Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk

Manta MG-1000 - polska konsola

tematy różnego rodzaju dotyczące wszystkich konsol jednocześnie lub z osobna

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Manta MG-1000 - polska konsola

Post autor: LukasTe »

[center]Obrazek

Obrazek

Obrazek [/center]

Tanie rozwiązanie ale czy mimo wszystko nie jest to strata pieniędzy?

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Nintendo Wii.
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Strata pieniędzy wg mnie. :D Nie opłaca sie. Gier praktycznie brak , sterowanie będzie słabe pewnie, droga, jakość grafiki.
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Powiem krótko. Kolejna podróba Wii... Miałem kiedyś podobną konsolkę YURAKU. Też podróbka wii z bezprzewodowymi padami, ale miała też jeden normalny pad (też bezprzewodowy) i kilka platkichowych nakładek na te Podróbki Wii Remote (paletka do pingla itp.) Powiem tak: Owszem to strasznie tania podóba Wii, bo wygląda jak pegazus i ma tylko 2 kardrige ( a tych z Famicoma nie uruchamia) to i tak dla niektórych godna uwagi. Ja się przy niej nawet fajnie bawiłem. Fajnie gra się w Golfa albo Boks. Miło też przesiąść się na klasycznego pada (bezprzewodówke) i zagrać na 2-gim kardridge-u w Zume!! Także konsolka nawet wpożo i jeśli by mówić o YURAKU to warto wydać nawet te 6 dyszek bo to taki Bezprzewodowy Famicom :)
SCEE™

Awatar użytkownika
Adammo
-#
Posty: 43
Rejestracja: ndz 06 mar, 2011 18:08
Kontakt:

Post autor: Adammo »

O proszę, pierwszy raz słyszę o czymś takim. Myślałem, że takie rzeczy to tylko w Chinach, a to polskie jest. Niektórzy mogą się nabrać, że to im dostarczy podobnych wrażeń jak Wii i mogą się skusić na cenę, choć moim zdaniem to i tak za dużo.
Poznaj świat emulacji
http://emusite.pl

ODPOWIEDZ