Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie

Xbox 360

tematy różnego rodzaju dotyczące wszystkich konsol jednocześnie lub z osobna

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Birkin_Pl
-#
Posty: 381
Rejestracja: sob 28 sty, 2012 22:08
Lokalizacja: Olsztyn City
Kontakt:

Xbox 360

Post autor: Birkin_Pl »

Zamierzam kupić xbox 360 60 gb przerobioną i czy jest duże prawpodobieństwo że bym dostał bana ? (pytanie z ciekawości)
_________________________________
Fan Sony oraz ich konsol, gracz retro. Siedzi tutaj od 2012...

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Nie używasz netu w konsoli = nie masz bana

Ponadto ponoć nowsze przeróbki są o tyle lepsze że można grać na nich online... Ale niech wypowie się ktoś kto wie więcej ode mnie w tym temacie (bo ja jestem ciemniak) :P
SCEE™

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

Najpierw konsola jest oflagowuwana a potem to zależy bo jak niezbyt często będziesz grał to mogą dopiero po roku ale mogą także po 2 tyg, ogólnie to jest taka loteria jak z RROD'em w konsolach z 2006r

Awatar użytkownika
Birkin_Pl
-#
Posty: 381
Rejestracja: sob 28 sty, 2012 22:08
Lokalizacja: Olsztyn City
Kontakt:

Post autor: Birkin_Pl »

konsola z 2009 r przerobiona w 2011
_________________________________
Fan Sony oraz ich konsol, gracz retro. Siedzi tutaj od 2012...

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

Nowsza przeróbka już nic nie daje i też nie można grać onlinę

Awatar użytkownika
Birkin_Pl
-#
Posty: 381
Rejestracja: sob 28 sty, 2012 22:08
Lokalizacja: Olsztyn City
Kontakt:

Post autor: Birkin_Pl »

ok
_________________________________
Fan Sony oraz ich konsol, gracz retro. Siedzi tutaj od 2012...

hazor90
-#
Posty: 35
Rejestracja: pn 16 sty, 2012 18:24

Post autor: hazor90 »

McMarycha pisze:Nowsza przeróbka już nic nie daje i też nie można grać onlinę
Masz Xboxa? Grasz po sieci? Najwyraźniej nie. Nie znasz się w temacie, więc lepiej się nie wypowiadaj. Nie wprowadzaj w błąd. Najnowsza przeróbka, czyli na chwilę obecną LT+3.0 jest bezpieczna, to znaczy, że jeszcze nikt nie został z jej powodu zbanowany. Sam gram po sieci przy przerobionej konsoli, a więc... jak się nie da jak się da? :D

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

hazor90 pisze:
McMarycha pisze:Nowsza przeróbka już nic nie daje i też nie można grać onlinę
Masz Xboxa? Grasz po sieci? Najwyraźniej nie. Nie znasz się w temacie, więc lepiej się nie wypowiadaj. Nie wprowadzaj w błąd. Najnowsza przeróbka, czyli na chwilę obecną LT+3.0 jest bezpieczna, to znaczy, że jeszcze nikt nie został z jej powodu zbanowany. Sam gram po sieci przy przerobionej konsoli, a więc... jak się nie da jak się da? :D
Jeżeli ktoś tu się nie zna to chyba ty. To ze jeszcze nie dostałeś bana to nie jest powód ze lt 3.0 jest niezawodny. Sprawdzałeś czy twoja konsola jest oflagowana ? Jeżeli ktoś ma przerobiony napęd to nie polecam podłączać do sieci bo jak MS zacznie banować konsole to się zdziwicie.

hazor90
-#
Posty: 35
Rejestracja: pn 16 sty, 2012 18:24

Post autor: hazor90 »

McMarycha pisze:Jeżeli ktoś tu się nie zna to chyba ty. To ze jeszcze nie dostałeś bana to nie jest powód ze lt 3.0 jest niezawodny. Sprawdzałeś czy twoja konsola jest oflagowana ? Jeżeli ktoś ma przerobiony napęd to nie polecam podłączać do sieci bo jak MS zacznie banować konsole to się zdziwicie.
Wcześniej napisałeś, że w ogóle NIE MOŻNA grać przez sieć przy przerobionej konsoli. Na razie nikogo za najnowsze LT nie zbanowano ani oflagowano. Nic nie pisałem, że LT+3.0 jest niezawodne. Chyba każdy wie, że jest ryzyko przy graniu na przerobionym napędzie przez Xbox Live.

A po drugie - ban to nie katastrofa. :) Grać offline można, instalować gry na dysk, oglądać filmy - a nawet grać przez neta! :) Jedynie odpadają funkcje Xbox Live, lecz i tak u nas w Polsce nie mamy za dużo możliwości. Polecam przejrzenie Xbox Marketplace na koncie USA. :)

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

Ok żle się wysłowiłęm mówiąc że "nie można" mój błąd. Chodziło mi o to żeby po prostu nie grać bo jak za jakiś czas posypią sie bany to będzie płacz i lament ze zbanowali komuś konto na którym miał duży gamescore albo dużo MSPoint

A co do MarketPlace to słyszałem ze na zagranicznym koncie można ściągać jakieś gry czy coś za darmo. wiesz coś o tym ? no mi osobiście sie nie chciało szukać.

hazor90
-#
Posty: 35
Rejestracja: pn 16 sty, 2012 18:24

Post autor: hazor90 »

Tak słyszałem o tym. Wiem, że są jakieś dwie gry, z których można wyciągnąć kilkadziesiąt GS.
Jedna to ta:
http://marketplace.xbox.com/pl-PL/Produ ... 0258410a71

Patrzę na twoją sygnaturę i widzę tylko 3 gry. :) Pewnie jedziesz na oryginałach, więc polecam granie w dema z Xbox Live, niektóre są naprawdę długie i wciągające. :)

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

Dobrze zauważyłeś jadę na oryginałach :) Sciągnąłem kilka demówek ale żadne mnie nie interesowały i dałem sobie spokój. Nie widzi mi sie ściągać 1gb tylko po to aby pograć 5-10min, Jedynie call of duty chyba modern warfare był ciekawy

hazor90
-#
Posty: 35
Rejestracja: pn 16 sty, 2012 18:24

Post autor: hazor90 »

Zależy jak szybkie masz łącze. Dużo demówek jest słabych, ale da się znaleźć perełki. :) Ile dałeś za Xboxa i jaką masz wersję?

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

Mam slimke.
Xbox - 390zł
Zasilacz - 49zł
Pad - 74zł
A co do łącza to mam 4Mb/s i te 1gb długo mi się nie ściąga ale jednak marnuję swój czas

hazor90
-#
Posty: 35
Rejestracja: pn 16 sty, 2012 18:24

Post autor: hazor90 »

Ja zapuszczam sobie jakiś film na Xboxie i w między czasie się ściąga. :) Dość tanio ci wyszedł ten Xbox.

ODPOWIEDZ