Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Nasze konsole oraz HC Room

wszystko o wszystkim, odpoczynek

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Drakson
-#
Posty: 590
Rejestracja: ndz 31 sty, 2010 22:40

Post autor: Drakson »

Dawno nic nie dodałem na forum (ponad 3 lata :shock: ) więc czas trochę się udzielić. Przypominają mi się czasy, kiedy trafiłem tutaj na forum i napisałem swój pierwszy post, ale do rzeczy. Przedstawiam wam moją skromną kolekcję, tego co udało mi się zdobyć na przestrzeni 5 lat, nie licząc tylko Psx'a oraz jednego PsOne*. Jestem pierwszym właścicielem tejże kolekcji, wszystko** zostało kupione w sklepach czy to stacjonarnie czy drogą internetu. Od 24 lat moim hobby jest granie (28 na karku) i wszelkie dobro związane z tą branżą. Jak widać, wszystko jest związane z marką PlayStation, z tego względu, że była to moja pierwsza tak poważna konsola, oczywiście nie ujmuję innym konsolom "powagi", nigdy nie zapomnę pierwszego kontaktu z Amigą, Commodore 64 (tak, wiem, to nie konsole, ale również dobrze wspominam) z Atari 2600, Nesem ( u nas Pegasusem) czy też nawet pierwszym Gameboy'em. Jednakże, to właśnie Psx była pierwszą konsolą, która zrobiła na mnie tak piorunujące wrażenie (konsola była kolegi, dopiero w 2003 zakupiłem w sklepie PsOne, który działa bardzo dobrze do dnia dzisiejszego) był to dla ogromny skok jakościowy, jako 9 latek (wtedy pierwszy raz miałem kontakt z Psx'em) dostawałem ślinotoku widząc takie gry jak Tekken 3, Spyro, Crash Bandicoot czy Tenchu. Tego dnia, w moim życiu rozpoczął się nowy rozdział, rozdział, który trwa po dziś dzień, gdyż właśnie urok konsoli Psx jak i wiele świetnych gier wydanych na nią, sprawił, że związałem się z marką Sony PlayStation :) To koniec moich wywodów, zapraszam do spojrzenia na moje małe dziedzictwo :)
Ps. Jak ktoś ma jakieś pytanie, walcie śmiało. Pozdrawiam.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

* Psone kupiony w sklepie w 2003r, Psx kupiłem więcej niż 5 lat temu, dlatego ich nie wliczam w 5-cio letni okres budowania kolekcji.
**Prócz Psx'a, którego zakupiłem w forumowym sklepiku światpsx od użytkownika Witold. Jednego PsOne wraz z ekranikiem, dualshockiem, padem do Psx'a SCPH 1080, oraz kilka gier (wszystko w stanie bardzo dobrym lub idealnym jak np. PsOne, który śmiga i wygląda jak nówka z fabryki) kupiłem poprzez Olx.pl od bardzo dobrego i zaufanego sprzedawcy "Seba" z miejscowości "Żary"

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Co prawda forum dawno przygasło, ale zaglądam tutaj raz na jakiś czas, pewnie przez sentyment, wszak to chyba pierwsze "konsolowe" forum na jakim zacząłem się poważniej udzielać. W związku z tym, przygotowałem kolejny update w tym temacie :)

Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Obecny zbiór konsol prezentuje się następująco:

- PSX
- 6x PS2 (4x FAT, 2x Slim)
- PSP FAT
- 2xPS3 (FAT 60gb, Slim 320gb)
- PS4 FAT
- Xbox 360 Slim

W kwestii gier sprawa ma się tak:

- 30 gier PSX
- 151 gier PS2
- 54 gry PSP
- 62 gry PS3
- 2 gry PS4
- 35 gier Xbox 360

Co daje łącznie 334 gry :mrgreen:


A pomyśleć, że gdy zaczynałem przygodę z tym forum to nie miałem nawet tylu piratów 8-)



Serdecznie pozdrawiam zarówno starych wyjadaczy, jak i stosunkowo "nowych" userów :D
SCEE™

ODPOWIEDZ