Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, Sklep GO-TO-THE-SHOP !Super Zakupy!

Nasze konsole oraz HC Room

wszystko o wszystkim, odpoczynek

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Drakson
-#
Posty: 590
Rejestracja: ndz 31 sty, 2010 22:40

Post autor: Drakson »

Dawno nic nie dodałem na forum (ponad 3 lata :shock: ) więc czas trochę się udzielić. Przypominają mi się czasy, kiedy trafiłem tutaj na forum i napisałem swój pierwszy post, ale do rzeczy. Przedstawiam wam moją skromną kolekcję, tego co udało mi się zdobyć na przestrzeni 5 lat, nie licząc tylko Psx'a oraz jednego PsOne*. Jestem pierwszym właścicielem tejże kolekcji, wszystko** zostało kupione w sklepach czy to stacjonarnie czy drogą internetu. Od 24 lat moim hobby jest granie (28 na karku) i wszelkie dobro związane z tą branżą. Jak widać, wszystko jest związane z marką PlayStation, z tego względu, że była to moja pierwsza tak poważna konsola, oczywiście nie ujmuję innym konsolom "powagi", nigdy nie zapomnę pierwszego kontaktu z Amigą, Commodore 64 (tak, wiem, to nie konsole, ale również dobrze wspominam) z Atari 2600, Nesem ( u nas Pegasusem) czy też nawet pierwszym Gameboy'em. Jednakże, to właśnie Psx była pierwszą konsolą, która zrobiła na mnie tak piorunujące wrażenie (konsola była kolegi, dopiero w 2003 zakupiłem w sklepie PsOne, który działa bardzo dobrze do dnia dzisiejszego) był to dla ogromny skok jakościowy, jako 9 latek (wtedy pierwszy raz miałem kontakt z Psx'em) dostawałem ślinotoku widząc takie gry jak Tekken 3, Spyro, Crash Bandicoot czy Tenchu. Tego dnia, w moim życiu rozpoczął się nowy rozdział, rozdział, który trwa po dziś dzień, gdyż właśnie urok konsoli Psx jak i wiele świetnych gier wydanych na nią, sprawił, że związałem się z marką Sony PlayStation :) To koniec moich wywodów, zapraszam do spojrzenia na moje małe dziedzictwo :)
Ps. Jak ktoś ma jakieś pytanie, walcie śmiało. Pozdrawiam.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

* Psone kupiony w sklepie w 2003r, Psx kupiłem więcej niż 5 lat temu, dlatego ich nie wliczam w 5-cio letni okres budowania kolekcji.
**Prócz Psx'a, którego zakupiłem w forumowym sklepiku światpsx od użytkownika Witold. Jednego PsOne wraz z ekranikiem, dualshockiem, padem do Psx'a SCPH 1080, oraz kilka gier (wszystko w stanie bardzo dobrym lub idealnym jak np. PsOne, który śmiga i wygląda jak nówka z fabryki) kupiłem poprzez Olx.pl od bardzo dobrego i zaufanego sprzedawcy "Seba" z miejscowości "Żary"

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Co prawda forum dawno przygasło, ale zaglądam tutaj raz na jakiś czas, pewnie przez sentyment, wszak to chyba pierwsze "konsolowe" forum na jakim zacząłem się poważniej udzielać. W związku z tym, przygotowałem kolejny update w tym temacie :)

Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Obecny zbiór konsol prezentuje się następująco:

- PSX
- 6x PS2 (4x FAT, 2x Slim)
- PSP FAT
- 2xPS3 (FAT 60gb, Slim 320gb)
- PS4 FAT
- Xbox 360 Slim

W kwestii gier sprawa ma się tak:

- 30 gier PSX
- 151 gier PS2
- 54 gry PSP
- 62 gry PS3
- 2 gry PS4
- 35 gier Xbox 360

Co daje łącznie 334 gry :mrgreen:


A pomyśleć, że gdy zaczynałem przygodę z tym forum to nie miałem nawet tylu piratów 8-)



Serdecznie pozdrawiam zarówno starych wyjadaczy, jak i stosunkowo "nowych" userów :D
SCEE™

ODPOWIEDZ