Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

[zakończona][kupię] PS2 w atrakcyjnej cenie

darmowe ogłoszenia kupna

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Pierce
-#
Posty: 655
Rejestracja: wt 11 lis, 2008 09:04
Lokalizacja: białystok

[zakończona][kupię] PS2 w atrakcyjnej cenie

Post autor: Pierce »

Jak w temacie, z chęcią nabędę konsolę. To czy jest przerobiona/nieprzerobiona, czy w zestaw są włączone dodatki itd. uzależnia cenę jaką jestem w stanie za nią zapłacić.

Za 370zł można nabyć nowy model z roczną gwarancją, więc oferta typu 250 za sam zestaw, albo 270 za zestaw z trzema grami sportowymi będzie przeze mnie ignorowany.

Najbardziej pożądane przeze mnie gry:
+typowo konsolowe jak Gran Turismo 3, Klonoa 2, Harvest Moon czy Crash Bandicoot
+platformówki, logiczne, przygodowe
+kontynuacje serii z ps1 np. Tekken, Klonoa, Ape Escape
+Resident Evil 4, I Ninja lub podobne

Nie poszukuję:
-sportowych
-akcji oraz wyścigów, typu GTA, Midnight Club itd.

Jeśli w zestawię pojawią się gry przeze mnie preferowane, wówczas jestem skłonny zapłacić więcej.

[glow=darkred]Oferta nieaktualna. Nabyłem już konsolę.[/glow]
Ostatnio zmieniony pn 31 sty, 2011 18:27 przez Pierce, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

213damian
-#
Posty: 3
Rejestracja: ndz 09 sty, 2011 19:18

Post autor: 213damian »


Awatar użytkownika
Pierce
-#
Posty: 655
Rejestracja: wt 11 lis, 2008 09:04
Lokalizacja: białystok

Post autor: Pierce »

Widziałem zestaw przed założeniem tego tematu. Na pewno warto kupić jeśli ktoś ma podobny gust pod względem gier. W moim przypadku jedynie Grand Turismo 3 znajduje się na liście życzeń, pozostałe po prostu nie dla mnie.
Obrazek

ODPOWIEDZ