Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk

Penumbra Requim - potrzebne spolszczenie !!

wszystko o wszystkim, odpoczynek

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Gicha7
-#
Posty: 349
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 12:11
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Penumbra Requim - potrzebne spolszczenie !!

Post autor: Gicha7 »

Ostatnio przeszedłem dwie pierwsze części gry Penumbra na PC. Gra jest świetna, bardzo dobry klimat, ciekawa fabuła, zabawy z fizyką, można by tak długo wymieniać zalety tej gry... chyba najpoważniejszym minusem są modele przeciwników... psy z pierwszej części [Overture] i `zarażeni` z drugiej [Czarna Plaga] po prostu nie straszą, a jak już to w sposób inny niż planowali to twórcy. Dwie pierwsze części przeszedłem po Polsku, wątpie żeby po angielsku mi sie ta sztuka udała, teraz potrzebuje spolszczenia do trzeciej części Requiem. Niestety nie mogłem znaleźć spolszczenia, a jedyna polska wersja tej gry była spakowana w paczkach z nieprawidłowym podanym hasłem, dlatego nie mogłem tej zainstalować. Ma ktoś z was może namiary albo spolszczenie ?
Jak ktoś będzie w stanie mi pomóc dam $ ;)
Jak spolszczenie sie nie znajdzie to można podyskutować chociaż o tej grze ;p

Awatar użytkownika
michael69
-#
Posty: 1811
Rejestracja: czw 15 maja, 2008 08:47
Kontakt:

Post autor: michael69 »

... ja nie grywam w gry pc, ale szukałem tego spolszczenia, no i chyba będzie naprawdę trudno, jedynie co znalazłem to http://www.elitewarez.com.pl/vb/przygod ... quiem.html
zobacz post Egonek ale nie wiem czy link jest aktywny bo już nie miałem ochoty się rejestrować
Ciągle zapominamy, że człowiek nieustannie musi korzystać z pomocy innych ludzi.
Dlatego poniżamy się, wyśmiewając potrzebujących pomocy.

Awatar użytkownika
Gicha7
-#
Posty: 349
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 12:11
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Post autor: Gicha7 »

Zarejestrowałem się i link jest aktywny. Ściągam już te spolszczenie i niedługo sprawdze czy działa. Mam pewne obawy ponieważ jest wycięte prosto z gry a czasami takie nie działają albo potrafią powodować błędy w grze. Tak czy owak dzięki wielkie. ;)

P.S. Spolszczenie sprawdziłem i mogę powiedzieć, że działa. Jeszcze raz dzięki ;p

ODPOWIEDZ