Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Xbox 360

tematy różnego rodzaju dotyczące wszystkich konsol jednocześnie lub z osobna

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Birkin_Pl
-#
Posty: 381
Rejestracja: sob 28 sty, 2012 22:08
Lokalizacja: Olsztyn City
Kontakt:

Xbox 360

Post autor: Birkin_Pl »

Zamierzam kupić xbox 360 60 gb przerobioną i czy jest duże prawpodobieństwo że bym dostał bana ? (pytanie z ciekawości)
_________________________________
Fan Sony oraz ich konsol, gracz retro. Siedzi tutaj od 2012...

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Nie używasz netu w konsoli = nie masz bana

Ponadto ponoć nowsze przeróbki są o tyle lepsze że można grać na nich online... Ale niech wypowie się ktoś kto wie więcej ode mnie w tym temacie (bo ja jestem ciemniak) :P
SCEE™

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

Najpierw konsola jest oflagowuwana a potem to zależy bo jak niezbyt często będziesz grał to mogą dopiero po roku ale mogą także po 2 tyg, ogólnie to jest taka loteria jak z RROD'em w konsolach z 2006r

Awatar użytkownika
Birkin_Pl
-#
Posty: 381
Rejestracja: sob 28 sty, 2012 22:08
Lokalizacja: Olsztyn City
Kontakt:

Post autor: Birkin_Pl »

konsola z 2009 r przerobiona w 2011
_________________________________
Fan Sony oraz ich konsol, gracz retro. Siedzi tutaj od 2012...

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

Nowsza przeróbka już nic nie daje i też nie można grać onlinę

Awatar użytkownika
Birkin_Pl
-#
Posty: 381
Rejestracja: sob 28 sty, 2012 22:08
Lokalizacja: Olsztyn City
Kontakt:

Post autor: Birkin_Pl »

ok
_________________________________
Fan Sony oraz ich konsol, gracz retro. Siedzi tutaj od 2012...

hazor90
-#
Posty: 35
Rejestracja: pn 16 sty, 2012 18:24

Post autor: hazor90 »

McMarycha pisze:Nowsza przeróbka już nic nie daje i też nie można grać onlinę
Masz Xboxa? Grasz po sieci? Najwyraźniej nie. Nie znasz się w temacie, więc lepiej się nie wypowiadaj. Nie wprowadzaj w błąd. Najnowsza przeróbka, czyli na chwilę obecną LT+3.0 jest bezpieczna, to znaczy, że jeszcze nikt nie został z jej powodu zbanowany. Sam gram po sieci przy przerobionej konsoli, a więc... jak się nie da jak się da? :D

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

hazor90 pisze:
McMarycha pisze:Nowsza przeróbka już nic nie daje i też nie można grać onlinę
Masz Xboxa? Grasz po sieci? Najwyraźniej nie. Nie znasz się w temacie, więc lepiej się nie wypowiadaj. Nie wprowadzaj w błąd. Najnowsza przeróbka, czyli na chwilę obecną LT+3.0 jest bezpieczna, to znaczy, że jeszcze nikt nie został z jej powodu zbanowany. Sam gram po sieci przy przerobionej konsoli, a więc... jak się nie da jak się da? :D
Jeżeli ktoś tu się nie zna to chyba ty. To ze jeszcze nie dostałeś bana to nie jest powód ze lt 3.0 jest niezawodny. Sprawdzałeś czy twoja konsola jest oflagowana ? Jeżeli ktoś ma przerobiony napęd to nie polecam podłączać do sieci bo jak MS zacznie banować konsole to się zdziwicie.

hazor90
-#
Posty: 35
Rejestracja: pn 16 sty, 2012 18:24

Post autor: hazor90 »

McMarycha pisze:Jeżeli ktoś tu się nie zna to chyba ty. To ze jeszcze nie dostałeś bana to nie jest powód ze lt 3.0 jest niezawodny. Sprawdzałeś czy twoja konsola jest oflagowana ? Jeżeli ktoś ma przerobiony napęd to nie polecam podłączać do sieci bo jak MS zacznie banować konsole to się zdziwicie.
Wcześniej napisałeś, że w ogóle NIE MOŻNA grać przez sieć przy przerobionej konsoli. Na razie nikogo za najnowsze LT nie zbanowano ani oflagowano. Nic nie pisałem, że LT+3.0 jest niezawodne. Chyba każdy wie, że jest ryzyko przy graniu na przerobionym napędzie przez Xbox Live.

A po drugie - ban to nie katastrofa. :) Grać offline można, instalować gry na dysk, oglądać filmy - a nawet grać przez neta! :) Jedynie odpadają funkcje Xbox Live, lecz i tak u nas w Polsce nie mamy za dużo możliwości. Polecam przejrzenie Xbox Marketplace na koncie USA. :)

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

Ok żle się wysłowiłęm mówiąc że "nie można" mój błąd. Chodziło mi o to żeby po prostu nie grać bo jak za jakiś czas posypią sie bany to będzie płacz i lament ze zbanowali komuś konto na którym miał duży gamescore albo dużo MSPoint

A co do MarketPlace to słyszałem ze na zagranicznym koncie można ściągać jakieś gry czy coś za darmo. wiesz coś o tym ? no mi osobiście sie nie chciało szukać.

hazor90
-#
Posty: 35
Rejestracja: pn 16 sty, 2012 18:24

Post autor: hazor90 »

Tak słyszałem o tym. Wiem, że są jakieś dwie gry, z których można wyciągnąć kilkadziesiąt GS.
Jedna to ta:
http://marketplace.xbox.com/pl-PL/Produ ... 0258410a71

Patrzę na twoją sygnaturę i widzę tylko 3 gry. :) Pewnie jedziesz na oryginałach, więc polecam granie w dema z Xbox Live, niektóre są naprawdę długie i wciągające. :)

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

Dobrze zauważyłeś jadę na oryginałach :) Sciągnąłem kilka demówek ale żadne mnie nie interesowały i dałem sobie spokój. Nie widzi mi sie ściągać 1gb tylko po to aby pograć 5-10min, Jedynie call of duty chyba modern warfare był ciekawy

hazor90
-#
Posty: 35
Rejestracja: pn 16 sty, 2012 18:24

Post autor: hazor90 »

Zależy jak szybkie masz łącze. Dużo demówek jest słabych, ale da się znaleźć perełki. :) Ile dałeś za Xboxa i jaką masz wersję?

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

Mam slimke.
Xbox - 390zł
Zasilacz - 49zł
Pad - 74zł
A co do łącza to mam 4Mb/s i te 1gb długo mi się nie ściąga ale jednak marnuję swój czas

hazor90
-#
Posty: 35
Rejestracja: pn 16 sty, 2012 18:24

Post autor: hazor90 »

Ja zapuszczam sobie jakiś film na Xboxie i w między czasie się ściąga. :) Dość tanio ci wyszedł ten Xbox.

ODPOWIEDZ