Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Music

wszystko o wszystkim, odpoczynek

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
cloudstrifef
-#
Posty: 134
Rejestracja: śr 15 wrz, 2010 22:37
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: cloudstrifef »

Jak dla mnie to wszyscy mogą słuchać obojętnie jakie muzyki byle byli tolerancyjni wobec siebie. Ja akurat słucham bad boys blue, dj bobo a teraz przeżuciłem się na US5 (bez żadnych skojarzeń)

Awatar użytkownika
snakeshake
-#
Posty: 191
Rejestracja: pt 09 kwie, 2010 00:02
Lokalizacja: Nie wiem.
Kontakt:

Post autor: snakeshake »

Utwór naprawdę godny polecenia, warto wysłuchać (świetnie się go słucha )
http://www.youtube.com/watch?v=IJiHDmyhE1A
Utwór z Civilization 4 :-)
Obrazek

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Hmm. Długo nie pisałem nic tutaj. Uznałem, że w końcu trzeba wyrazić swoją opinię. :) Bo gust się mi trochę zmienił.

Więc słuchałem soundtracków ostatnio tylko i wyłącznie. Utkwiły mi w pamięci 3 piosenki. Głównie chyba przez to, że zacząłem grać na skrzypcach. A w nich te skrzypce się pojawiają. I są cudowne.

Piosenki to :

Believe - The Witcher Theme - piosenka, która nie znalazła się na oficjalnej płycie z utworami z gier a szkoda, gdyż powera naprawdę ma. Zaczyna się spokojnie a w końcu przechodzi w mocny rockowy klimat i znowu kończy delikatnie. Aż się dziwię, że muzyka ta nie została dodana do ioficjalnego soundtracku. Jeśli ktoś nie wie, gdzie ją można znaleźć to jest w folderze The Witcher/ Bin/ Music. Piosenka pojawia się w grze dopeiro podczas creditsów po skończeniu gry i naprawdę miło jej sie słucha czując dumę z przejścia Wiedźmina.
Link na YT
:arrow: http://www.youtube.com/watch?v=EJh9YF94Rro

Chrono Cross Intro Song - klasa. Poprostu sama w sobie klasa. Nie potrzeba chyba komentarza. Skrzypce zaczynają się od 1:16 i dają utworowi niepowtarzalnego kpa w du*sko dzięki czemu jest mega klimatyczny.

Link na YT
:arrow: http://www.youtube.com/watch?v=GDnPYoGzW78

KillZone 3 - Main Theme - komentarza nie trzeba. Piękne skrzypce. Zaczyna się lepiej niż niejeden klasyczny utwór, a potem jest tylko lepiej. ładnie poprowadzona "uczuciowość" utworu. niemal czujemy epickość gry. Jeśli w nią graliśmy to wczuwamy sie w klimat. kiedy pierwszy raz to słyszałem zamrłem. Po średnim soundtracku 2ki nie spodziewałem się takiego cudeńka po 3ce.

Link na YT
http://www.youtube.com/watch?v=F9E2QlGa6n8
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
upek10
-#
Posty: 20
Rejestracja: ndz 24 kwie, 2011 09:57
Lokalizacja: Pyrzyce

Post autor: upek10 »

Ja słucham blues'a (white stripes), polskiego punk rock'a (dezerter), i naważniejsze hardrock'a (guns n roses) oraz heavy metalu ( motorhead) a nawet brutal death metalu ( nile ). A soundtrackow z gier nie słucham, chyba, że piosenkę ,,Far away'' z Red Dead Redemption.

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Ja ostatnio przerzuciłem się na reggae. EWR, NDK, MRR, Luta. Wymiatają swoimi tekstami. :]
hasło do moich uploadów: 1234

Sasuke1992
-#
Posty: 23
Rejestracja: pt 20 sie, 2010 17:52
Lokalizacja: Biłgoraj

Post autor: Sasuke1992 »

natomiast ja ostatnio polubiłem słuchac beatów tworzonych w FL Studio...a to jeden z nich:
http://www.youtube.com/watch?v=T4CsV9Hz ... re=related

Awatar użytkownika
kapcior7
-#
Posty: 388
Rejestracja: pn 09 lut, 2009 07:02
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Post autor: kapcior7 »

No a ja słucham ..... Chyba wszystkiego :D od disc-polo ,techno,regge,Hip-hop,rap,metal,rock itp... Masakra... ale teraz cos na hip hopa / rapa tak jagby bardziej mnie wzieło (Prosto mixtape 600v, Sokół ,VNM,Hi-fi banda,Pezet...)

