Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Zamienie PS2 SLIM SCPH-70003

darmowe ogłoszenia zamiany

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Cloud Strife
-#
Posty: 156
Rejestracja: pt 26 mar, 2010 17:00
Lokalizacja: Radomsko
Kontakt:

Post autor: Cloud Strife »

Panowie nie chce wstrzynac klutni, ale co do usterki to naprawilem ja dzisiaj. i nie powstala z mojej winy (po prostu powypadaly kulki co trzymaja plyte,i nie moglo plyty wczytac.) nie mam pojecia jak niby mialbym ingerowac w te kulki (plyty wsadzam zawsze delikatnie). Owszem majstrowalem przy laserze, ale nie dawal oznak zycia (nie wiem moze akurat ten jeden egzemplarz ktory miales quake jest jakis pechowy,lub ty cos poknociles.) Mniejsza z tym. wymienilem to kulko,na drugie od discmana sony i wszystko ok. he he w sumie dobrze ze ta paczke moja zawrocilem (Zapomnialem wsadzic mc z freemcbootem). Co do wymiany wysle mc ta konsole,przeciez obiecalem. w sumie to by bylo na tyle. napisze na pw. Temat do zamkniecia.
Kontakt ze mną na https://www.facebook.com/Angeal5445
GG:24133337
angeal19915445@gmail.com

Pisac tylko w ważnych sprawach.

Zablokowany