Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

XboX 360

tematy różnego rodzaju dotyczące wszystkich konsol jednocześnie lub z osobna

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

XboX 360

Post autor: ExGamer »

Xbox 360 – druga konsola gier wideo wyprodukowana przez firmę Microsoft. Została opracowana we współpracy z IBM, ATI i SiS. Xbox 360 to następca konsoli Xbox, konkuruje z Sony PlayStation 3 i Nintendo Wii w ramach siódmej generacji gier konsolowych. Platforma zintegrowana jest z usługą Xbox Live, usługą pozwalającą graczom na rywalizację w trybie online i pobieranie treści, takich jak gry zręcznościowe, dema gier, filmy z gier, programy telewizyjne oraz filmy.

Specyfikacja techniczna:

Procesor: IBM PowerPC Xenon (trzy rdzenie taktowane zegarem 3,2 GHz)
Procesor działa w trybie in-order execution.
GPU: ATI R500 (Xenos)
48 zunifikowanych jednostek Shader Model
taktowanie rdzenia – 500 MHz
RAM: 512 MB GDDR3 współdzielonych przez procesor główny i układ graficzny
taktowanie pamięci – 700 MHz (1,4 GHz efektywnie)
10 MB pamięci eDRAM stosowanej jako bufor ramki
Odtwarzane formaty: DVD-Video, DVD-ROM, DVD-R/DVD-RW, CD-Audio, CD-ROM, CD-R, CD-RW, WMA, MP3, JPEG, MPEG-4 część 2
Obsługa trybów 480p, 720p, 1080i oraz 1080p (np. NBA Street Homecourt)
3 porty USB 2.0
1 port HDMI (wersja Elite – model dostępny w Polsce od trzeciego kwartału 2007 r., nowa wersja Premium produkowana od sierpnia 2007 r. oraz wersja Arcade)
Możliwość podłączenia jednocześnie 4 kontrolerów
Odłączany dysk twardy o pojemności 60 GB, 120 GB oraz 250 GB w edycji limitowanej z grą Call of Duty: Modern Warfare 2 (w starych modelach także 20 GB)[6]
W płycie głównej jasper – 256 MB pamięci wbudowanej.

Konsola używa nośników w postaci płyt DVD+DL. Istnieje także możliwość odtwarzania płyt HD DVD po zakupieniu dodatkowego zewnętrznego napędu. Nośnik HD DVD obecnie stosowany jest tylko do odtwarzania filmów. Microsoft zdementował plotki o planach wydawania gier na tym nośniku. Jakiś czas temu Microsoft ogłosił zaprzestanie produkcji i dystrybucji przystawek napędowych oraz filmów dystrybuowanych na HD DVD.

[center]Obrazek
Obrazek[/center]
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Po co to tu?
Forum PlayStation, info o Xboxie zróbmy jeszcze do tego download gier na X360

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Nie ma mowy! Żadnych downlaodów, poprostu chcę zrobić FAQ wszystkich konsol i wrzucić do jednego poddziału, dzięki czemu każdy kupujący nową konsolę, będzie mógł je sobie porównać.
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
michael69
-#
Posty: 1811
Rejestracja: czw 15 maja, 2008 08:47
Kontakt:

Post autor: michael69 »

Zohan, jest ok ;)
to w końcu dział "inne konsole" :)

a specyfikacje się przydadzą, może ktoś nawet skomentuje jakąś, słyszałem że xboxy są zawodne tz. łatwo się psują, nie wiem na czym polega ich słabość ale jak kupowałem ze sklepu już przerobionego ps2 to dostałem pół roku gwarancji, gdy zapytałem o xboxa z przeróbką to niestety ale sklep dawał tylko 3 miesiące gwarancji coś tam sugerując o laserze, ale to było ponad 10 lat temu, więc świeże wiadomości będą przydatne ;)
Ciągle zapominamy, że człowiek nieustannie musi korzystać z pomocy innych ludzi.
Dlatego poniżamy się, wyśmiewając potrzebujących pomocy.

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

ROD w X360 jest droższy w naprawie i nie da się tego samemu naprawić ;)
A na xboxa jest mało gier
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

No Zohan, z tym bym się nie zgodził. Gdyż na Xa jest właśnie mnóstwo gier. :D Tylko sa gorsze niż na PS3.
A czemu XboX jest popularny? Bo mają takie coś jak XboX fun day. A PlayStation fun day nie ma!!! Skandal. Jak Micosoft da radę to Sony nie?? !!
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
cloudstrifef
-#
Posty: 134
Rejestracja: śr 15 wrz, 2010 22:37
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: cloudstrifef »

A ja się z wami nie zgadzam chłopaki ponieważ miałem tą konsole i powiem wam że nie narzekałem na nią. Zohan dużo gier wyszło na Xboxa 360. ExGamer też się z tobą nie zgadzam bo te gry nie są wcale najgorszę ponieważ niektóre tytuły na tą konsole są naprawdę mocne i które chciałbym zobaczyć na playstation 3. Cenie bardzo konsolę playstation ale ta konsola też jest warta uwagi ;-)

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

cloudstrifef, tu chodzi o zwykłego Xboxa.
Jego grafa jest porównywalna do PS2
A PlayStation fun day nie ma!!! Skandal. Jak Micosoft da radę to Sony nie?? !!
Nie róbmy z tego angielskiej telewizji i polsatu - "jeżeli oni to mają to my też musimy"
nie ma to nie, powinni wymyślić coś całkowicie innego, oryginalnego jeżeli już.
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Zohan, nie ma PGA (a było) nie ma PlayStation Fun Day nic nie ma. A przecież w Polsce prym wiedzie konsola Sony a nie Xklocek...
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
cloudstrifef
-#
Posty: 134
Rejestracja: śr 15 wrz, 2010 22:37
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: cloudstrifef »

Sorka pomyliło mi się. Na xboxa też wyszło wiele dobrych gier takich jak np Fable ale akurat tej konsoli nie miałem

ODPOWIEDZ