Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Sega Dreamcast

tematy różnego rodzaju dotyczące wszystkich konsol jednocześnie lub z osobna

Moderator: Moderatorzy

grzegoooorz
-#
Posty: 1
Rejestracja: sob 14 kwie, 2012 10:43

Post autor: grzegoooorz »

Witam :-D

Widzę, że nie tylko ja lubie old school:)

Przedstawiam wam fotki mojego moddu (xbox narazie czeka , dlatego wziąłem się za swojego makarona).

Całość na żywo prezentuje się naprawdę bardzo ładnie . Wymieniłem laser na samsunga, bo mam dużo kopii i szkoda mi niszczyć Yamahy. Kolory to perłowy biały z podkładem i reszta zielony UV, efekt naprawde ciekawy w nocy. CD podświetlone na niebieski UV a porty padów i wiatrak na zielone ciepłe. W padzie również są 2 diody UV pod kartą pamięci.

W planach VGA Mod, jednak nie mam zdolności aż takich technicznych, bardziej wizualne i przeróbki optyczne.

Jeśli masz starego XBOX'a DC lub inne konsole , które chciałbyś przerobić , napisz
może akurat coś ci pomogę lub doradze. Niebawem zamieszcze fotki mojego X'boxa 1 z 1TB :lol:


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Czaad :D Ten odpicowany DC wygląda nieziemsko ^^

Czy to aby nie wersja NTSC?
SCEE™

Awatar użytkownika
DreamON
-#
Posty: 490
Rejestracja: ndz 13 mar, 2011 16:58
Kontakt:

Post autor: DreamON »

Kolega ma europejską konsolę. Można je rozpoznać po logo.

Niebieski makaron - PAL
Czerwony - NTSC US
Pomarańczowy - NTSC J

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

OO zajebis*y :D
Nie słyszałem o pomarańczowym logo, ciekawe

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

DreamON, No właśnie tym się sugerowałem ^^ bo na tej malowanej ma czerwone logo przy portach padów :P
SCEE™

Awatar użytkownika
AmOn
-#
Posty: 83
Rejestracja: śr 25 wrz, 2013 19:34
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: AmOn »

Pamiętam te konsole, ponieważ to była moja pierwsza konsola na której grałem w takie gry jak Resident Evil. Wiele przyjemnych godzin spędzałem przy niej i zawsze będę miał w pamięci te konsolę. No cóż szkoda, że już jej nie mam, ale może kiedyś kupie ją.
Obrazek

ODPOWIEDZ