Awatar użytkownika
Damianero1993
-#
Posty: 92
Rejestracja: pn 25 lip, 2011 14:15
Lokalizacja: Długopole Gorne

Post autor: Damianero1993 »

Ja słucham ostrego brzmienia :evil:
Polecam:
Trust company-Downfall
Three Days Grace-Home
Rev Theory-Hell yeah
SR-71-goodbye
Paramore-Misery Buissnes
Billy talent-fallen leaves

Awatar użytkownika
.Nagatto.
-#
Posty: 66
Rejestracja: wt 19 lip, 2011 21:47
Lokalizacja: Włoclawek
Kontakt:

Post autor: .Nagatto. »

cloudstrifef pisze:Jak dla mnie to wszyscy mogą słuchać obojętnie jakie muzyki byle byli tolerancyjni wobec siebie.
ooooo! To jest to ! Też tak uważam !
Słucham każdej rodzaj muzyki:
Hip-hop/Rap - i nie jestem za "JP,CHWDP" bo to żałosne <monotonna nienawiść> i też nie jestem łysy xD
Metal- nie jestem emo :3
Rock-hmmm.
- Większość soundtrack'ów z Naruto Shippuuden OST I,II oraz III <z movie>
Co do muzyki , dla mnie to obojętne czy dana osoba słucha metalu, rocka czy też rapu lub nawet reege. Nie podoba mi się tylko jedno : To że na wiekszość ludzi ta muzyka wpływa i ich niszczy<zmienia charakter i nie tylko> !
Wpływa na naszą niepowtarzalną i oryginalną osobowość , co mnie bardzo smuci... :-(
Przykład ? Fani Peji , uważają że ma 100% racje do np: policji
Mam szacunek do ludzi , którzy słuchają muzykę "wyciągają" z niej same dobre rzeczy , do tego nie zmieniają charakteru , osobowości , stylu/stylu życia , wyglądu - bo "muzyka im tak każe "
NIE , BĄDŹ SOBĄ ! ;-)

Jest rodzaj muzyki w , którym nie jestem "za" - Black Metal , to bardzo niszczy człowieka , co jestem świadkiem . Ale "wszystko jest dla ludzi".

Pozdro dla wszystkich! :-P

Awatar użytkownika
Gicha7
-#
Posty: 349
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 12:11
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Post autor: Gicha7 »

