Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

[K]Sprawną, przerobioną PSX

darmowe ogłoszenia kupna

Moderator: Moderatorzy

Jason66
-#
Posty: 79
Rejestracja: śr 28 gru, 2011 20:44

[K]Sprawną, przerobioną PSX

Post autor: Jason66 »

Witam all :D
chcę kupić sprawną, przerobioną PSX.
Nie musi być okablowanie, ale jeżeli jest, to ok ;)
padów mam od groma: 1 z samym d-padem, ta starsza wersja; 2 od PSX z gałką, 2 do PS2 i 2 takie które mogą chodzić podpięte pod PS więc z padami problemu nie mam :D
Gier mam od groma, ale jeżeli ktoś przy okazji ma jakieś propozycje, tak 15 zł max za grę to proszę pisać ;)
mam też trochę piratów ale w oryginalnych pudełkach O.o z rosyjskimi napisami... dlatego nie wiem czy to oryginalne, czy nie... nie mają czarnego spodu.... tak czy siak, boję się, że to piraty, dlatego chcę kupić konsolę przerobioną.

JEŻELI KTOŚ MA I JEST ZAINTERESOWANY SPRZEDAŻĄ, TO NIECH PISZE! ;) TU LUB NA PW, OBOJĘTNIE.
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Witold
-#
Posty: 523
Rejestracja: czw 25 lut, 2010 17:40

Post autor: Witold »

posiadam, pisz gg 10751474

Awatar użytkownika
torencik
-#
Posty: 131
Rejestracja: pt 04 sty, 2013 22:53

Post autor: torencik »

Jason to są na pewno piraty.Chyba że masz taką okładkę http://img.gamefaqs.net/box/6/3/7/3637_front.jpg .Square Enix wypuściło tak swoje największe hity i co dziwne nie są pod spodem czarne.Jeżeli masz takie gry to na 95% działają ale na pewno takich nie masz.
Obrazek[/URL]

Jason66
-#
Posty: 79
Rejestracja: śr 28 gru, 2011 20:44

Post autor: Jason66 »

Nie, te rosyjskie są bez tego zielonego paska ;)

Arkl1t3
-#
Posty: 387
Rejestracja: wt 22 cze, 2010 14:31
Lokalizacja: król. rząd. złodziei

Post autor: Arkl1t3 »

te ruskie to sa podobne do tych co tutaj
Obrazek
tylko ze zamiast value series na zoltym jest "русский версия"? kiedys widzialem takie wydania i to na 100% piraty sa. widzialem albo na allegro albo na olx ablo gumtree jzu nei pamietam ale od razu zaywazylem ze cos nie tak z nimi

edit

oo znalazlem jeden przyklad o co mi chodzi
Obrazek
PS1: SCPH-5502+CHIP+Color Fix
PS2: SCPH-35003, SCPH-39004, SCPH-77003, SCPH-77004, FMCB

Jason66
-#
Posty: 79
Rejestracja: śr 28 gru, 2011 20:44

Post autor: Jason66 »

A ja w tych zadnego paska nie mam ._. ani na jednym pudelku. Po prostu z tylu opisy gry sa po rosyjsku, a plyty maja rysunki jak oryginalne plyty, tloczone. Byc moze jedyne takie egzemplarze :D :D
moze to jakies jednoegzemplarzowe unikaty, specjalne wersje :D (joke :V )
tylko ze same rysunki gier na opakowaniach sa wgl inne, ale czasami podobne.

ODPOWIEDZ