Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Mafia II

wszystko o wszystkim, odpoczynek

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Mafia II

Post autor: LukasTe »

Nie ma mnie na forum to jestem w grze :) Gra nie ma wysokich wymagań podług innych nowości, wyjątkowy klimat pierwszej czesci tym samym zachowany. Zima szaleje :)
Początkowo myślałem, że będzie trochę monotonna fabuła i jak zwyklę od nędznika do bogacza. Tu jednak mile się zaskoczyłem, jak ktoś przeszedł parę rozdziałów to wie o co mi chodzi ;) Zima minęła :mrgreen:

Zastanawia mnie jednak czy też macie po jakimś czasie grania problem z płynnościa i tu ustawienia grafiki nie mają wpływu.. na oryginalnych płytach też słyszałem o tym.

Awatar użytkownika
Gicha7
-#
Posty: 349
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 12:11
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Post autor: Gicha7 »

Ja dzisiaj rano sobie własnie ją zainstalowałem i zacząłem grać. Dotarłem do 3 rozdziału, pograłem jeszcze na nim troche po czym tymczasowo zrobiłem sobie przerwe. Faktycznie czuć specyficzny klimat. To mnie pozytywnie zaskoczyło, bo ostatnio większość kontynuacji, która przechodzi w next genowy świat trafi na grywalności, klimacie i często na fabule.
Ogólnie rzecz biorąc MII strasznie mi przypomina pod wieloma względami GTA IV. Jest ściągnietych kilka patentów, ale to w sumie nic złego.
A jeśli miałbym wymienić wade jaka mi się rzuciła w oczy...to jest to ten sam problem, co we WSZYSTKICH grach ostatnich lat. Gra się za łatwo. Co prawda wybrałem poziom średni, a nie wysoki, ale skoro nawet na standardowym poziomie wszystko przychodzi mi tak łatwo, i nawet nie ma mowy o żadnej śmierci czy trudnościach, to coś jest chyba nie tak :>
Więcej wrażeń opisze jak jeszcze troche pogram, bo jak mówiłem przed chwilą zdążyłem tylko zacząć i przejść 3 rozdziały.

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Życie praktycznie regeneruje się co chwila i nie jest to zbyt dobre.. misję ze śledzeniem czy pościgami również łatwe, gram na tym samym poziomie, 10 rozdzial kończe (wszystkich jest 15).
Ale filmiki, caly klimat mafii, wstąpienie do rodziny czy pobyt w więzieniu rekompensuje wszystkie niedociągniecia :)

Awatar użytkownika
Gicha7
-#
Posty: 349
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 12:11
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Post autor: Gicha7 »

Ja zaczynam 9 misje i przyznam, że gra jest bardzo dobra. Czerpie troche z GTA IV, po za tym ma troche swoich smaczków, ciekawa historia, w sumie nie liniowa. Dobrze się gra i to najważniejsze, a że prosta..to problem wszystkich dzisiejszych gier, trzeba się przyzwyczaić.

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Dokonczylem te 15 misji, dosyc ciekawa fabuła.. a co sadzicie o dodatku Mafia II: Jimmy´s Vendetta poza tym, że dorabiaja sobie na dodatkowych 30 juz misjach o całkiem innej fabule i z inną postacią?

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

No jestem dopiero w rozdziale 5 więc dopiero zaczynam można powiedzieć, ale gra mi się całkiem nieźle. Wkurza nieco to że ginę jedynie po naprawdę idiotycznym wypadzie na wolne pole pod lufy policji. Graficznie jest świetnie. Gra na HIGHu robi wrażenie. Muzyka równiez jest dobra, klimatyczna. Fabuła jest również ciekawa i podobnie jak w jedynce mocno wciągająca.
hasło do moich uploadów: 1234

ODPOWIEDZ