Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk

Music

wszystko o wszystkim, odpoczynek

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Gicha7
-#
Posty: 349
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 12:11
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Music

Post autor: Gicha7 »

Jedną z nieodłącznych rzeczy dla wielu ludzi jest muzyka. Jedni sie nią pasjonują, inni na niej zarabiają, jeszcze inni mają ją głęboko gdzieś. Ja osobiście słucham muzyki dość sporo, pewnie nawet pare godzin dziennie. Takie pytanie do was.. Jakiej muzyki słuchacie, czy długo i czy ma ona jakieś specjalne miejsce w waszym życiu :)?
Ja słucham przeważnie (zdarzają się co lepsze kawałki z innych gatunków) Rocka i Metalu. Oczywiście w różnych odmianach (punk, heavy, hard, melodic, symfoniczne czy alternatywa).
Jest pełno zespołów, które grają różne odmiany i wychodzi im to świetnie. Najlepsze zespoły to zdecydowanie Metallica, Iron Maiden, Nightwish, Disturbed, AC/DC, Billy Talent i wiele innych, po prostu wymiana wszystkich nie wchodzi w gre, ponieważ zajęło by mi to z godzine.
Po za tym bardzo lubię słuchać muzyki soundtrackowej. Utwory takie jak Now we are free z filmu Gladiator, czy piekielnie dobra kompozycja Mozarta pt. Summer Overture wykorzystana w filmie Requiem for a Dream to najprostsze przykłady przejawów geniuszu.
Po za tym warto znać takie ściezki dźwiękowe jak np. te które towarzyszą nam w grze World of Goo. Dla przykładu link do dwóch z nich:
http://www.youtube.com/watch?v=xOj_nI23vkU
http://www.youtube.com/watch?v=-JuCgLqG_mc
Ja przy tej muzyce (napisanej przez Kyle Gablera) często odpoczywam i zasypiam. Utwory te tworza fenomenalny klimat, wystarczy zgasić większość swiateł, zapalić coś zapachowego i siedzieć...naprawde nie ma nic lepszego tworzącego taką atmosfere.
Ostatnią ścieżką dźwiękową którą musze pochwalić to motywy z anime Clannad. i Od razu przykład:
http://www.youtube.com/watch?v=E8Z3y9Gtb5E
Przy okazji to także jest utwór przy którym można się nieźle relaksować.

No to teraz może ktoś się jeszcze wypowie ;)?

Awatar użytkownika
Blaevy
-#
Posty: 439
Rejestracja: pt 13 mar, 2009 14:42
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Blaevy »

G - Funk ponad wszystko :D
Taki luz że ja ****** :)

a jeśli chodzi o soundtracki, to z takich gier jak Metal Gear Solid, Oddworld, Final Fantasy czy chociażby Tenchu - świetna sprawa

Na komórce mam prawie wszystkie z tych gier ;p
Obrazek

Awatar użytkownika
Pierce
-#
Posty: 655
Rejestracja: wt 11 lis, 2008 09:04
Lokalizacja: białystok

Post autor: Pierce »

Muzyka pełni ważną rolę w moim życiu, łata dziurawą psychikę :] . Szkoła i pozostałe poważniejsze problemy - jakoś trzeba sobie z nimi poradzić a słuchanie ulubionej muzyki to jedna z lepszych metod.

W moim guście leży: rock[ac/dc], nu metal[korn], metal[children of bodom, soad etc.], również punk, czasem i post hardcore [np. alexisonfire]. Nie gardzę dobrym soundtruckiem, już wiem od kogo zdobędę nowe utwory :) Gicha jeśli możesz to podaj mi jeszcze kilka tytułow gier z dobrą ścieżką dźwiękową.

Grałem w World of goo naprawdę dobra muzyka. Sam moge polecić soundtruck z Parasite eve 1 i 2 oraz melancholijne brzmienia silent hilla [wszystkie części].
Obrazek

Awatar użytkownika
Blaevy
-#
Posty: 439
Rejestracja: pt 13 mar, 2009 14:42
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Blaevy »

Wystarczyło by całą naszą rozmowe na ten temat z Gichmenem tutaj wrzucić i by się tego dużo znalazło :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Gicha7
-#
Posty: 349
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 12:11
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Post autor: Gicha7 »

Hmm o soundtrackach pomyślę i jeszcze napisze. Najbardziej lubię te klimatyczne, wprawiające w nastrój jak własnie ta z Silent Hill.

Co do numetalu, dodam też że ciekawy jest doom metal. Fajnym zespołem jest Anathema, polecam ich piosenkę Anyone, Anywhere, a także piosenkę Katatonia - Gone.

I tak swoją drogą, Pierce, jak już jesteśmy w temacie to obejrz to:
http://www.youtube.com/watch?v=GEeH9cVbu1E
Behemoth- tego zespołu nie lubie, nie trawie takich krzyków, ale to jest wersja alternatywna, koleś napisał słowa jak słyszy.. ja sie popłakałem ze śmiechu na tym..do teraz trzęsie mnie ze śmiechu i obrazków jakie tam na tej wersji alternatywnej są, dlatego naprawde obejrz do końca..warto :D

Awatar użytkownika
Son of the Mare
-#
Posty: 49
Rejestracja: ndz 02 maja, 2010 15:10
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Son of the Mare »

To co słucham to ja i nie zamierzam się tym dzielić. Jeśli kochacie muzykę nie jako gatunek to to jest dla was:
Gheorghe Zamfir - Einsamer Hirte
Kjilmar Song Of Ocarina Hijos del Sol

Chcecie więcej to dajcie znać :-)
A jeśli mam się podzielić swoją muzyką jakiej słucham to nie po to żeby ktoś krytykował dlatego nie będę ryzykować. Ja słucham tego co nie, "jest fajne" lecz odzwierciedla moją duszą z czym się zgadzam dlatego wybór pozostawiam wam.

