Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Śmieszne powtórki

tematy różnego rodzaju dotyczące wszystkich konsol jednocześnie lub z osobna

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Śmieszne powtórki

Post autor: Zohan »

Jeżeli macie jakieś śmieszne scenki z gier, zamieszczajcie tutaj.
We FIFIE10 na PS3 gdy zapisujemy powtórkę wysyła się ona na server dzięki czemu można obejrzeć filmik na komputerze.
W niedzielę grałem z bratem. Nie mówcie "o folksdojcz, gra szwabami". Niemcami dobrze się gra (zgrany zespół), nawet bardzo dobrze (ale też nie lubię niemców). Lepiej mi się gra tylko Hiszpanią, a skoro brat wziął tą drużynę... A jego ograć nie jest łatwo.
Skosił mnie, faul, miało być szybkie wznowienie akcji ale od kogoś sie piłka odbiła i wyleciała za boczną linię (co widać na początku powtórki) więc normalnie rzut wolny bezpośredni z mojej połowy. Podchodzi Westerman, wale długie podanie najmocniej jak moge i gafa Casillasa
http://www.ea.com/uk/football/videos/ugc/39539661

ODPOWIEDZ