Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Zamienie PS2 SLIM SCPH-70003

darmowe ogłoszenia zamiany

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Cloud Strife
-#
Posty: 156
Rejestracja: pt 26 mar, 2010 17:00
Lokalizacja: Radomsko
Kontakt:

Zamienie PS2 SLIM SCPH-70003

Post autor: Cloud Strife »

Jak powyzej zestaw zawiera : konsole PS2 SLIM SCPH-70003 przerobiona free mc bootem w wersji 1.8b,karte pamieci 64mb,2 sprawne pady (jeden oryginalny od sony,drugi nie),Okolo 36 kopi zapasowych gier min takie tytuly jak Final Fantasy XII PL,Okami PL,Trylogie Project Zero,GTA San Andreas PL itp,i dwie oryginalne plyty od psxa (Z demami i z GTA 2). Konsole chce zamienic poniewaz wszystkie gry jakie mam ukonczylem,i tesknie za starszymi czesciami FF. Intesesuje mnie zamiana najlepiej na pierwsza konsole sony (psx musi byc przerobiony,z jedna karta pamieci,najlepiej jakby bylo do niej okolo parunastu kopi,mile widziane czesci final fantasy pl). (mile widziane osoby z Radomska/Czestochowy. Zainteresowani pisac na meil: angeal19915445@gmail.com

EDIT:
Zapomnialem dodac. Konsola w idealnym stanie,laser jak zyleta czyta wszystkie plyty jakie nagram. Na karte pamieci sa wgrane nastepujace aplikacje: Simple Media System PL,FCEU (emulator NES),PSX LOADE,OpenPlayStationLoader,MyPS2,PS2PSXE (wersja r188),SNESSTATION (wersja 0.2.4 ffgriever usb mod) moge dorzucic jakies aplikacje wedle zyczenia.
Zdjęcia tutaj :
http://www.gametrade.pl/og/819937-zesta ... e-radomsko

§ 7. zakaz pisania postów jeden pod drugim gdy czas dodawania kolejnych treści jest krotszy niż 24h (istnieje odstępstwo od tej zasady tylko w wyjątkowych,pilnych sytuacjach lub gdy jest potrzeba dodania oddzielnie linków do gier)
Ostatnio zmieniony czw 12 sty, 2012 19:27 przez Cloud Strife, łącznie zmieniany 1 raz.
Kontakt ze mną na https://www.facebook.com/Angeal5445
GG:24133337
angeal19915445@gmail.com

Pisac tylko w ważnych sprawach.

Awatar użytkownika
Cloud Strife
-#
Posty: 156
Rejestracja: pt 26 mar, 2010 17:00
Lokalizacja: Radomsko
Kontakt:

Post autor: Cloud Strife »

Odświeżąm oferta wymiany nadal aktualna.
Kontakt ze mną na https://www.facebook.com/Angeal5445
GG:24133337
angeal19915445@gmail.com

Pisac tylko w ważnych sprawach.

dragon1493
-#
Posty: 21
Rejestracja: wt 27 gru, 2011 16:45

Post autor: dragon1493 »

Napisałem PW w sprawie wymiany :D

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

Hmm Cloud mam nadzieję że mnie nie wystawisz

dragon1493
-#
Posty: 21
Rejestracja: wt 27 gru, 2011 16:45

Post autor: dragon1493 »

mcmarycha byłem pierwszy w tej sprawie więc jesteś na 2 miejscu .

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Nie byłeś :) Oni wraz ze mną rozmawiali o tym już wczoraj w nocy.
SCEE™

xzer0

Post autor: xzer0 »

O tym kto ma pierwszeństwo to sam Cloud rozstrzygnie...

dragon1493
-#
Posty: 21
Rejestracja: wt 27 gru, 2011 16:45

Post autor: dragon1493 »

No to niech Cloud rozstrzygnie kto ma pierszeństwo ;)

Awatar użytkownika
Cloud Strife
-#
Posty: 156
Rejestracja: pt 26 mar, 2010 17:00
Lokalizacja: Radomsko
Kontakt:

Post autor: Cloud Strife »

mc ma pierwszenstwo. Po za tym już mu obiecałem,wymianę. Nie jestem jakąś świnią żeby nie dotrzymać słowa. Sorry że tak puźno odpisuję,mały armagedon mam w domu. Tzw pruba samobujcza jednego z domowników. (Ale na szczescie wszystko już sie dobrze zakonczyło. Dzięki
Bogu.)
Kontakt ze mną na https://www.facebook.com/Angeal5445
GG:24133337
angeal19915445@gmail.com

