Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

PS4???

tematy różnego rodzaju dotyczące wszystkich konsol jednocześnie lub z osobna

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
markomen1
-#
Posty: 267
Rejestracja: wt 14 wrz, 2010 17:09

PS4???

Post autor: markomen1 »

Witam chciałbym przeprosić za moją długą nieobecność no ale dużo roboty mam ;)
Z resztą mniejsza z tym :D
Nie wiem jak wy ale często sprawdzam różne strony poświęcone głownie o grach nie o PC'tach czy konsolach ale o grach które ukazują się albo ukazać sie mają i od pewnego czasu zdziwiłem się gdy zobaczyłem informację że powstaje nowa gra o nazwie Cyberpunk2077 no nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie fakt iż CDP zapowiedziało że gra ukarze się na konsolach nowej generacji pomyślałem oj wielkie mi halo ale coś mnie natchnęło żeby pogrzebać trochę głębiej na ten tamat i na moje nieszczęście znalazłem kilka artykułów które potwierdzają fakt iż w niedalekiej przyszłości ma ukazać się konsola PS4 no żeby było ciekawiej ma się też ukazac Xbox720 (albo inna nazwa Xbox Next) no mniejsza teraz o nazwę pomyślałem sobie hmm nowe konsolę nowe specyfikacje techniczna nowe możliwości ale znów po chwili naszła mnie dziwna myśl przecież twórcy gier jeszcze nie wykorzystali całego potencjału PS3 a już gry na PS4 robią w sumie jak by wyszedł nowy xbox to zapewne dorównywał by dopiero PS3 lecz zaciekawiło mnie jedno co twórcy PS4 mogą wepchać w obudowę konsoli skoro PS3 posiada wszystko co wyszło np Blu-ray'a i kilka innych bajerów znalazłem też informację gdzie jest napisane iż nowe konsolę mają być znacznie tańsze i gry na nie mają być tańsze
o jeszcze dodam że nie jest to oficjalna informacja ale prawdopodobnie w wakacje 2013 na targach E3 ma już być finalna wersja PS4
wiem że się rozpisałem ale wszytkie informację które znajdę mogę tu umieszczać

Piszcie co sądzicie na ten temat czy jest sens tworzenia nowej konsoli bo zapewne wtedy PS3 nie zostanie zapomniana ale pójdzie w odstawkę i dopiero wtedy kwestią czasu będzie zapomnienie o konsoli ...
Obrazek

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

Tak na poczatku to jeżeli by wyszedł nowy xbox (o którym już gadają od bardzo dawna) to na pewno byłby lepszy od ps3. Jak byś nie zauważył technologia idzie w górę i w konsolach zapewne będa o wiele mocniejsze komponenty 4-8 rdzeniowe procki grafy z 1gb i pewnie ram ok 4-8gb. I jeżeli chodzi o potencjał to w ps3 nie ma go za duzo do wykorzystania więc nie oczekuj cudów

Awatar użytkownika
markomen1
-#
Posty: 267
Rejestracja: wt 14 wrz, 2010 17:09

Post autor: markomen1 »

McMarycha pisze: I jeżeli chodzi o potencjał to w ps3 nie ma go za duzo do wykorzystania więc nie oczekuj cudów
Nie oczekuję cudów ;) tylko że konsola PS3 nie jest starą konsolą a już PS4 robią najbardziej denerwuję mnie to iż konsola PS3 dla twórców gier odejdzie w odstawkę a nie okłamujmy się ale jakoś bardzo dużo gier na tą konsolę nie powstało w porównaniu do X'a :)
Obrazek

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

zobacz ile konsola ma lat i porównaj sobie co ile lat wychodzi nowa konsola

xzer0

Post autor: xzer0 »

Nowe playstation wychodzi co 6 lat, a stare supportowane jest następne 6 czyli 12 lat życia konsoli. No i dobrze że wchodzi ps4. Jak chcesz nowe gry na stary system to tylko Dreamcast. Zresztą no i dobrze że ps3 idzie w odstawkę. Wersja s slim to potwierdziła. Nie długo cena pójdzie drastycznie w dół i może sobie kupię.......

Awatar użytkownika
markomen1
-#
Posty: 267
Rejestracja: wt 14 wrz, 2010 17:09

Post autor: markomen1 »

xzer0, Oj nie powiedziałbym w wakacje 2013 Sony prawdopodobnie na targach E3 ma pokazać specyfikacje techniczną PS4 więc zgaduję ze jak już pokażą to będzie kwestia 1 roku lub 2 lat i PS4 będzie w sprzedaży ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

No i co z tego to dobrze

Awatar użytkownika
Damianero1993
-#
Posty: 92
Rejestracja: pn 25 lip, 2011 14:15
Lokalizacja: Długopole Gorne

Post autor: Damianero1993 »

Hmm..Ciekawe ile to cacko bd kosztować...A tym X-Box 720 (czy tam Next) to mnie zaciekawiłeś... w sumie już sześć lat x-box 360 jest na rynku.Ale ten czas zapier***a :shock:

Awatar użytkownika
snickersuper
-#
Posty: 31
Rejestracja: śr 10 sie, 2011 18:27
Lokalizacja: Manchester

Post autor: snickersuper »

Może i PS3 nie zostało jeszcze tak dobrze wyeksploatowane jak PS2 ale jednak każdy musi przyznać odpalając gry na dobrym kompie i PS3 widać już różnicę. Grafika w PS3 już kuleje, jednak niektóre produkcje dalej można zrobić dobrze i wyglądają one świetnie. Moim zdaniem poczekamy jeszcze z 2 lata co najmniej, w tym roku prawdopodobnie zostanie oficjalnie zapowiedziana a potem przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Może przez ten czas programiści wycisną z PS3 wszystko co się da.

