Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Ciekawe gry na Dreamcast?

tematy różnego rodzaju dotyczące wszystkich konsol jednocześnie lub z osobna

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
andycandy
-#
Posty: 117
Rejestracja: ndz 02 lut, 2014 12:48
Lokalizacja: ĹÂ￾Ä‚Å‚dz

Ciekawe gry na Dreamcast?

Post autor: andycandy »

Witam. Jak w temacie. Szukam jakichś fajnych gier które mógłbym poemulować na PC z tej konsolki.
Obecnie kończę RE Code Veronica ( bo mój PC emulatora PS2 nie udzwiga) i muszę grać w tą część RE na emulatorze Null DC.
Poleccie coś ciekawego co by wciągało (nie koniecznie horrory typu RE,ale takie gry najbardziej preferuję). I zarzuccie jakimiś linkami do Recenzji tych gier itp.
Będę wdzięczny za pomoc pozdrawiam.
"Hey, would you say I
became a hero?"

Arkl1t3
-#
Posty: 387
Rejestracja: wt 22 cze, 2010 14:31
Lokalizacja: król. rząd. złodziei

Post autor: Arkl1t3 »

obczaj gierke Shenmue jest podobno bardzo ciekawa i wyszla tylko na dreamcasta
PS1: SCPH-5502+CHIP+Color Fix
PS2: SCPH-35003, SCPH-39004, SCPH-77003, SCPH-77004, FMCB

Awatar użytkownika
andycandy
-#
Posty: 117
Rejestracja: ndz 02 lut, 2014 12:48
Lokalizacja: ĹÂ￾Ä‚Å‚dz

Post autor: andycandy »

Arkl1t3 pisze:obczaj gierke Shenmue jest podobno bardzo ciekawa i wyszla tylko na dreamcasta
No właśnie będę sprawdzał w najbliższym czasie tą gierkę. Bo wszyscy tak zachwalają, a zagrać nie miałem w to okazji. Jakieś inne propozycje może macie?
"Hey, would you say I
became a hero?"

Awatar użytkownika
Birkin_Pl
-#
Posty: 381
Rejestracja: sob 28 sty, 2012 22:08
Lokalizacja: Olsztyn City
Kontakt:

Post autor: Birkin_Pl »

RE Code Veronica oraz Quake 3 Arena . Masz DreamCasta czy tylko na emulatorku :) ?
_________________________________
Fan Sony oraz ich konsol, gracz retro. Siedzi tutaj od 2012...

Awatar użytkownika
andycandy
-#
Posty: 117
Rejestracja: ndz 02 lut, 2014 12:48
Lokalizacja: ĹÂ￾Ä‚Å‚dz

Post autor: andycandy »

No grałem na emulatorku. Ale że w ostatnim czasie padł mi monitor od PC ( brak obrazu mam). To planuję zakupić Dreamcasta w niedalekiej przyszłości, jeśli będę miał trochę więcej wolnej gotówki. Bo pograłem w tego RE i jak na Dreamcasta całkiem nieźle ta gra wygląda. Widziałem też listę gier na makarona i parę perełek jest. A że nie mam zamiaru wydawać ponad 600 zł na Xshita 360 i PS3/4 ( dla mnie to za dużo kasy na samą konsolę). To po tym jak zakupię już PS2 (a planuje w najbliższym czasie, bo już od 100 zł wyrwać konsolke w ładnym stanie można). To dołożę pieniądze i kupię w końcu tego makarona.
Zawsze mnie fascynowała popularność tej konsoli.
"Hey, would you say I
became a hero?"

ODPOWIEDZ