Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

[PS3]Jak przerobić konsolę

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Hudy
-#
Posty: 247
Rejestracja: ndz 15 mar, 2009 01:02
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt:

Post autor: Hudy »

Weź tak nie pisz :(
Niech się "specjaliści" biorą do roboty bo gry drogie :P

Zohan gwarancja poszła się jeb$#@%$#.

A powiem wam że bardzo dziwnie rozbiera sie PS3 oj dziwnie :D

Zohan powiedz jak mogę zrobić tego downgrada bo potrzebna mi mniejsza wersja firmware niż mam.

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Szyfer, PSX zostało przerobione zanim wyszła PS2, PS2 zostało przerobione zanim wyszło PS3 więc jest naprawde duża szansa że PS3 zostanie przerobione zanim wyjdzie PS4 (albo nie wiadomo jakie PlayStation). Poza tym Blu-ray jest zbyt nowym laserem żeby myśleć o nowszych (może green-ray :P). Zauważ, że PSX czyta tylko CD, PS2 wyszło jak był nośnik DVD a PS3 jak Blu-ray.

hu6y, z tym Twoim downgradem to nie wiem
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
Szyfer
-#
Posty: 26
Rejestracja: pt 10 lip, 2009 16:44

Post autor: Szyfer »

pożyjemy zobaczymy :mrgreen:
Czy wiesz że 90% idiotów czyta ten post z ręką na myszce? Nie ściągaj jej, już za późno...

ODPOWIEDZ