Co do tematu macie tutaj dwa teksty. Pierwszy na temat PS2, natomiast natępny na temat PS4.
Zgodnie z informacjami opublikowanymi przez Famitsu, Sony zaprzestaje sprzedaży Playstation 2 w Kraju Kwitnącej Wiśni. Ponad 150 milionów sprzedanych egzemplarzy na całym świecie, pozwoliło maszynie Sony stać się najlepiej sprzedającą konsolą stacjonarną w dotychczasowej historii gier wideo. Na chwilę obecną nie wiadomo jaka będzie decyzja Sony w sprawie pozostałych światowych rynków.

Mimo tak długiego okresu „życia”, faktu że na rynku od 2006 roku jest dostępny oficjalny młodszy brat( Playstation 3), konsola nadal od czasu do czasu dostaje wsparcie twórców, poprzez ukazujące się na nią gry. Jak widać grafika to jednak nie wszystko, a wśród graczy istnieją również sentymentalne bestie. Niezliczone godziny spędzone przy tym systemie, setki wspomnień związanych z samymi grami, ludźmi z którymi przyszło mi rozegrać mecze, bądź po prostu zasiąść do wspólnego jarania się konkretną produkcją, sprawiają że Playstation 2 na zawsze pozostanie w mojej pamięci. Wielkie gratulacje dla Sony za kawał solidnej roboty wykonanej przy tym sprzęcie, bo choć jak każdej firmie, zdarzają się wzloty i upadki( PS3 przespało swoją premierę), gołym okiem widać, że wtedy Japończycy wiedzieli co robią.

Parafrazując Sapkowskiego wypada dodać, że coś się kończy, a coś się zaczyna. Nadchodzący 2013 rok to prawdopodobnie zapowiedź, a być może również premiera, długo wyczekiwanych next-genów. W tym kontekście decyzja Sony w sprawie PS2, wydaje się jak najbardziej zrozumiała.
Tekst pochodzi z serwisu GNM, autorstwa Marcin Górniak.
Sony wraz z oddziałem odpowiedzialnym za rozwój konsol PlayStation, opatentowało technologię, która zablokuje sprzedaż używanych gier.

Pomysł Sony opiera się na wyposażeniu dysków z grą w chip NFC (komunikacja bliskiego zasięgu), który będzie sczytywany przez konsole. Jeśli program wykryje, że dana płyta jest przypisana do innej konsoli, dany tytuł nie uruchomi się.

"Jeśli konsola nie jest podłączona do Internetu, wykorzystywana zawartość nie może być kontrolowana. Użytkownicy mogą też dzielić się hasłami i kodami. Zastosowanie nowej technologii gwarantuje, że sprzedaż używanych gier jest niemożliwa, co zwiększa zyski ze sprzedaży" - możemy wyczytać we wniosku patentowym.

Dalsza część dokumentu wspomina o tym, że technologia może zostać wykorzystana do ograniczenia dostępu do produktów innych niż gry. W tym wypadku mogą być to zdjęcia, muzyka i pliki wideo.
Tekst pochodzi z serwisu GNM, autorstwa Mateusz Fidut.

Tak więc widzicie. PS2 odeszło na zasłużoną emeryturę a PS4 jest już w planach. Zobaczymy co czas przyniesie. Nie powiem perspektywa takiego zabezpieczenia trochę mnie irytuje bo pewnie nie będę mógł już kupować używanych gier po niższych cenach do czego przywykłem.
Obrazek

twist
-#
Posty: 3
Rejestracja: czw 24 lip, 2014 12:18
Kontakt:

Post autor: twist »

ja planuję kupić PS4, może się ktoś pochwalić jak działa nowa konsola i czy nie ma z nią jakichś problemów?

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Póki co mogę powiedzieć, że gry są w choy drogie :)
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
torencik
-#
Posty: 131
Rejestracja: pt 04 sty, 2013 22:53

Post autor: torencik »

Zohan to chyba jedyna osoba na forum która ma PS4.Jeśli ma Ps4 bo z jego wypowiedzi nie mogę tego wywnioskować.
Obrazek[/URL]

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

Ale z ciebie bystry chłopczyk, nikt inny by pewnie na to nie wpadł.

Jason66
-#
Posty: 79
Rejestracja: śr 28 gru, 2011 20:44

Post autor: Jason66 »

Eee tam, takie Watch Dogs chyba 190 zł. Z tego co teraz patrzę to wynika że PS4 można na allegro kupić za 1600 zł. Bardzo śmieszne coś albo podejrzane, bo ja w gazetach widzę zazwyczaj PS3 albo Xbox'y z różnymi pierdołami czy to Move czy Kinect, dodatkowo gry i to za 1100 zł. Przecież 500 zł to wcale nie jest różnica. Producenci będą mieli problem, bo wiadomo - gry droższe, to szybko jakiś haker znajdzie sposób żeby już piracić gry. Pewnie słyszeliście o Reckz0rze? No właśnie. Ale z drugiej strony graficznie gry można powiedzieć warte swojej ceny. Troszkę i tak zawyżone, no ale... ceny zaczną spadać i potem się sprzedaże poprawią. Ja na przykład nie mam zamiaru kupować jeszcze PS4 a już na pewno nie przez najbliższy rok. Gier na tę konsolę jest po prostu multum :zly: jest z czego wybierać.

ODPOWIEDZ