Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, Sklep GO-TO-THE-SHOP !Super Zakupy!

Sega Dreamcast

tematy różnego rodzaju dotyczące wszystkich konsol jednocześnie lub z osobna

Moderator: Moderatorzy

grzegoooorz
-#
Posty: 1
Rejestracja: sob 14 kwie, 2012 10:43

Post autor: grzegoooorz »

Witam :-D

Widzę, że nie tylko ja lubie old school:)

Przedstawiam wam fotki mojego moddu (xbox narazie czeka , dlatego wziąłem się za swojego makarona).

Całość na żywo prezentuje się naprawdę bardzo ładnie . Wymieniłem laser na samsunga, bo mam dużo kopii i szkoda mi niszczyć Yamahy. Kolory to perłowy biały z podkładem i reszta zielony UV, efekt naprawde ciekawy w nocy. CD podświetlone na niebieski UV a porty padów i wiatrak na zielone ciepłe. W padzie również są 2 diody UV pod kartą pamięci.

W planach VGA Mod, jednak nie mam zdolności aż takich technicznych, bardziej wizualne i przeróbki optyczne.

Jeśli masz starego XBOX'a DC lub inne konsole , które chciałbyś przerobić , napisz
może akurat coś ci pomogę lub doradze. Niebawem zamieszcze fotki mojego X'boxa 1 z 1TB :lol:


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Czaad :D Ten odpicowany DC wygląda nieziemsko ^^

Czy to aby nie wersja NTSC?
SCEE™

Awatar użytkownika
DreamON
-#
Posty: 490
Rejestracja: ndz 13 mar, 2011 16:58
Kontakt:

Post autor: DreamON »

Kolega ma europejską konsolę. Można je rozpoznać po logo.

Niebieski makaron - PAL
Czerwony - NTSC US
Pomarańczowy - NTSC J

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

OO zajebis*y :D
Nie słyszałem o pomarańczowym logo, ciekawe

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

DreamON, No właśnie tym się sugerowałem ^^ bo na tej malowanej ma czerwone logo przy portach padów :P
SCEE™

Awatar użytkownika
AmOn
-#
Posty: 83
Rejestracja: śr 25 wrz, 2013 19:34
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: AmOn »

Pamiętam te konsole, ponieważ to była moja pierwsza konsola na której grałem w takie gry jak Resident Evil. Wiele przyjemnych godzin spędzałem przy niej i zawsze będę miał w pamięci te konsolę. No cóż szkoda, że już jej nie mam, ale może kiedyś kupie ją.
Obrazek

ODPOWIEDZ