Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

XBOX - Opinie

tematy różnego rodzaju dotyczące wszystkich konsol jednocześnie lub z osobna

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
torencik
-#
Posty: 131
Rejestracja: pt 04 sty, 2013 22:53

Post autor: torencik »

Xbox to dla nie których drugi komputer.Nie którzy mówią że nie warto go kupować bo wszystkie gry które wyszły na klocka są na pc.Na przykład od takiego archona film możemy się dowiedzieć że dla niego ta konsola to po prostu zwykły szrot.Oczywiście nie uważam że Xbox jest złą konsolą ale zawsze byłem za sonym.Ale to nie zmieni faktu że Xbox to bardzo dobra konsola.Ale z powodu małej biblioteki gier nie jest tak popularna ja Ps2.
Obrazek[/URL]

Awatar użytkownika
andycandy
-#
Posty: 117
Rejestracja: ndz 02 lut, 2014 12:48
Lokalizacja: ĹÂ￾Ä‚Å‚dz

Post autor: andycandy »

Witam. Ktoś się może orientuje jakie dokładnie gry działają po przerobieniu xboxa softmodem,wgraniu emulatorów n64 i psxa?
Chodzi mi o jakąś listę kompatybilnosci, bo mam sporo obrazów płyt z psxa i kilkadziesiąt romów do n64. A pograłbym np w RE i Zeldę na Xboxie.
I tak nikt się ze mną zamienić za xboxa. Np za PS2 z dopłatą. Trudno prosić się nie bedę. Sobie go przerobie i chociaż w Zeldę może pogram.
A i bym zapomniał. Ma ktoś link do tego programu FatXelorer do podmiany plików na dysku xboxa?
Prosiłbym o jakiś sprawdzony link, żeby program zajmował jak najmniej. Bo pobieram z telefonu. Pozdrawiam
"Hey, would you say I
became a hero?"

tomx1989
-#
Posty: 419
Rejestracja: pt 04 mar, 2011 22:51

Post autor: tomx1989 »

Gry z xboxa oczywiście wszystkie działają, z grami z n64 też nie będzie problemów, z grami z psx różnie bywa. Jeżeli lubisz starsze konsole to xbox idealnie nadaje się do ich emulacji, na ps2 ciężko o dobry emulator. Jeżeli byłby to xbox w idealny stanie wizualnym to bym się zamienił :D Fatxexplorer i xplorer360 tymi programami można to zrobić, link do xplorer360
Sega Mega Drive VA4
SNES
PSX SCPH-1002
PSX SCPH-7502
PS2 SCPH-70004
PS2 SCPH-50004, NA 80GB HDD
PSP 3003
PS TV
Gamecube
Wii 1TB
Xbox v1.0 300GB
Xbox 360 S 250GB
PS4 CUH-1216 500GB

Awatar użytkownika
andycandy
-#
Posty: 117
Rejestracja: ndz 02 lut, 2014 12:48
Lokalizacja: ĹÂ￾Ä‚Å‚dz

Post autor: andycandy »

@tomx1989 dzięki za odpowiedz. Nie wiem pobawię sie chyba tą przeróbką xboxa. Ale kusi żeby pograć w Fatal Frame i MGS 3 na ps2. Bo kupilem oryginalne te gry prawie za bezcen za granicą. A co do stanu mojego xboxa, to zamiesciłem ogłoszenie w dziale zamienię.
"Hey, would you say I
became a hero?"

ODPOWIEDZ