[ Dodano: Pon 10 Maj, 2010 01:47 ]
Postanowiłem jednak udostępnić wam tego co słucham. Znajduję się to na moim kanale na youtube w "ulubione" (nie patrzcie na filmiki moje chyba że chcecie, ja i tak robię je od tak sobie) Możecie znaleźć tam tylko i wyłącznie to co odzwierciedla moją duszę. To co zemną się dzieję a to co czuję kiedy tego słucham aaach niemożliwe :-)

czeski
-#
Posty: 6
Rejestracja: pt 14 maja, 2010 15:19

Re: Music

Post autor: czeski »

Gicha7 pisze:te które towarzyszą nam w grze World of Goo. Dla przykładu link do dwóch z nich:
http://www.youtube.com/watch?v=xOj_nI23vkU
http://www.youtube.com/watch?v=-JuCgLqG_mc
aaaaaaaaaaaa mistrzowska gra - mistrzowski klimat :)

ja oprocz rapu(ktorego slucham juz coraz rzadziej) tez czasem wrzuce jakis o.s.t najczesciej Hansa Zimmera :)

Awatar użytkownika
Memphis
-#
Posty: 16
Rejestracja: pt 02 kwie, 2010 14:02

Post autor: Memphis »

Polecam soundtrack z gier MGS,Silent Hill i Crash Bandicoot :-) :-D :-D
Nikt nie jest tak bogaty, żeby pogardzić uśmiechem,
ani tak biedny, żeby nie móc nim darzyć.

89% graczy uważa, że najważniejsza jest grafika.Jeżeli należysz do tych 11%, wlep to do podpisu(Najważniejszy jest klimat w grze)

Awatar użytkownika
Lee2
-#
Posty: 91
Rejestracja: ndz 22 lis, 2009 09:43
Kontakt:

Post autor: Lee2 »

Witam wszystkich troszku mnie nie było na forum ale już jestem ;-) Soundtracki z gier świetna sprawa ja ogólnie z psxa to dobrze zapamiętałem utwór z Soul Reavera który jest w intrze ale mam na myśli wersję orginalną nie okrojoną z gry. Co do kilku utworków to w Blood Omenie jest świetny klimat i tamtejsze nuty mi najbardziej zapadły w głowie.
Ostatnio zmieniony pt 29 lip, 2011 14:07 przez Lee2, łącznie zmieniany 2 razy.
89% graczy uważa, że najważniejsza jest grafika.Jeżeli należysz do tych 11%, wlep to do podpisu

Sasuke1992
-#
Posty: 23
Rejestracja: pt 20 sie, 2010 17:52
Lokalizacja: Biłgoraj

Post autor: Sasuke1992 »

Memphis, Ja za to najbardziej lubię i polecam soundtracki z gier takich jak:Narutimate accel 2,Soul calibur 3,Tenchu stealth assassins i Calstlevania Symphony of the Night...

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Soundtrack z Wiedźmina miażdży podobnie jak z Age of Conan i Alone in the dark. A muzykę polecam Guns'n'Roses
hasło do moich uploadów: 1234

Sasuke1992
-#
Posty: 23
Rejestracja: pt 20 sie, 2010 17:52
Lokalizacja: Biłgoraj

Post autor: Sasuke1992 »

teraz ostatnio zacząłem słuchac metalrocka...a zespół to Bullet For My Valentine może o nich słyszeliscie...oto jeden z ich kawałków:Obrazek

Awatar użytkownika
AzzO
-#
Posty: 10
Rejestracja: wt 26 paź, 2010 10:30
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Post autor: AzzO »

Muzyka,dobra na wszystko,która doradzi,wspiera,kieruje oraz działa na emocje

Ja jako młody artysta muzyki rap,często słucham tego gatunku który sam tworzę
ale lubię także reggae,czy czasem jakiś stary dobry rock'n'roll,wykonawcy,to przeważnie od nastrojów,więc nie mam ulubionego,z każdym utworem przeżyłem coś i tak je zapamiętałem
mogę jedynie polecic to czego ostatnimi czasy słucham...

RAP:
-Słoń & Mikser - Dem6n6l6gia - 2010 - Legal
-Necro - The Pre Fix For Death - 2004 - Legal
-Necro - Brutality Pt 1 - 2003 - Legal
-Ill Bill - The Hour Of Reprisal - 2008 - Legal
-DDK & RPK - Prawdy Dotyk Raprodukcja - 2009 - Nielegal
-O.S.T.R. - Tylko Dla Doroslych - 2010 - Legal

REGGAE:
-Ras Luta - Jeśli słyszysz - 2009 - Legal
-Bob Marley & The Wailers - Natty Dread - 1974 - Legal
-Eastwest Rockers - Ciężkie czasy - 2006 - Legal
-Fandango Gang - Fandango Gang - 2009 - Legal

Tyle na razie,bo tyle pamiętam na pamięć :)
zaktualizuje jak coś się przypomni...

Sasuke1992
-#
Posty: 23
Rejestracja: pt 20 sie, 2010 17:52
Lokalizacja: Biłgoraj

Post autor: Sasuke1992 »

AzzO, każdy ma swój typ muzyki który lubi słuchac...ja np.lubię rockmetalu...a ty lubisz rocka i reeage...wiesz kto co lubi

Awatar użytkownika
AzzO
-#
Posty: 10
Rejestracja: wt 26 paź, 2010 10:30
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Post autor: AzzO »

Wiadome,tolerancja ważna cecha :)

ODPOWIEDZ