A to i ja odświeże trochę temat swoimi rekomendacjami. Co lubię, można było już przeczytać, ale jeżeli ktoś też się pasjonuje taką muzyką (hard rock, psychodelic, heavy/trash metal i tym podobne) to czas coś powiedzieć więcej.
Zaczynając od bardzo znanych klasyków. Ktoś kto nie zna twórczości Pink Floyd - szczerze polecam nadrobienie zaległości. Przesłuchanie takich płyt jak `Ummagumma`, `Wish You Were Here` czy `The Wall` jest chyba powinnością każdej jednostki interesującej się rockiem.
Jeżeli jesteśmy już w specyficznych klimatach, które wesołością nie tryskają - Anathema. Bardzo dobry, momentami dołujący doom metal/atmosferyczny rock słucha się świetnie. A płyty? `Judgement`, `A natural distaster`. Dla kogoś kto woli jednak weselsze klimaty i śpiewanie o miłości, specjalnie dla niego Anathema nagrała ostatnią `We're Here Because We're Here`.
Siedząc dalej w muzyce atmosferycznej, świetnie słucha się mało docenianego zespołu - Antimatter. Wydali ledwie 4 płyty, z czego za debiutem za bardzo nie przepadam. Reszte słucham regularnie. Jeżeli miałbym komuś nowemu coś polecić - to krążek `Planetary Confinement`.
Także Radiohead jest dobrym rozwiązaniem przy szukaniu czegoś dołującego. Na początek polecałbym cały `Amnesiac`.
No to czas na szybko przejść do moich ulubionych ciężkich brzmień, jakie sam gram.
I na start - Black Label Society. Zdecydowanie nie doceniony na tyle na ile powinien być. Sam nie wiem, czy ich po prostu nie przeceniam ze względu na grającego tam arcygeniusza - Zakk'a Wylde'a. Tak czy inaczej polecam. A zacząć można chociażby od nowej `Order Of The Black`.
W sprawach growlowano-melodyjnych moim faworytem jest Children of Bodom. U nich znaleźć można ww. growlowany wokal, melodyjne partie klawiszy (i bardzo melodyjnie rozpisane solówki) połączone z typowymi ostrymi riffami. Osobiście bardzo sobie cenie płytę `Follow The Reaper`.
O Metallice chyba nie muszę nic mówić. Większość kojarzy - przynajmniej z jednego utworu (-NOO, METALLICA WYMIATA! -Twój ulubiony utwór? -Ale znam tylko Nothing Else Matters....), co jest IMO nieporozumieniem, bo to nawet nie jest klimat w jakim obraca się Meta. Tak czy inaczej - ta nie skończyła się na Kill'em All, i fani trashu mogą spokojnie słuchać ich 4. pierwszych płyt + ewentualnie St. Anger i Death Magnetic i póki nie staną się też wielkimi fanami Metallici - odpuścić sobie słabsze hard rockowe albumy - Load i ReLoad.
Jako, że i tak mało kto to przeczyta, dopisze jeszcze tylko dwa zespoły. Jeżeli ktoś będzie miał potrzebę, żebym powiedział coś więcej, to dopowiem, a teraz na zakończenie:
Ostatnio mój ulubiony zespół - Motorhead. Wiecznie ten sam świetny poziom, ten sam klimat, nie ma skakania po gatunkach, ani nagłych odmian w psychice zespołu przez co idą w jakiś nowym niezrozumiałym kierunku. Nie ma chyba tutaj osoby, która nie zna Ace of Spades, a jeżeli jest, to chyba czas to nadrobić. A z polecanych albumów? `1916`,`Hammered`,`Kiss of Death`, czy nowe i równie dobre `The World is Yours`. A za co można ich polubić? Po za wymienionym wysokim, równym poziomem i równym stylem, jest kapitalny rock n rollowy klimat, chrypa `Maszynki do ćpania` - Lemmy'ego, na fajnych wstawkach bluesowych kończąc.
Chciałem powiedzieć jeszcze o Slayerze, ewentualnie też o moim drugim ulubionym gatunku - bluesie. No, ale o takich wykonawcach jak Moore, BB King czy John Lee Hooker co najwyżej dopowiem następnym razem.
\m/

Awatar użytkownika
Lee2
-#
Posty: 91
Rejestracja: ndz 22 lis, 2009 09:43
Kontakt:

Post autor: Lee2 »

Nooooo Gicha7 :mrgreen: swój człowiek

również uwielbiam metal :evil: w szczególności trash, black, gothic i nu

Children of Bodom oczywiście jest priorytetem z płytą Follow The Reaper ale mi najbardziej odpowiada jednak pierwszy album Something Wild z tytułem takim jak In the Shadows i Touch like angel of death.

Jednakże na pierwszym miejscu stawiam zawsze Metallice i SlipKnot(choć ci się lekko mówiąc sprzedali :-( ) te dwa zespoły rządzą
Polecam wielce zespół Moonspel który ma bardzo zróżnicowane albumy a growl w wykonaniu Fernanda no nie da się opisać, trzeba usłyszeć. Mi szczególnie przypada do gustu ich projek Daemonarch wręcz ideał.

Ze słabszych kawałków no to odpowiada mi bardzo Scorpions, Hammrerfall i oczywiście Marilyn Manson :evil: szanuje go bardzo jako artystę choć wielu ludzi najchętniej wbiłoby mu nóż w plecy za to co robi. On naprawdę tworzy świetną muzykę.

