Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Pomoc w wyborze koloru konsoli nes

tematy różnego rodzaju dotyczące wszystkich konsol jednocześnie lub z osobna

Moderator: Moderatorzy

Czy podoba ci się dotychczasowy mod jaki wykonałem ?

Tak, fajne to wyglÄ…da :D
3
75%
Nie, jest chu*owy
1
25%
 
Liczba głosów: 4

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Pomoc w wyborze koloru konsoli nes

Post autor: McMarycha »

Elo jestem w fazie tuningu mojej konsoli nes. Jednak brak mi pomysłu na dalszy tuning a mianowicie nie wiem na jaki kolor ją pomalować, liczę ze któryś z waszych pomysłów mnie zainspiruje. Jak widać na razie mam tylko górna część pomalowaną na czarno i wstawioną plexi. Oraz dioda zasilania zmieniona na zieloną i podświetlane napisy power i reset.
Puki co mam tylko dostępny: czatny mat, biały mat, złoty i srebrny

Obrazek

Awatar użytkownika
Witold
-#
Posty: 523
Rejestracja: czw 25 lut, 2010 17:40

Post autor: Witold »

Oooo, a myślałem, że ją zniszczysz, a jestem mile zaskoczony.

Powiedz mi, jakie są koszta wstawienia tego plexy, oraz jak zrobiłeś podświetlane guziki, itp. Pokaż, jak wygląda to w praktyce


Osobiście uważam, żebyś wstawił całą konsole w czarny mat, do tego zielone podświetlenie plexy typu "Neon" (tutki sa dostępne na YouTube), efekt będzie jeszcze lepszy, jak jest :)

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

jeżeli chodzi o podświetlanie przycisków to wystarczyło wstawić tam diody (jutro zrobię foto co i jak) koszty akurat były nie wielkie bo plexi już miałem a wycinałem dremelem, została ona przyklejona na zgrzewany klej (taki z pistoletu)

ODPOWIEDZ