Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

[PS2]Polska wersja Simple Media System (sms)

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
kapcior7
-#
Posty: 388
Rejestracja: pn 09 lut, 2009 07:02
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

[PS2]Polska wersja Simple Media System (sms)

Post autor: kapcior7 »

Witam , moze mi sie wydaje , ale gdy pobieramy SMS , lub korzystamy z gotowej paczki plików , często występuje SMS w jezyku angielskim , bez polskich wtyczek , i ja mialem problem z napisami .... dla tych co chcą miec go po polsku to nie problem .. sam główkowałem co zrobic z tymi wszystkimi plikami ktore są w paczcze z sms po PL.... wkocnu doszlem do celu:) ale trzeba recznie kopiowac pliki z Pendriva na MC ...;/ chyba ze ktos wie/umie jak to automatycznie zrobic ....

No wiec zaczynamy :)

1.Potrzebujemy SMS :) najlepiej 2.9 rev 4
2.Sciagamy pliki :)

Kod: Zaznacz cały

http://www.megaupload.com/?d=0X0J8PKA
Wypakowywyujemy archiwum :)

nastepnie kopjujemy pliki na pendrive i teraz :

Folder "SMS" kopjujemy na MC0:/

I cieszymy sie Polską wersją programu , ktory powinien wygladać tak :
Obrazek

oczwiscie wersja to bedzie wersja waszego programu , to tylko łatka polsko języczna :)


Moze sie to komuś przyda :)
Ostatnio zmieniony pt 21 lut, 2014 19:58 przez kapcior7, łącznie zmieniany 1 raz.
PSX SPCH-9002 CHIPEK :D
PS2 SCPH-75004 + FMCB 1.8 :)
PSP 3004 :P

ODPOWIEDZ