Pisac tylko w ważnych sprawach.

dragon1493
-#
Posty: 21
Rejestracja: wt 27 gru, 2011 16:45

Post autor: dragon1493 »

To nic trudno jeżeli on był pierwszy to ma pierszeństwo ;P . Udanej wymiany ;)

Awatar użytkownika
Cloud Strife
-#
Posty: 156
Rejestracja: pt 26 mar, 2010 17:00
Lokalizacja: Radomsko
Kontakt:

Post autor: Cloud Strife »

Odswiezam ogloszenie. Powod ? Zaledwie po 3 dniach od dokonania wymiany,konsola nawalila i to nie z mojej winy. (znioslem brak karty pamieci do konsoli,brak pada z analogami, wytrzymalem rowniez probe z laserem,ktory byl podobno sprawny.) chcialem uczciwie dokonczyc ta wymiane, ale nie nie dalo sie. Paczke moja zawrocilem w tym samym dniu gdy ja wyslalem. Musialem,to kolko od lasera to byl juz szczyt,za duzo tego na moje nerwy. Paczke mcmarychy odsylam spowrotem do wlasciciela w przyszlym tygodniu. Zainteresowanych wymiana zapraszam na email. Ps: prosze o powazne oferty, (Sprzet zepsuty,niekompletny i ledwo dzialajacy mnie nie interesuje).
Kontakt ze mną na https://www.facebook.com/Angeal5445
GG:24133337
angeal19915445@gmail.com

Pisac tylko w ważnych sprawach.

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

Hmm ok laser rozumiem , quake mówił że jest sprawny ale jakie kółko ? Rozumiem że telefon też odsyłasz i paczka będzie tak samo dobrze zabezpieczona.
BTW, na konsolę nie udzielałem gwarancji rozruchowej a ty ingerowałeś w moja konsolę zamiast ja odesłać więc nie powinieneś jej zwracać, tylko ew. kase

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Cloud Strife, nie chcę tutaj wprowadzać kłótni, ale i ja powinienem zabrać głos.

Konsola przed trafieniem do mcmarycha, była w moim posiadaniu. To ja ją składałem i wiem co i jak. Tacka nie mogła pęknąć tak sama sobie. Musiałeś źle jej używać, bo to była oryginalna tacka i była przeze mnie sprawdzana. Ja o swój towar dbam. Shitu nie wysyłam. Jedyna wada tej konsoli (techniczna) to to, że laser nie czytał kopii na płytkach gorszej jakości. Z np. SONY radził sobie jak nowy. Wobec czego uważam, uszkodzenie nastąpiło z twojej winy, a co za tym idzie nie powinieneś mieć pretensji do mcmarycha . A tak wogóle, to przecież sam mówiłeś, że "regulowałeś" laser, co oznacza, że ingerowałeś w podzespoły, wobec czego nie należy Ci się żaden zwrot. Na konsolę nie dawano gwarancji, a ty jeszcze na dodatek przy niej grzebałeś... To tak jakby mcmarycha, wziął twoje PS2 i np. urwał taśmę od lasera i powiedział, że żąda zwrotu, bo taśma się urwała...

Podsumowując: Szkoda ewidentnie musiała być z twojej winy, więc nie wiem jakim prawem jeszcze zwracasz uszkodzony sprzęt? Naprawa lasera to też koszty, które pokryje mcmarycha, chociaż to nie on uszkodził sprzęt...
SCEE™

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

Dzieki Quake96, jak już mówiłem na konsoli grałem ok 10 min ze względu na to że uważałem że granie bez karty pamięci to bezsens to praktycznie ona u mnie tylko leżała i nawet nie podszedłem do nie ze śrubokrętem ( nie rozkręcałem), a tak jak powiedział quake ze tacka raczej sama by nie pękła, zresztą jesteś nie rzetelny bo nie wysłałeś konsoli tak jak obiecywałeś, juz wiem że nie warto wysyłać ci konsoli jako pierwszy i twoje negatywy na game-trade widocznie coś o tobie świadczą

lukas_name
-#
Posty: 17
Rejestracja: sob 31 gru, 2011 11:16

Post autor: lukas_name »

Fajna sprawa :-) To ja idę do sklepu, kupię monitor wymienię matrycę bo mam zbitą i oddam na gwarancję i powiem, że jak wypakowałem z kartonu to już taka była :mrgreen:
Bez przesady najpierw brać, rozwalić a później oddać komuś chłam
PS2 FAT SCPH-39004
PS2 SLIM SCHP-75003

Zablokowany