Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

KUPIĘ oryginalną grę na psx LEGACY OF KAIN: S

darmowe ogłoszenia kupna

Moderator: Moderatorzy

nearyo
-#
Posty: 1
Rejestracja: pt 21 cze, 2013 10:49

KUPIĘ oryginalną grę na psx LEGACY OF KAIN: S

Post autor: nearyo »

Jak w temacie, poszukuję kultowego Soul Reaver'a. Nie bawi mnie przegrywanie, ściąganie ani granie na pececie, dlatego z racji sentymentu do dawnych czasów i tej gry szukam oryginału na psx.
Nie mam wymagań odnośnie ceny bo i tak nie mam szczęścia do szukania tego tytułu, więc jakakolwiek propozycja sprzedaży, w miarę rozsądna, będzie z mojej strony na 100% rozpatrywana na poważnie.
Zalezy mi na czasie więc jeśli ktoś ma i chce sprzedać albo jeszcze o tym nie wie że chciałby sprzedać ale przyda mu się kasa, to pisać!

ODPOWIEDZ