Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Zamienię telefon SE K510i Za GBA lub zestaw GBC warto!!

darmowe ogłoszenia zamiany

Moderator: Moderatorzy

RycerzJP
-#
Posty: 135
Rejestracja: wt 16 lut, 2010 17:10

Zamienię telefon SE K510i Za GBA lub zestaw GBC warto!!

Post autor: RycerzJP »

Witam. tak jak w temacie zamienię telefon SE K510i za konsolę GBA z conajmniej 1 grą
lub gbc z zestawem min 3 gierek.
Co do telefonu to stan oceniam bdb normalne ślady użytku.
W telefonie bardzo dobże chodzi joy ponieważ go wymieniłem na nowego.
W telefonie zrobiłem tuning. wgrałem nowe ciekawsze ikonki menu, ikonki systemowe
wgrałem walkmana 1.0 zmieniłem sterowniki aparatu wyświetlacza i dźwięku. dzięki czemu telefon gra o wiele głośniej i czyściej, robi ładniejsze zdjęcia i wszystko na ekranie jest o wiele wyraźniejsze. Zainteresowanym podeślę zdjęcia telefonu.
Kontakt: Tutaj na priv albo telefon 726886499 odpowiadam na sms. pozdrawiam i zachęcam do wymiany bo naprawde warto!!! gwarantuję bezpieczeństwo@@@

[ Dodano: Sro 16 Lut, 2011 19:03 ]
gier może być i mniej. ale ma być chociaż 1

[ Dodano: Pią 18 Lut, 2011 18:44 ]
Chętnym na wymianę dożucę jeszcze Mp3 2 gb lark life. MP3 ma plamę na wyświetlaczu jednak nie przeszkadza to w słuchaniu piosenek bo można je słuchać bez zarzutu. Mp3 świetnie służy jako pendrive w mp3 brak zaślepki na usb i na baterie. gratis akumulatorek aaa i sluchawki marki natec. czyli w skład wchodzi telefon i mp3.

[ Dodano: Sob 19 Lut, 2011 17:32 ]
Pilnie wymienię za GBA nawet samą konsolę lub GBC z min 1 grą!!!!

[ Dodano: Pon 21 Lut, 2011 17:13 ]
Mp3 sprzedana. Więc zamieniam się z wami za colora z SE K510i. gratis dodam siemensa sl 45i z full zestawemale bez baterii. proszę pisać na priv albo na fon 726886499 dzwonić też możecię. POLECAM BO TO NAPRAWDĘ OKAZJA!!!

[ Dodano: Wto 22 Lut, 2011 18:29 ]
proszę wrazie co pisać na maila Maniek0973@gmail.com

[ Dodano: Wto 22 Lut, 2011 20:25 ]
Nie widy chetnych... wiec prosye yamknac temat!!

ODPOWIEDZ