Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Sterowanie głosem w grach na PC

tematy różnego rodzaju dotyczące wszystkich konsol jednocześnie lub z osobna

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Sterowanie głosem w grach na PC

Post autor: ExGamer »

Czego potrzebujemy:

1-gra lub demo
2-połączenie z siecią
3-słuchawki z mikrofonem

Opis:
1- sciągamy ten program (125,89mb)

Kod: Zaznacz cały

http://www.tucows.com/preview/602820
UWAGA: jest to wersja trial, program jest płatny
2- instalujemy
3- kalibrujemy i sprawdzamy połączenia
4- poczytajmy kilka tekstów w języku angielski (wypowiadane przez ze mnie slowa "rocket launcher" czy "machine gun" moja mama uznała za jakieś przejawy schizofrenii:P)
5- cieszmy się nowym sterowaniem w grach

Uwagi:
1- program nie działa z każdą grą. Ja sprawdzałem na Wiedźminie, Mass Effect, Left4Dead, Heroes of Might and Magic V oraz Fallout 3 i na wszystkich chodzilo bez zarzutu.
2- wypowiadajmy wyraźnie slowa gdyż program lubi się mylić
3- jeśli do danej gry są już zestawy komend ściągnij je
4- nie jest to idealny program. Łapie jakieś 60% komend.
5- staraj się nie używać polskich słow. Ewentualnie wybieraj latwe slowa bez ą, ę, ż, ź.
6- słowa typu DU.A program nie wychwyci chyba że napiszemy go jako doopa. :D
7- program ma dosyc wyrazne opoznienia. Jakaś 1,2 sekundy więc w grach wymagających szybkiego refleksu nie polecam go używać.
8- wg mnie program przydaję się do właczania opcji "Save", "Cheange weapon", "Reload" itp.
9- say2play ma wiele błedów. m.in żeby iść do przodu nie wystarczy raz powiedzieć "forward" trzeba to powtarzać caly czas!!!!
10- granie wbrew pozorom nie jest prostsze... Mi się spodobało tylk odlatego ze można niesamowicie wczuc sie w gre, jesli bohater reaguje na to co mu mowimy.

I to by było na tyle... :D

Powtarzam tylko jeszcze raz: Ćwiczcie wymowę
(Program w Wiedźminie mylił komendy "forward" z "aard")

Miłego wydawania rozkazow :mrgreen:

P.S. zabawa z programem nieziemska!!! najśmieszniej wg mnie było kiedy kolega ustawił jakas czynnosc pod "fuc-k". :P

Jeśli się wam spodobal poradnik rzućcie e-kasą :D
hasło do moich uploadów: 1234

ODPOWIEDZ