a nie "wygląda". Czym się różni, bo aż jestem ciekaw.
hasło do moich uploadów: 1234

Arkl1t3
-#
Posty: 387
Rejestracja: wt 22 cze, 2010 14:31
Lokalizacja: król. rząd. złodziei

Post autor: Arkl1t3 »

najprosciej to po bebechach sprawdzic ale dla mnie wiekszosc to 100% oryginaly jedynie tej z napisem psone nie potwierdze bo takiej nie mialem w reku i nie mam porownania. Szkoda ze zdjecia slabej jakosci to moznaby bylo sprawdzic wytloczone napisy z tylu. przynajmniej w kartach od ps2 te napisy bardzo sie roznily jakosciowo w oryg i w podrobkach.
PS1: SCPH-5502+CHIP+Color Fix
PS2: SCPH-35003, SCPH-39004, SCPH-77003, SCPH-77004, FMCB

nemezzis
-#
Posty: 35
Rejestracja: wt 04 mar, 2014 22:06
Lokalizacja: Zza krzaka

Post autor: nemezzis »

Ja spotkałem się z podróbką Sony do PSX.
Zamiast "SCPH-1020 Made in Japan" miało "SCPH-10200 Made in Japen".
I posiadam w domu.
PSX: SCPH-1002
PS2: SCPH-30004,
SCPH-50003 + Romeo Mod + Mars III
SCPH-70004 + Summ0ne Fix
SCPH-77004

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Sprawdziłem, wszystkie te karty mają SCPH-1020 MADE IN JAPAN
hasło do moich uploadów: 1234

Bodzio_PSX
-#
Posty: 48
Rejestracja: czw 29 wrz, 2011 21:18

Post autor: Bodzio_PSX »

Może to zdjęcia takie, ale sam kupiłem jakiś czas temu 2 karty i to w boxie i okazało się że nie są zbyt oryginalne, a ich tył jest łudząco podobny do tego z Twojej pierwszej karty, nawet ta plomba chyba podobna. Znajdę czas to cyknę fotkę to sobie porównasz.

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Zagłoba, rozumiem, ale bardzo chcę wiedzieć w takim razie czym twoje karty różnią się od oryginalnych? ;) Z zewnątrz ofc.
hasło do moich uploadów: 1234

Bodzio_PSX
-#
Posty: 48
Rejestracja: czw 29 wrz, 2011 21:18

Post autor: Bodzio_PSX »

Z zewnątrz inny odcień plastiku i nasycenie barw czcionki. W środku też całkiem coś innego. Jesteś w stanie zajrzeć do środka tej pierwszej karty co miałeś na fotce bo ciekaw jestem jak tam to wygląda.

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Teraz jestem w akademiku, więc niestety nie. Ale jak wrócę do domu to wrzucę fotki. Przypomnijcie mi tylko na privie w przyszły weekend ;).
hasło do moich uploadów: 1234

Bodzio_PSX
-#
Posty: 48
Rejestracja: czw 29 wrz, 2011 21:18

Post autor: Bodzio_PSX »

Ok, jak ja nie zapomnę :)

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Po otworzeniu wszystkich kart, okazało się, o zgrozo, że tylko jedna jest oryginalna. :/ Wszystkie pozostałe to podróbki.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Chętnych zapraszam na PRIV w kwestii ceny się dogadamy. :) Te dwie karty na jednym zdjęciu w środku są identyczne.
hasło do moich uploadów: 1234

Bodzio_PSX
-#
Posty: 48
Rejestracja: czw 29 wrz, 2011 21:18

Post autor: Bodzio_PSX »

A nie mówiłem ;) Na plus, że żadna nie ma układu z bateryjką więc wydaje mi się że wszystkie powinny podobnie jak oryginały utrzymywać save'y bez strachu, że znikną. Choć z podróbkami nigdy nie wiadomo...

Arkl1t3
-#
Posty: 387
Rejestracja: wt 22 cze, 2010 14:31
Lokalizacja: król. rząd. złodziei

Post autor: Arkl1t3 »

tragedia z tymi podrobkami jest, myslisz ze oryginal a tu lipa;p choc ja raz trafilem odwrotnie:D myslalem ze mam podrobke karty ps2 (obudowa na 100% podrobka) a w srodku byla oryginalna plytka PCB O.o porownalem sobie z kilkoma w 100% oryginalnymi kartami ps2 i byla identyczna :D
PS1: SCPH-5502+CHIP+Color Fix
PS2: SCPH-35003, SCPH-39004, SCPH-77003, SCPH-77004, FMCB

ODPOWIEDZ