Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

[KUPIĘ] PlayStation nr.6/98

darmowe ogłoszenia kupna

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
michael69
-#
Posty: 1811
Rejestracja: czw 15 maja, 2008 08:47
Kontakt:

[KUPIĘ] PlayStation nr.6/98

Post autor: michael69 »

Witam.
Tak jak w temacie, poszukuję numeru PlayStation 6/98.

Obrazek

Można także kontaktować się przez GG 870109.
Ciągle zapominamy, że człowiek nieustannie musi korzystać z pomocy innych ludzi.
Dlatego poniżamy się, wyśmiewając potrzebujących pomocy.

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Pomogę ci szukać na w sklepach internetowych. Mam nadzieję, że chcesz wziąść udział w konkursie xD
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
michael69
-#
Posty: 1811
Rejestracja: czw 15 maja, 2008 08:47
Kontakt:

Post autor: michael69 »

Dzięki Ci bardzo :-) . A co do konkursu to chyba nic z tego bo w grafice jestem noga :-P
dopiero tydzień temu nauczyłem się robić gify(zauważyłeś na moich wstawkach) tak więc niech lepsi się tym zajmą a ja będę robił dalej to co umiem. ;-) Chyba taka pomoc też jest ważna. :-)
Pozdrawiam. :-)
Ciągle zapominamy, że człowiek nieustannie musi korzystać z pomocy innych ludzi.
Dlatego poniżamy się, wyśmiewając potrzebujących pomocy.

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Narazie znalazłem takie coś http://www.allegro.pl/item547972029_mag ... ml#gallery wiem że cię to raczej nie interesuje ale ide w dobrym kierunku. Widziałem jeszcze że jakiś koleś w gry>psx>gry>pozostałe dał 3 gry na PS3 do kupienia. LOL


Pisząc w google.pl playstation plus 6/98 jest archiwum allegro, w którym koleś ma do sprzedania za 12zł 7 magazynów playstation plus, w tym numer 6/98. Nie podał kontaktu niestety i nie wiadomo czy ktoś to kupił. Wiem tylko że jest z Wrocławia. Jak coś to link http://www.allegro.archiver.pl/playstat ... 24542.html
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

ODPOWIEDZ