Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Filmy i dokumenty

wszystko o wszystkim, odpoczynek

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

9 sezonoów Scrubs skończone zatem zabieramy się za jakieś filmy.

Amelia / Fabuleux destin d'Amélie Poulain, Le
Francuski przyjemny film. Dość nietypowy, nawet bardzo, skupiający sie na najmniejszych detalach. To jest wyjątkowe i warte uwagi.

Falling Down
Sfrustrowany Foster z kijem baseballowym wyrusza na misję. Rasizm, homofobia, kwintesencja zemsty przeciw całemu światu. Konkretne kino przedstawiające amerykańskie życie poszczególnych obywateli, w tym jednego sprawiedliwego. Konkret.

Poza tym wychodzi 6 sezon Trawki, juz 2 odcinki. Czekam na więcej. Polecam serial ;)

Awatar użytkownika
Gicha7
-#
Posty: 349
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 12:11
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Post autor: Gicha7 »

Czas odświeżyć temat.
Od końca wakacji pare filmów obejrzałem, teraz mogę je opisać :)

1. Głębia zła - słaby horror czerpiący garściami z takich serii jak Resident Evil. Nie ma co się nad nim rozpisywać, bo nie ma w nim nic szczególnego, jednak dotrwałem do końca i mnie nie zanudził więc ode mnie - 4/10

2. Slumdog - ciekawy i nietypowy dramat. Spodobał mi się całkiem, oglądało się naprawde przyjemnie, pomysł przedstawienia historii na podstawie pytań z teleturnieju było czymś innowacyjnym i sprawdziło się.

3. Wyspa Tajemnic - szkoda mi tutaj obsady. Nie lubie DiCaprio, szczególnie w takich rolach. Ale sam film dobry, w stylu jakim lubie, tzn. jakaś tajemnica, zagadka, nie wiadomo wtf, a na koniec zaskoczenie. Fabularnie bardzo dobry :) Ode mnie 8.

4. Adrenalina 2 - O M F G !! Spodziewałem się głupiego kina akcji, ale to co zobaczyłem mnie przerosło. To był najbardziej poj***** film jaki oglądałem. Znudził mnie, był bez sensu, nie spodobało mi się w nim NIC. Dałem mu 1/10. Oby nigdy więcej takich filmów.

5. Green Zone - dawno nie oglądałem żadnego filmu wojennego. Dawno też żaden konkretny nie wyszedł. Ten jest dobry do obejrzenia, ale raczej tylko na raz. Następnym seansem GZ mógłbym już sie znudzić. Nie mniej jednak po 1 obejrzeniu moge dać 7.

6. Choć goni nas czas - prześwietny dramat. Uwielbiam tą pare aktorów, Freeman + Nicholson się sprawdzili świetnie, z resztą jak zwykle. Sama fabuła też interesująca. Od dłuższego już czasu nie trafiłem na dramat, który potrafi tak wciągnąć. Jeden z nielicznych filmów, który pokazuje, że po latach 90' dalej można kręcić dobre produkcje ! Ode mnie - 9

7. 1408 - cóż mógłbym tu o nim powiedzieć. Fabularnie - świetny. Wykonanie też niczego sobie choć spodziewałem się ciut więcej, mogę polecić wszystkim co lubią posiedzieć chwile w napięciu - 7/10

8. Za wszelką cene - kolejny dramat, który mogę zaliczyć na plus. Może nie powiedziałbym, że zasługuje od razu na oscary, ale mi przypadł do gustu. No i para aktorów Freeman + Eastwood też robi swoje :> 7/10

9. Zapowiedź - Im głębiej w las tym ciemniej... Film od początku zapowiadał się ciekawie, zainteresował mnie treścią, ale ostatnio 40 czy 30 min strasznie mnie zawiodły. Z ciekawego thrillera wszystko przeniosło się w klimat science fiction i akurat mi się to nie spodobało. 6/10, byłoby więcej, ale te zakończenie ...

10. Trylogia Blade - Lubię oglądać filmy o wampirach itp. to też Blade w końcu dorwałem. Nie mogę powiedzieć, żeby było to coś specjalnie wybitnego itd. jednak oglądało się fajnie i przyjemnie a o to w kinie akcji chodzi. za całą serie - 7/10

11. Za garść dolarów - obejrzałem, bo chciałem go zaliczyć przed Brzydki, Zły i Dobry, ale stwierdziłem, że westerny nie są dla mnie. A co za tym idzie nie potrafił mnie zainteresować - 6/10

12. Wyścig szczurów - jedna z lepszych komedii jakie ostatnio oglądałem. A oglądałem ich pare, tylko o nich już nie pisze, bo dzisiejsze komedie są na tak fatalnym poziomie, że szkoda mi o nich wspominać. A Wyścig szczurów dało się jeszcze całkiem przyjemnie pooglądać. 7/10

13. Człowiek z blizną - geniusz. Film doskonały pod każdym względem, świetna fabuła, genialna rola Al Pacino itd. itp. Po prostu - 10/10

14. Ojciec chrzestny III - W końcu dokończyłem trylogie Ojca. Dla pierwszych dwóch części poleciały 10, ale ten już nieco odstawał od reszty. Nie mniej był świetny i 9/10 mu się należy.

15. Starcie tytanów - kolejne kino akcji, tym razem z gatunku `Nic co by przykuło uwage Gichy`. Do obejrzenia na raz, a możę i to za dużo. 4/10

16. Podziemny krąg - to jest już kolejne arcydzieło. fabularnie i aktorsko - wszystko świetnie, do tego gatunek taki jak lubie. Nic już chyba nie muszę mowić, po prostu - 10/10

17. Wszyscy święci - a to jest chyba jakiś film obyczajowy.. Nie wiem, trafiłem na to przypadkiem, na TVNie leciało ostatnio. Nie mam pojęcia z jakiego powodu, ale jednak oglądało mi się to dobrze, takżę 7/10 mogę chyba dać. Ale nie sądze żebym to oglądał kiedyś drugi raz, chyba, że mnie najdzie jakaś dziwna potrzeba (a te mam nie rzadko)

W najbliższym czasie obejrze film Prince of Persia, mam go już nabytego, czeka na seans.

Do tego kończę Zagubionych, więc w planach seriali mam Dextera i True Blood.

ODPOWIEDZ