Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

[Emulatory]ePSXe Online

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Gicha7
-#
Posty: 349
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 12:11
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

[Emulatory]ePSXe Online

Post autor: Gicha7 »

Ostatnio natknąłem się w internecie na zajwisko grania przez internet w gry z psx. Zastanowiłem się jak to możliwe, i sam chętnie chciałem spróbowac dlatego poszukałem troche w necie i znalazłem konfiguracje na ktorej mozna grac przez neta z dokladnymi opisami co robic krok po kroku.
http://www.honmaru.pl/dzial.php?id=poradnik

Ktoś z was próbował już takiej rozgrywki przez internet ? Ja osobiscie chetnie bym sprobowal jakby ktos sie znalazl to gry
Ostatnio zmieniony sob 22 lut, 2014 02:47 przez Gicha7, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Pierce
-#
Posty: 655
Rejestracja: wt 11 lis, 2008 09:04
Lokalizacja: białystok

Post autor: Pierce »

Próbowałem, lecz niestety bezskutecznie. Łączenie się z serwerem oraz cały ten model połączenia to jedno wielkie bagno, które pożre masę czasu a i tak nic dobrego z tego nie wyniknie. Co innego plugin umożliwiające bezpośrednie połączenie 2 graczy za pomocą p2p. I tu znów nie miła wiadomość, wtyczka nie współpracuje z nowym ePSXe, więc w rzeczy samej można ją wrzucić do śmietnika.

Miałem okazję przetestować inne mniej znane pluginy - to była porażka do kwadratu. Chyba żaden z nich nie chciał się uruchomić. Zapewniam, iż błąd nie mógł być spowodowany przeze mnie, wrzucić plik w odpowiednie miejsce nie jest skopmlikowaną operacją.

Podsumowując granie przez neta jest możliwe, lecz gracz nie odczuje żadnej przyjemności z tego płynącej.
Obrazek

ODPOWIEDZ