Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

PlayStation 4 Eye

tematy różnego rodzaju dotyczące wszystkich konsol jednocześnie lub z osobna

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

PlayStation 4 Eye

Post autor: Zohan »

Od pierwszej informacji o PS4 Eye zacząłem się zastanawiać (i pewnie nie tylko ja), jak to urządzenie wypadnie przy Kinectcie.
Zaczerpnąłem trochę informacji przy ostatniej wycieczce do Wrocławia. Już nie pamiętam (niestety), który to był sklep (chyba Media Markt), ale miałem okazję zapoznać się troszkę z PS4 i PS4 Eye. Nie chcę oceniać wrażeń, bo nie miałem tyle czasu, by zbadać wszystkie dostępne na wystawie możliwości (mojej dziewczynie sklep się już znudził), udało mi się troszkę pograć w dziwną grę z ośmiornicą oraz włączyć (tylko tyle) to coś podobnego do Eye Pet (tylko z robocikiem). Zobaczyłem bajeranckie menu wyświetlające się z promieni emitowanych przez pada. Niestety nic konkretnego nie udało się zrobić ze względu na brak czasu. Zawitałem jeszcze do salonu Sony, gdzie chciałem spytać o możliwości PS4 Eye, niestety, było dwóch typków, jeden obsługiwał klienta, drugi rozmawiał przez telefon, ja się znudziłem tym czekaniem i poszedłem. Znalazłem mały sklep RTV z laptopami, konsolami. Wyszedł pracownik, spytał "w czym pomóc?" to odpowiedziałem nurtującym mnie pytaniem

Z tego, co mi opowiedział wywnioskowałem:
Nie wiadomo do końca, jakie ma możliwości, bo po prostu nie ma jeszcze na to gier. Można za pomocą PS4 Eye prowadzić wideorozmowy. Teoretycznie ma możliwości jak Kinect, praktycznie nic nie wiadomo. Trzeba czekać na gry. PS Move ma być kompatybilne z PS4, ale to co wyżej - nie ma gier.

Uznałem to za prawdę. W sumie nie widziałem gry na PS4 z informacją "Zawiera elementy PS4 Eye" itp (jak jest na okładkach gier na PS3 - "Zawiera elementy PS Move").

A wy coś wiecie? Graliście/macie/pytaliście?
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

Sam tego nie używałem(choć mam plany by podskoczyć do jakiegoś sklepu z elektroniką), ale uważam, że zbytniej różnicy nie będzie. Bo niby co ma być w takim czymś poza oczywistą kamerką i mikrofonem? Tutaj raczej nic rozwinąć nie można. Myślę, że PS4 Eye i Kinect od Microsoftu nie będą się różnić bebechami. Pytanie tylko, jakie aplikacje/gry będą dostępne na powyższe gadżety? Uważam, że tam stoczy się główna walka ;)

ODPOWIEDZ