Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Przydatne ELF'y

programy, różności, scena

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Przydatne ELF'y

Post autor: Quake96 »

Skoro mamy nowy dział, to warto go od czegoś zacząć. Jako, że na tym forum jestem jedną z osób korzystających z FMCB to wypadałoby żebym założył taki temat :P Tutaj możemy dzielić się nazwami i linkami do ciekawych ELFów na nasze PS2.

Wiadomo, podstawą dla PS2 z FMCB jest uLELF, ESR i SMS, więc o tym nie trzeba pisać. Warto jednak wspomnieć o tym, że jest trochę różnych emulatorów starszych platform. I tutaj prośba do was. Znacie jakieś emulatory warte uwagi? Ja osobiście polecić mogę FCEUltra, emulator NES'a. Chyba najlepszy dostępny. Ja osobiście mam w nim problemy z wyborem emulowanego systemy (PAL/NTSC), gdyż emulacja PAL daje zwolniony nieco dźwięk, a NTSC ma dźwięk z takim jakby pogłosem.

Obecnie sam szukam różnorakich przydatnych (i nie tylko) elfów, więc jeśli znacie jakieś to chętnie sprawdzę. Sam pobrałem gdzieś paczkę elfów, ale chyba wszystkie są pod konsole NTSC i jakimś cudem nie mam w nich kolorów, a część nawet nie działa. A szkoda, bo było tam coś w stylu PS2 OS itd.
SCEE™

ODPOWIEDZ