Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Zamienię zadbane PS ONE na telefon o podobnej warto"

darmowe ogłoszenia zamiany

Moderator: Moderatorzy

RycerzJP
-#
Posty: 135
Rejestracja: wt 16 lut, 2010 17:10

Zamienię zadbane PS ONE na telefon o podobnej warto"

Post autor: RycerzJP »

Witam. Tak jak w temacie zamienię zadbane PS ONE na telefon o podobnej wartości.
Mam na myśli: SE W610i, SE K550i, Samsung J700, Samsung J600, Samsung E250.
Lub inny. każdą ofertę postaram się rozmyslić. TELEFON MUSI DZIAŁAĆ!! ale przejdźmy do PS ONE więc tak:
Jest przerobione czyta każdą gre każdego regionu w koloże.
Jest zadbane i jest w idealnym stanie.
Dożucam: kartę pamięci 1mb, zasilacz, kabel do tv, joy który przydało by się wymienić bo nie posiada przycisków: r2, l2, r1, l1. 2 gry: Tekken 3, i emulator pegasusa około 1000 gier na płycie.
FOTKA: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1e3 ... 972be.html

UWAGA!!!: PS ONE moge również sprzedać cena jaka mnie interesuje to min 80 zł ale możemy się potargować. ;)
KONTAKT: TU ;), PRIV, TEL: 726886499, Mail: Maniek0973@gmail.com

POZDRAWIAM!!

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Może i się wtrącam niepotrzebnie ale na tym forum STARAMY się używać języka polskiego!
"koloże", "dożucam" ? Co to ww ogóle jest? Proszę p[opraw błędy ortograficzne, wtedy Twoja oferta na pewno będzie wyglądać atrakcyjniej. :)

Pozdrawiam ExG.
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
Adammo
-#
Posty: 43
Rejestracja: ndz 06 mar, 2011 18:08
Kontakt:

Post autor: Adammo »

Posiadam Nokię 3310, chętnie bym się zamienił za PlayStation :D Wiem, że może telefon nie ma takiej wartości, ale to już telefon historyczny, więc się zastanów :D
Poznaj świat emulacji
http://emusite.pl

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Adammo, hahahah. Dobry żart :P
SCEE™

RycerzJP
-#
Posty: 135
Rejestracja: wt 16 lut, 2010 17:10

Post autor: RycerzJP »

Nie dzięki Adammo żarty sobie robisz??? playa wymieniłem na Samsunga E250 więc temat do zamknięcia pozdro ;P

Zablokowany