Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Crash na GBA

tematy różnego rodzaju dotyczące wszystkich konsol jednocześnie lub z osobna

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Pierce
-#
Posty: 655
Rejestracja: wt 11 lis, 2008 09:04
Lokalizacja: białystok

Crash na GBA

Post autor: Pierce »

Który z Crashy wydanych na przenośną konsolę GBA spodobał się wam najbardziej? Moim zdaniem Crash Bandicoot Fusion jest bezdyskusyjnie najlepszą kontynuacją przygód bandicoota. W grze mamy liczne nawiązania do psxowych epizodów, natomiast mnóstwo minigier nadaje grze klimat konsoli przenośnej. Ciekawą nowością jest kolekcjonowanie kart - można je zdobyć w walce z bossem, odnajdując w rundzie, kupując u moneybaga lub wygrać na loterii. Jeśli podłączymi się z innym graczem wówczas możliwy jest transfer poszczególnych sztuk.

CBF to naprawdę udana produkcja, poniżej zamieszczam kilkanaście zrzutów z gry:


ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek


Która waszym zdaniem gameboyowa odsłona Crasha należy do najtrafniejszych? Zapraszam do dyskusji.
Obrazek

Awatar użytkownika
Blaevy
-#
Posty: 439
Rejestracja: pt 13 mar, 2009 14:42
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Blaevy »

No moim Zdaniem też najlepsza odsłona na GBA.Chociaż ja nie umiałem znaleźć połowę tych kart to potem nie wiedziałem co robić.Kiedyś ją ciagle szukalem ale najlepiej to sie chyba wymienia tymi kartami i to jest najlepsze.ciekawe jest też podnoszenie sztangi i za to sie Specjalną karte dostaje jak pamietam to było tak (karty):Potwory,Poziomy,Sztangi,Bossowie,Skrzynki dalej nie pamietam ;-)
Obrazek

Awatar użytkownika
Pierce
-#
Posty: 655
Rejestracja: wt 11 lis, 2008 09:04
Lokalizacja: białystok

Post autor: Pierce »

Niezwykłe jest to, że grę ma się ochotę przechodzić na nowo. Kilka miesięcy przerwy rzut oka na skreeny i coraz poważniej zastanawiam się nad ponowną rozgrywką. Klimat porównywalny, choć może ustępujący CB:3W.
Obrazek

Awatar użytkownika
Hudy
-#
Posty: 247
Rejestracja: ndz 15 mar, 2009 01:02
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt:

Post autor: Hudy »

Grałem kiedyś w Crash'a na GBA i przyznaje jest bardzo ciekawy nie pamiętam już nazwy tych części ale naprawde warto zagrać w Crasha na GBA ;)

ODPOWIEDZ