Co do tolerancji, to nie zabiłbym kogoś za to co słucha no ale [ciach] łysych dresów,JP i reszty [ciach], które coraz bardziej okleja ten świat nie znosze :zly:

§ 6. zakaz używania wulgaryzmów. Proszę się hamować, niestety ostrzeżenie poleciało.
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 01:00 przez Lee2, łącznie zmieniany 2 razy.
89% graczy uważa, że najważniejsza jest grafika.Jeżeli należysz do tych 11%, wlep to do podpisu

Awatar użytkownika
.Nagatto.
-#
Posty: 66
Rejestracja: wt 19 lip, 2011 21:47
Lokalizacja: Włoclawek
Kontakt:

Post autor: .Nagatto. »

Lee2 pisze:
Co do tolerancji, to nie zabiłbym kogoś za to co słucha no ale [ciach] łysych dresów,JP i reszty [ciach], które coraz bardziej okleja ten świat nie znosze :zly:
Też tego nie lubie! No , ale z 5 miesięcy temu <prawie> też taki byłem. Byłem wrogo nastawiony do metalu i metalowców.
Dlaczego?
Śmiać mi się chce z tego , miałem głupią teorie że wszystko co metal to zło , jest związane z sztananem itp.xD
a co do metalowców- są nienormalni , tną się i wgl
Wiem , byłem strasznie głupi Dx
A co się okazało ? Że są bardziej normalniejsi od dresiarzy !

Czego słucham ?
emm taki "nietypowy" rock- Linkin Park
Metal- zaczeło się od Iron Maiden
Metallica
z Hip-Hop'u- Pezet i Eldo , uważam że oni tworzą najnormalniejszy rap.

Pozostałe : Deepurple,GonsRoses,Scorpions, AC/DC, Nirvana, Nicelblack,The Doors, Green Day, Slipnot, KoRn , Remmstein,Eric Clapton !
hhmm to chyba wszystko :>

Pozdro. :P
:P
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 01:00 przez .Nagatto., łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Gicha7
-#
Posty: 349
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 12:11
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Post autor: Gicha7 »

.Nagatto. pisze:


Też tego nie lubie! No , ale z 5 miesięcy temu <prawie> też taki byłem. Byłem wrogo nastawiony do metalu i metalowców.

Pozostałe : Deepurple,GonsRoses,Scorpions, AC/DC, Nirvana, Nicelblack,The Doors, Green Day, Slipnot, KoRn , Remmstein,Eric Clapton !
hhmm to chyba wszystko :>
Ahh, i takie jest podejście ogólnego społeczeństwa do metalu niestety. NIKT nie zna, KAŻDY komentuje i ma wyrobioną sobie opinie. Bezsens, ale tak już jest.

No i co do zespołów, fajnie, że słuchasz też dobrych zespołów, ale musisz się nauczyć ich nazw. Nie chcę nic wytykać, ale mnie po prostu boli jak widzę tak skrzywdzone nazwy. Przede wszystkim Deep Purple, a nie deepurple, Guns N' Roses, a nie gonsroses. Reszty się nie czepiam, bo albo jest dobrze napisana (The Doors, Eric Clapton), albo kompletnie mnie nie obchodzi, bo i tak te zespoły mnie nie interesują (Slipknot, KoRn, Green Day)

Awatar użytkownika
Cloud Strife
-#
Posty: 156
Rejestracja: pt 26 mar, 2010 17:00
Lokalizacja: Radomsko
Kontakt:

Post autor: Cloud Strife »

Muzyka
której najwiecej słucham to J-
Rock,J-Metal,J-Pop i inne. Z
zespołów to tych słucham
najczesciej:
Dir en Grey,Kyosuke
Himuro,Renter en
Soi,Nightmare,The Gazzete,Asian
Kung Fu Generation,Detroit
Metal City,Ayumi
Hamasaki,Namie Amuro,L-arc-
en-ciel,Boøwy,Maximum the
Hormone,Gackt,DAITA (Siam
Shade),Nobou Uematsu,K-On!,
Oczywiscie to nie wszystkie
zespoły których słucham. Trudno
spamietać wszystkie nazwy.
Kontakt ze mną na https://www.facebook.com/Angeal5445
GG:24133337
angeal19915445@gmail.com

Pisac tylko w ważnych sprawach.

ODPOWIEDZ