Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk, Copart IAA Api, Auction History

CsMods Diablo Mod

wszystko o wszystkim, odpoczynek

Moderator: Moderatorzy

Ghoost Assasin
-#
Posty: 1
Rejestracja: ndz 21 lut, 2010 17:28

CsMods Diablo Mod

Post autor: Ghoost Assasin »

Zapraszam na świetny serwer DM :) CsMods.pl to ogromna serwerownia z wieloma różnymi serwerami. Zapraszam

Obrazek


» IP serwera: 188.165.201.116:27004
» Nazwa serwera: CsMods.pl [Diablo Mod][FastDL]
» Ilość Slotów: 22
» Hasło: Brak
» Typ serwera: NonSteam i STEAM (protokół 47-48)
» Friendlyfire: OFF
» Forum: CsMods
» Godziny uptime: 24/7
» Lokalizacja: Francja

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Nie przepadam za wami... śmietnik śmietnik śmietnik
Tak w ogóle to można reklamować servery Counter - Strike?
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
Gicha7
-#
Posty: 349
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 12:11
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Post autor: Gicha7 »

ZNOWU CS !! Ja nie moge, gdzie się nie ruszyć to tylko ten cholerny mod od Half-life. Kiedyś lubiłem w sobie to pograć, ale z dnia na dzień cheaterzy rosną w siłe, spamerzy na forach też, właściwie gdzie nie spojrzeć to jacyś gracze z counter strike i przez cały dzień 100x można usłyszeć: `serwer, lag, ciota, de dust, admin, jestem super, chodź znowu pogramy` i tak w koło. :D Gracze WoW to przy nich wyrafinowani profesjonaliści.
A tak ściślej jakby nie patrzeć, żeby tak naprawde cieszyć się CSem trzeba dorwać STEAMa i grać z jakimiś poważnymi klanami, bo w innych przypadkach zabawe psują dzieci które ledwo odrosły od ziemii.

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Ja nie narzekam, mam STEAMa, gram na dobrej sieci multigamingu którą zamierzam reklamować :P
lecz nie wiem, czy można
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Aktualnie w offtopicu reklama (nienatarczywa) jest dozwolona.

Co do CS'a to posiadanie STEAMa nie sprawia, że jest się jakąś elitą.. koszt to jakieś 18zł więc dla mnie to żaden wyróżnik na to gdzie jest wyższy poziom gry...

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Uwierz, że w oczach wielu nonsteamowców jest się ;)
Do tego na serverach z protocolem 48 80% ludzi to ogarnięci, z micro + mutacją oraz NIE cheaterzy
ale dosyć gatki
To mógłbym zareklamować 'swoją' sieć?
Dając reklamę tutaj, dopisuje się adres www.swiatpsx.pl na tamtym forum do listy for, na których reklama jest. Poza tym polecam swiatpsx wszystkim posiadaczom każdego PlayStation
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Zohan, to masz oficjalną zgodę jeśli chcesz po prostu temat z reklamą założyć.
Jeśli chodzi o inną formę reklamy to zawsze zapraszam na gadu.

Koniec odbiegania od wątku ;)

Awatar użytkownika
Gicha7
-#
Posty: 349
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 12:11
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Post autor: Gicha7 »

Lukas, mam jedno `ale` co do wyróżniania tej `elity`. Bo różnice są. Przede wszystkim nie ma plagi cheaterów, którzy skutecznie odbierają chęć gry tym, których nie bawi używanie kodów, cheatów i innych trainerów. Po drugie na steamie lepiej się gra od strony technicznej, z tego co widziałem nie istnieją tak koszmarne lagi. Jednak te 18zł faktycznie nie czyni steamowców jakąś elitą, mówię tylko, że na steamie dużo wygodniej się gra, przynajmniej da się w miare stabilnie bez irytujących dzieciaków. Trzeba tylko wiedzieć, gdzie dokładniej trafić ;)

Amitamaru
-#
Posty: 2
Rejestracja: śr 25 lis, 2009 21:51

Post autor: Amitamaru »

Właśnie zostałem wywalony z serwera na którym gram od początku za "czity" bo miałem staty 21/9 i nie zanosiło się na to abym miał mieć gorsze... Załatwiłem admina i poleciałem... Żal ludzi którzy mają adma i wykorzystują to, aby pozbyć się graczy którzy ich jadą...

PS. Mój pierwszy post na forum i mam nadzieje, że nie ostatni :-P

Awatar użytkownika
Gicha7
-#
Posty: 349
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 12:11
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Post autor: Gicha7 »

Amitamaru, to witam na forum i też mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej. I jest dokładnie tak jak mówisz. Kiedyś jak jeszcze w to grałem często byłem świadkiem takiej sytuacji, gdzie jeden gracz był wyróżniająco się lepszy od innych i od razu był banowany. To troche nie fair, bo wygląda jak dyskryminacja lepszych graczy. Takie zachowanie nie ma prawa bytu na profesjonalnych serwerach i grach, co pokazuje, że prywatne amatorskie serwery non-steamowe nie nadają się do poważnej rozgrywki.

Amitamaru
-#
Posty: 2
Rejestracja: śr 25 lis, 2009 21:51

Post autor: Amitamaru »

Ten serwer na którym dostałem bana był klanu stRip... Gościu bawi się tym, że jest adminem, a jeżeli ktoś go zjedzie to daje bana. Najlepsze, że wszyscy ludzie znają mnie na tym serwie i nigdy nie było problemu, ale przyjdzie taki frajer i banuje lepszych... Żal trochę takich ludzi, ale myślałem, że jeżeli gram na serwie klanu to raczej nie dostanę bana za dobrą grę, jak widać myliłem się.

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Amitamaru, tak to jest jak sie gra na nonsteamowych serverach z nonsteamowymi adminami którzy debiutują. Myślą, że jak mają flagi administratora to mogą wszystko... Niestety są to zwykli gracze, tylko, że oni mogą banować, kickować itp
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

ODPOWIEDZ