Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, Sklep GO-TO-THE-SHOP !Super Zakupy!

Ciekawe gry na Dreamcast?

tematy różnego rodzaju dotyczące wszystkich konsol jednocześnie lub z osobna

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
andycandy
-#
Posty: 117
Rejestracja: ndz 02 lut, 2014 12:48
Lokalizacja: ĹÂ￾Ä‚Å‚dz

Ciekawe gry na Dreamcast?

Post autor: andycandy »

Witam. Jak w temacie. Szukam jakichś fajnych gier które mógłbym poemulować na PC z tej konsolki.
Obecnie kończę RE Code Veronica ( bo mój PC emulatora PS2 nie udzwiga) i muszę grać w tą część RE na emulatorze Null DC.
Poleccie coś ciekawego co by wciągało (nie koniecznie horrory typu RE,ale takie gry najbardziej preferuję). I zarzuccie jakimiś linkami do Recenzji tych gier itp.
Będę wdzięczny za pomoc pozdrawiam.
"Hey, would you say I
became a hero?"

Arkl1t3
-#
Posty: 387
Rejestracja: wt 22 cze, 2010 14:31
Lokalizacja: król. rząd. złodziei

Post autor: Arkl1t3 »

obczaj gierke Shenmue jest podobno bardzo ciekawa i wyszla tylko na dreamcasta
PS1: SCPH-5502+CHIP+Color Fix
PS2: SCPH-35003, SCPH-39004, SCPH-77003, SCPH-77004, FMCB

Awatar użytkownika
andycandy
-#
Posty: 117
Rejestracja: ndz 02 lut, 2014 12:48
Lokalizacja: ĹÂ￾Ä‚Å‚dz

Post autor: andycandy »

Arkl1t3 pisze:obczaj gierke Shenmue jest podobno bardzo ciekawa i wyszla tylko na dreamcasta
No właśnie będę sprawdzał w najbliższym czasie tą gierkę. Bo wszyscy tak zachwalają, a zagrać nie miałem w to okazji. Jakieś inne propozycje może macie?
"Hey, would you say I
became a hero?"

Awatar użytkownika
Birkin_Pl
-#
Posty: 381
Rejestracja: sob 28 sty, 2012 22:08
Lokalizacja: Olsztyn City
Kontakt:

Post autor: Birkin_Pl »

RE Code Veronica oraz Quake 3 Arena . Masz DreamCasta czy tylko na emulatorku :) ?
_________________________________
Fan Sony oraz ich konsol, gracz retro. Siedzi tutaj od 2012...

Awatar użytkownika
andycandy
-#
Posty: 117
Rejestracja: ndz 02 lut, 2014 12:48
Lokalizacja: ĹÂ￾Ä‚Å‚dz

Post autor: andycandy »

No grałem na emulatorku. Ale że w ostatnim czasie padł mi monitor od PC ( brak obrazu mam). To planuję zakupić Dreamcasta w niedalekiej przyszłości, jeśli będę miał trochę więcej wolnej gotówki. Bo pograłem w tego RE i jak na Dreamcasta całkiem nieźle ta gra wygląda. Widziałem też listę gier na makarona i parę perełek jest. A że nie mam zamiaru wydawać ponad 600 zł na Xshita 360 i PS3/4 ( dla mnie to za dużo kasy na samą konsolę). To po tym jak zakupię już PS2 (a planuje w najbliższym czasie, bo już od 100 zł wyrwać konsolke w ładnym stanie można). To dołożę pieniądze i kupię w końcu tego makarona.
Zawsze mnie fascynowała popularność tej konsoli.
"Hey, would you say I
became a hero?"

ODPOWIEDZ