Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

[PS2]Battlefield 2 Modern Combat - Online Network Error

Moderator: Moderatorzy

bachu271
-#
Posty: 1
Rejestracja: czw 16 sie, 2012 21:24

[PS2]Battlefield 2 Modern Combat - Online Network Error

Post autor: bachu271 »

W tym poradniku chciałbym opisać o rzadkim (ale denerwującym) błędzie.
Błąd ten pokazuje się w ekranie logowania. A teraz małe FAQ.
1. Czym jest spowodowany tzw. network error ?- Network Error jest spowodowany zbyt dużą liczbą graczy na liście znajomych.
2. Jak wygląda network error oraz jaka jest napisana treść w okienku błędu ?.- Network Error
występuje pod dwoma napisami. Error has occuried, Network Error please coming later.

Ok a teraz opiszę jak usunąć ten błąd oraz jak temu zapobiec.
Network Error usunąć można na 1 sposób.
-Musi ci się poszczęścić żebyś nie miał okienka Error has occuried bo to uniemożliwia wejście na listę znajomych. Jak ci się nie poszczęściło zrestartuj konsolkę ponownie logując się do gry
aż wyświetli ci się Network Error please coming later. Jeśli ci się nie chce restartować :) wyciągnij kabel i wyloguj się.
Ok jak ci się uda wejść na listę znajomych usuń wszystkich z listy oraz zrób re-login. To powinno pomóc (w każdym razie mi pomogło).
- A teraz jak temu zapobiedz ?. Nie można mieć powyżej 20 znajomych (A najlepiej 15 lub
tylko najważniejszych chyba że ktoś chce coś napisać lub przeprosić za przypadkowe TK.)
To cóż mam nadzieję że pomogłem (raczej wątpię bo kto ma tylu znajomych jak ja :P )
Do zobaczenia na Polu bitwy (Może na Brigde Too Far czyli to co kamperskie ciot.. yy żołnierze z karabinami snajperskimi lubią najbardziej :) )
Ostatnio zmieniony pt 21 lut, 2014 19:27 przez bachu271, łącznie zmieniany 2 razy.

ODPOWIEDZ