Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Amiga i Super Frog

tematy różnego rodzaju dotyczące wszystkich konsol jednocześnie lub z osobna

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Hudy
-#
Posty: 247
Rejestracja: ndz 15 mar, 2009 01:02
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt:

Amiga i Super Frog

Post autor: Hudy »

Czy ktoś pamięta grę Super Frog na Amige CD32 ??

To były czasy jeżeli ktoś chce sobie pograć na Pc nic prostszego jest ona dostępna w internecie za darmo w wersji Dos'owej..

Zamieszczam link i zapraszam do dyskusji na temat tej gry :)

http://www.biscomp.pl/download/superfrog/pobierz.html

sroka321

Post autor: sroka321 »

Jestem tu od niedawna i nie dało się wcześniej odpisać.

Pamiętam tą gierkę. Ale nie pamiętam ile miałem wtedy lat, to było bardzo dawno ;)

Nie wiem, czy ją przeszedłem - była dla mnie wtedy trudna, ale co sie dziwić skoro miałem 'kilka' lat :mrgreen:

Awatar użytkownika
Abarai
-#
Posty: 50
Rejestracja: pn 05 kwie, 2010 16:32
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Abarai »

Ta gra wymiata szukałem jej dość długo ale nie mogłem jej znaleźć, pamiętam ze na końcu jak się przeszło to ratowaliśmy księżniczkę
Nie zapomnij pochodzenia Miasto Radom halo ziemia

kuba084
-#
Posty: 3
Rejestracja: pn 10 maja, 2010 14:26
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: kuba084 »

Wersja na CD 32 w ogóle się czymś różniła?

Awatar użytkownika
Son of the Mare
-#
Posty: 49
Rejestracja: ndz 02 maja, 2010 15:10
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Son of the Mare »

Czy ktoś pamięta grę Super Frog na Amige
Stary stary to były czasy :-) Na stronie
można znaleźć więcej takich gier bo to strona poświęcona takiej tematyce jak stare gry. Jest tam też bardzo dobrze wyjaśnione jak odpalić grę w DOSboxie. Cóż dawno nie odwiedzałem a byłem na niej moderatorem myślę że mogę mówić w czasie przeszłym bo stronka upadła. Szef coś mało poświęcał jej czasu ale jeśli jest ktoś zainteresowany kontynuacją tej strony niech pogada z Szefem myślę że się zgodzi a gdy strona będzie aktywna z miłą chęcią zaloguję się jako moderator :-) Głownie zajmowałem się rozwiązywaniem problemów innych związanych z grami na tej stronie :P
Szczerze to dawno nie odwiedzałem a zaglądając teraz coś chyba jest martwa... To tylko moje spostrzeżenia może mylę się, mówię żeby nie było że rozpowiadam jakieś plotki.

Awatar użytkownika
placek1995
-#
Posty: 18
Rejestracja: ndz 23 lis, 2008 20:49
Kontakt:

Post autor: placek1995 »

Pamiętam tą grę :-D
Lubiłam w nią grać i mój brat też.Zawsze się z nim kłóciłam kto ma grać a on robił mnie w balona.Udawał że podłącza drugi joystick i wmawiał mi że jestem pszczołami i innymi potworami xD a ja się mu dawałam nabrać. :mrgreen: fajne czasy :->
Dzięki za ten link :-)
psx,ps2,ps3,PSP, najlepsze konsole na świecie

Justi552
-#
Posty: 1
Rejestracja: czw 13 sty, 2011 19:17

Post autor: Justi552 »

Pamiętacie może taką grę jak Superfrog...kiedyś grało się w to na amidzę ..ostatnio mnie coś wzięło żeby w nią zagrać..wie może ktoś jak przeskoczyć ten ołówek w świecie 5 rundzie 4 (to zima )
próbowałam i nadal nie wiem jak tam wejść ?
Chodzi mi o to:
http://stare.e-gry.net/galeria/superfrog/3056

jak możecie to piszcie na mój e-mail albo tu...
JUstyna5552@gmail.com

Awatar użytkownika
Hudy
-#
Posty: 247
Rejestracja: ndz 15 mar, 2009 01:02
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt:

Post autor: Hudy »

Pogram trochę i dam ci znać jak :P

Nawet mam jeszcze Amige CD32 i tą grę odnośnie tematu :)

To skarb...



Znalazłem !
Nie da się za ołówek przejść tu masz link z filmem przejścia całej gry.
http://www.youtube.com/watch?v=5GQqdGzaARY

Ołówek jest na czasie 1:39:40

Awatar użytkownika
glukkon7
-#
Posty: 116
Rejestracja: czw 24 lut, 2011 11:10
Lokalizacja: Krosno

Post autor: glukkon7 »

ach!super frog to jedna z legendarnych gier dawnych czasów :)Chyba każdy się ze mną zgodzi że można zaliczyć do grona gier KULTOWYCH.Niestety wersja na kompa jest niedorobiona,zawiera dużo błędów(np. Ten ołówek w wersji na amigę chyba dało się przeskoczyć)i jest przede wszystkim okrojona z filmiku wprowadzającego i innych rzeczy(np.plansza bonusowa po ukończeniu gry) :(

ODPOWIEDZ