Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

.::Nowy Dragon Ball::.

wszystko o wszystkim, odpoczynek

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Hudy
-#
Posty: 247
Rejestracja: ndz 15 mar, 2009 01:02
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt:

.::Nowy Dragon Ball::.

Post autor: Hudy »

O reaktywacji Dragon Balla chodziły słuchy już od dłuższego czasu, jednak bardzo trudno było znaleźć jakiekolwiek pewne informacje na ten temat.

Dopiero niedawno na światło dzienne wypłynęła wieść, że Kai (z jap. “odnowiony”) będzie serią Z zrobioną na nowo. Jednak, jak sama nazwa wskazuje, zamiast narysowanej kompletnie od nowa Zetki dostajemy tylko poprawioną. Mimo to, ma zmienić się sporo. Po pierwsze, od nowa nagrano wszystkie kwestie postaci, efekty dźwiękowe i muzykę. Po drugie, seria ma pozbyć się fillerów i reszty niepotrzebnego crapu, co skróci ją do (ponoć) 100 odcinków.

Link do pierwszego odcinka
http://www.youtube.com/watch?v=xpqANObN ... r_embedded

A tak od siebie ciesze się ze taka seria została "stworzona" poniewaz ktos kto juz oglądał juz dragon ball setki razy i wie co sie wydazy nie lubi patrzec ja przez pięc minut dzieje sie jedna nudna akcja.A sam widziałem pierszwy odcinek tej seri i nie jest zły
dobry dźwięk to na pewno +
Może za bardzo HD to to nie jest ale obraz jest łady to +
Ma być tłumaczone na zlecenie AXN to +

No a minus to to ze postacie (ich wykreślenie) mogło by zostać jeszcze raz narysowane lub chociażby poprawione czego nie zrobiono -

A ogólnie to fajna sprawa ze jeszcze coś się dzieje w serii tych anime.

No co komentujcie i oceniajcie :PP

Dziękuje

Awatar użytkownika
OldShatterhand
-#
Posty: 231
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 11:17
Lokalizacja: Poznań

Post autor: OldShatterhand »

Kiedy wyjda i na jakiej stacji te odcinki? Wiesz cos wiecej?
Ocalić od zapomnienia PSX

Awatar użytkownika
Piwo85
-#
Posty: 9
Rejestracja: sob 04 kwie, 2009 19:25
Kontakt:

Post autor: Piwo85 »

Odcinki wychodzą koło niedzieli. Narazie jest 1 odcinek ale będą wychodzić następne. Dragon Ball Kai jest to seria DBZ tylko z przyśpieszoną akcją.
Odcinki możesz ściągać na stronie

Kod: Zaznacz cały

http://dbpolska.net/news
Guitar Hero III
Expert : Owned!

Awatar użytkownika
OldShatterhand
-#
Posty: 231
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 11:17
Lokalizacja: Poznań

Post autor: OldShatterhand »

A beda w jakiejs Polskiej telewizji (w sensie dla nas dostepnej) i kiedy? I z lektorem cz tylko z napisami?
Ocalić od zapomnienia PSX

Awatar użytkownika
Hudy
-#
Posty: 247
Rejestracja: ndz 15 mar, 2009 01:02
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt:

Post autor: Hudy »

Tak oczywiście tak jak napisałem będą polskie odcinki.
Narazie był pierwszy niestety po japońsku ale są tłumaczenia tekstowe :)

Aha i nie jak napisał OldShatterhand ze to jest tylko przyspieszona akcja bo naprawdę jest lepszy obraz i dźwięki tez są od nowa nagrywane
A czytałem gdzie nie gdzie ze nawet niektóre głosy bohaterów będą tez od nowa nagrywane (ale tylko niektórych ).

Więc może komuś przypadnie do gustu Dragon Ball KAI (Kai to znaczy Re-Mastered)

Re mastered-Odświeżone.

I tyle jak jeszcze jakieś pytania to chętnie odpowiem ;)

Dziękuje

[ Dodano: Sro 08 Kwi, 2009 19:40 ]
A własnie i kiedy.... ??

Powiem tyle żeby nie skłamać podobno stacja TV AXN ma to puszczać i na jej zlecenie ma być przetłumaczone..

[ Dodano: Sro 08 Kwi, 2009 19:43 ]
No i jak chcesz w necie oglądać to masz linka
Pierwszy odcinek:

http://lads.myspace.com/videos/vplayer.swf?m=55251729

Awatar użytkownika
OldShatterhand
-#
Posty: 231
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 11:17
Lokalizacja: Poznań

Post autor: OldShatterhand »

wole poczekac na polski odcinek bo db wole z lektorem. Jakbys wiedzial kiedy bedzie emitowane w Polsce to daj znac ;)
Ocalić od zapomnienia PSX

Awatar użytkownika
Hudy
-#
Posty: 247
Rejestracja: ndz 15 mar, 2009 01:02
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt:

Post autor: Hudy »

A co do odcinków ja osobiście polecam taką stronkę :)

http://kreskowki.fani.pl/vid/dragon-ball-kai/713

Niestety jak narazie po japońsku

[ Dodano: Czw 16 Kwi, 2009 19:46 ]
Nom i co jeszcze jedno.

Może ktoś to zna ale dla mnie to nowość więc już pisze :p

Właśnie znalazłem w necie odcinek Dragon Ball pod nazwą...

"Dragon Ball Z - Special - Songo i Przyjaciele Powracają !"

Jeżeli ktoś ciekawy to głos japoński ale napisy są Polskie.
Z samej ciekawości polecam zobaczyć.

Dziękuje

mati199999
-#
Posty: 8
Rejestracja: ndz 27 wrz, 2009 14:31

Post autor: mati199999 »

dragon ball kai to jest cala historia zaczynajaca sie od zwyklego dragon ball tylko w lepszej jakosci i przyspieszonym tempie czyli powycinali niepotrzebne rzeczy

Awatar użytkownika
Hudy
-#
Posty: 247
Rejestracja: ndz 15 mar, 2009 01:02
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt:

Post autor: Hudy »

Witam ;)

Masz spóźnienie, kiedy ja to pisałem w kwietniu tego roku a ty piszesz we wrześniu..

Teraz to chyba już każdy wie ze DB Kai to tylko "Re mastered"


A zresztą już pisałem to cytuje swoje słowa"

"Więc może komuś przypadnie do gustu Dragon Ball KAI (Kai to znaczy Re-Mastered)

Re mastered-Odświeżone. "

Myślę ze to koniec DB powoli zanika istnienie tego anime a nikt nic nie robi w tym kierunku aby to zmienić i przypominać że było to najlepsze anime bo wątpię że jakieś Naruto można byłoby przyrównywać do DB...

Dla mnie Naruto to coś jak Pokemony czy Power Rangers a to wszystko dla dzieci które nie widzą co oglądają a później chcąc nie chcąc nazywamy je albo tibijczykami albo dziećmi NEO...

W co się wcale nie dziwie pograj w tibie pooglądaj Naruto albo Power Rangers to zobaczysz ich zachowania i porównaj z zachowaniami dzieci Neo...

A to dlatego ze dzieci nie mają wzorca do naśladowania......

Ale co ja się będę rozpisywał skoro 20% zainteresowanych tematem mnie zrozumie i przyzna racje a reszta zacznie wyzywać ze "najechałem" na ich piękne anime takie jak np: Naruto

Żegnam.....

;-)

ODPOWIEDZ