Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

[PSX/PSone]Nagrywanie gier używając UltraIso

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Birkin_Pl
-#
Posty: 381
Rejestracja: sob 28 sty, 2012 22:08
Lokalizacja: Olsztyn City
Kontakt:

[PSX/PSone]Nagrywanie gier używając UltraIso

Post autor: Birkin_Pl »

Witam
Jeżeli nie chcesz się bawić w "Alcoholu" a chcesz pograć w kopie zapasowe to dobrze trafiłeś.

1.Najpierw co musimy zrobić to pobrać UltraIso. Link do pobrania poniżej

Kod: Zaznacz cały

http://dw.ezbsys.net/uiso9_pe.exe
2. Gdy już pobierzemy oraz zainstalujemy UltraIso otwieramy obraz naszej gry.
Powinno nam się pokazać coś takiego,
Obrazek

3. Musimy się upewnić że nasza płyta ma format "PS CD"(Patrz punkt 1) jeżeli ma inne rozszerzenie ta gra nie uruchomi się nam na PS1.

4. Przechodzimy do nagrywania. Klikamy w ikonkę Palącej się płyty(Patrzy punkt 2)

Obrazek

5. Wybieramy prędkość(Patrzy obraz 2 punkt 1). Najbardziej rekomendowaną prędkością jest 10x. Wnioskuje to z mojego doświadczenia z nagrywania płyt.

6. Gdy wybierzemy prędkość klikamy guzik wypal (Patrzy obraz 2 punkt 2). Gdy płyta się wypali napęd powinien się otworzyć.

Mam nadzieje że opisałem to tak że każdy pojmie tą tajemną technikę nagrywania płyt na PSX-a.
Ostatnio zmieniony pt 21 lut, 2014 19:14 przez Birkin_Pl, łącznie zmieniany 1 raz.
_________________________________
Fan Sony oraz ich konsol, gracz retro. Siedzi tutaj od 2012...

ODPOWIEDZ