Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

PlayStation 4

tematy różnego rodzaju dotyczące wszystkich konsol jednocześnie lub z osobna

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

PlayStation 4

Post autor: Zohan »

Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
Witold
-#
Posty: 523
Rejestracja: czw 25 lut, 2010 17:40

Post autor: Witold »

Co wiemy na dzisiaj? Post będzie modyfikowany z czasem, aż będe miał do tego glowę

-Nowy kontroler z nowymi funkcjami (osobiście, nie podoba mi się takie unowoczesniania, przez co pad wygląda jak zlepek wszystkiego co możliwe)
-Nowe PlayStation Eye
-Nowy symulator wyścigów "Driverclub" (pierwszy konkurent Gran Turismo? Może być ciekawie)
-PlayStation Cloud - granie w chmurze
-Livestreamy z konsoli, udostępnianie swoich obrazów
-Konsola będzie miała napęd - gry pudełkowe ocalały
-Nowoczesna architektura bebechów konsoli np. podwójna praca procesorów, który każdy z nich ma swoje osobne zadanie (bardzo ciekawe rozwiązanie)

chrumcio
-#
Posty: 106
Rejestracja: śr 28 wrz, 2011 19:08
Lokalizacja: Z krainy staroci
Kontakt:

Post autor: chrumcio »

-Nowy kontroler z nowymi funkcjami (osobiście, nie podoba mi się takie unowoczesniania, przez co pad wygląda jak zlepek wszystkiego co możliwe) <- Jak dla mnie może być ciekawe,pod warunkiem że do dyspozycji będziemy mieli również zwykły Pad

-Nowy symulator wyścigów "Driverclub" (pierwszy konkurent Gran Turismo? Może być ciekawie) <- Oj ciężko będzie przebić GT,ale trzymam kciuki :)

-PlayStation Cloud - granie w chmurze <- Nie podoba mi się ten cały projekt,mam nadzieje że gracze nie zainteresują się tym

-Konsola będzie miała napęd - gry pudełkowe ocalały <- uff,no i git :D

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Dlaczego Cloud ci się nie podoba? Z tego co ja wiem, to przez Cloud można będzie grać w demówki. Dla mnie idealne rozwiązanie, te dema ważą ponad 1gb a na mojego neta to jest ponad 3h ściągania.
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

chrumcio
-#
Posty: 106
Rejestracja: śr 28 wrz, 2011 19:08
Lokalizacja: Z krainy staroci
Kontakt:

Post autor: chrumcio »

Po prostu jakoś nie przekonuje mnie te całe granie w chmurze,jestem chyba za bardzo przywiązany do wersji pudełkowych :P
A pozatym ciężko mnie przekonać do tych chmur,chociażby Net ... co jeśli ktoś ma słabego neta lub lubi mu się czasem wyłączyć ? albo przełączanie śmieszne czy jak to tam się zwie (kumpel coś takiego ma o 24 przez 5min neta nie ma :P).

Awatar użytkownika
Witold
-#
Posty: 523
Rejestracja: czw 25 lut, 2010 17:40

Post autor: Witold »

Nowe informacje:

-pod PS4 nie podłączymy kontrolera DualShock 3
-w nowej konsoli zabraknie wsparcia dla formatów Audio CD i Super Audio CD (centrum rozrywki multimedialnej bez mozliwości odtwarzania muzyki z płyt CD- czyżby sklep internetowy z muzyką ? )

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Może muzyka z pendrive pójdzie?
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
Witold
-#
Posty: 523
Rejestracja: czw 25 lut, 2010 17:40

Post autor: Witold »

myśle, że tak, jednak jakość z pendrive =/= audio CD

Awatar użytkownika
CyborgGamingBlog
-#
Posty: 94
Rejestracja: sob 20 paź, 2012 18:10
Kontakt:

Post autor: CyborgGamingBlog »

Co nie zmienia faktu, że odczyt brak odczytu CD to dość poroniony pomysł.
PSX SCPH-7502
PSX SCPH-9002 x2
PS2 FAT SCPH 39003
PS2 Slim SCPH 90002
PSP Slim&Lite 3004 Vibrant Blue
Xbox Classic
Xbox 360 Slim 250GB

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Chyba że zrzucisz na pendrive pliki w formacie wmv (prosto z płyty) które zajmują po 40 mb :)
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
CyborgGamingBlog
-#
Posty: 94
Rejestracja: sob 20 paź, 2012 18:10
Kontakt:

Post autor: CyborgGamingBlog »

Zohan, pewnie. Ale nie po to kupuje się oryginalne płyty, żeby przerzucać muzykę na pendrive ;) Całe szczęście, że mam jeszcze PS2 do odtwarzania muzyki. Optyczny kabelek do ampli i jest gitarka ; )
Dobra, koniec Off-topu, bo się tutaj burdelik zrobi.
PSX SCPH-7502
PSX SCPH-9002 x2
PS2 FAT SCPH 39003
PS2 Slim SCPH 90002
PSP Slim&Lite 3004 Vibrant Blue
Xbox Classic
Xbox 360 Slim 250GB

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Witold, skąd info że PS4 nie będzie odtwarzało CD? Troszkę to dziwne... Bo ma mieć ten sam napęd co PS3, czyżby softwareowo wyłączyli taką możliwość?
hasło do moich uploadów: 1234

chrumcio
-#
Posty: 106
Rejestracja: śr 28 wrz, 2011 19:08
Lokalizacja: Z krainy staroci
Kontakt:

Post autor: chrumcio »

Jeśli to prawda,to marnie to widzę.Może chcą za wszystko kasę kroić żeby odblokować/umożliwić :/

Awatar użytkownika
Witold
-#
Posty: 523
Rejestracja: czw 25 lut, 2010 17:40

Post autor: Witold »

bardziej bym celował w to, że PS4 nie byłoby dobrym odtwarzaczem muzyki (kto ma PS3 ten wie, że jakość jest mierna), albo po prostu oficjalnie wprowadzą PlayStation Music (coś takiego jest chyba w stanach, bardzo często widoczne są bannery tej usługi w społeczności PlayStation Home, jednak nigdy tego nie znalazłem na polskim PSS oprócz muzyki z gier z ich logiem. Nie jestem pewien pełnej nazwy usługi, w każdym razie dzięki PS+ można pobierać nawet darmową muzykę) .

slu92
-#
Posty: 36
Rejestracja: pn 11 kwie, 2011 14:36

Post autor: slu92 »

mam nadzieje że konsola nie będzie zbyt droga a co do kontrolera co strasznie gałki mi się nie podobają

ODPOWIEDZ