Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Speed-Link VMAX16

tematy różnego rodzaju dotyczące wszystkich konsol jednocześnie lub z osobna

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Pierce
-#
Posty: 655
Rejestracja: wt 11 lis, 2008 09:04
Lokalizacja: białystok

Speed-Link VMAX16

Post autor: Pierce »

[center]Obrazek
[/center]
Konsola VMAX16 to nowoczesne i łatwe w obsłudze urządzenie, które zapewni rozrywkę całej rodzinie.

Wraz z konsolą otrzymujemy siedem interaktywnych gier sportowych, wspieranych przez sześć specjalnych kontrolerów imitujących sportowe akcesoria takie jak: rakiety tenisowe, kij golfowy, paletki pingpongowe, kij do baseballa czy piłka nożna. Kontrolery są bardzo wrażliwe i dzięki wbudowanym czujnikom ruchu, dokładnie odwzorowują manewry we wszystkich kierunkach.

Zestaw wyposażono także w kolejne 32 gry zręcznościowe oraz bezprzewodowy gamepad ułatwiający sterowanie. Dzięki temu konsola zapewni dodatkowe godziny świetnej zabawy.

VMAX16 jest niezwykle łatwa w użyciu. Aby cieszyć się wielogodzinną zabawą wystarczy podpiąć ją do telewizora kablem AV załączonym w zestawie.

149 z VAT (122,14 netto) - sugerowana cena detaliczna

źródło: http://mmv.pl/produkty_new/szczegoly.ph ... produktu=1
Czy to możliwe, że w XXI wieku powstają konsole pokroju Snes? Sugeruję się kertridżem widniejącym na obrazku, w dodatku nigdzie nie mogłem odszykać rzeczywistych parmetrów technicznych. Z drugiej strony niezła alternatywa dla mniej zamożnych rodziców... sam nie wiem jaką ocenę wystawić konsoli. Co myślicie na ten temat?
Obrazek

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

To chyba jednak możliwe, niedawno w Lidlu w ofercie były mini gierki w cenie chyba 16zł. Takie małe wyświetlacze po jednej grze jak z telefonu komórkowego. Nie mam pojęcia czym się sugerują producenci ale idąc z postępem mogliby w końcu taniej wypuszczać bardziej zaawansowane technologie..

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

A tak wygląda konsolka:
Obrazek

Gry wydane na tę konsolkę:
Baseball,
Golf,
Tenis,
Tenis stołowy (Ping Pong),
Piłka nozna (Soccer),
Kregle (Bowling),
Boks
+ 32 pozycje arcade
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

No i się zaczyna
było PlayStation zrobili PolyStation
jest Wii zrobili to coś.

PS3 splagiatują ewentualnie z wyglądu :)
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

No tak. PS3 jest zbyt potężnym sprzętem żeby ją łatwo i za niewielką cenę podrobić. P.S(szkoda że powstał ten JAilbreak) :(
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
KoYoT
-#
Posty: 154
Rejestracja: pn 30 sie, 2010 15:12
Lokalizacja: Żary
Kontakt:

Post autor: KoYoT »

I splagiatowali PS3 na dwie wersje:

http://www.google.pl/images?hl=pl&q=Pol ... 26&bih=675

Tu się można uśmiać.

http://www.google.pl/images?um=1&hl=pl& ... =&gs_rfai=

Hmm, wygląd jak wygląd.
Posty: 123
Kasa: 321 $

LOL :D

PSX SCPH-7502
PSX SCPH-5502/9002

PS2 SCPH-39001
PS2 SCPH-70002

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

ech ci chińczycy. Ze wszystkiego zrobią podróbę. Zal
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
KoYoT
-#
Posty: 154
Rejestracja: pn 30 sie, 2010 15:12
Lokalizacja: Żary
Kontakt:

Post autor: KoYoT »

Posty: 123
Kasa: 321 $

LOL :D

PSX SCPH-7502
PSX SCPH-5502/9002

PS2 SCPH-39001
PS2 SCPH-70002

Awatar użytkownika
markomen1
-#
Posty: 267
Rejestracja: wt 14 wrz, 2010 17:09

Post autor: markomen1 »

hehe niezłe ale czy ja wiem co komu przeszkadza FunStation prawie nie widać różnicy że to nie jest PS3 gdyby nie fakt że zapewne plastik jest rakotwórczy czy coś podobnego można by siedzieć godzinami i grać w mario :) oczywiście jeżeli uda nam się podłączyć konsole bo 10cm kabli to zdecydowanie za mało :D
Obrazek

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

PS3 jest większe a ten plastik to prawie jak tektura, a w mario pograłbyś z 1h i byś się znudził

Awatar użytkownika
markomen1
-#
Posty: 267
Rejestracja: wt 14 wrz, 2010 17:09

Post autor: markomen1 »

McMarycha, no nie koniecznie ostatnio siedziałem i grałem w mario na lapku około pół dnia bo nie miałem co robić ale nie o tym teraz
A że obudowa jest prawie jak z tektury to się zgodzę chociaż wiesz gdybym miał taką "konsole" to na strych z nią i jedziemy w Contra Mario Tank 1990 Castelvania i inne produkcje :mrgreen:
Obrazek

ODPOWIEDZ