Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Nasze konsole oraz HC Room

wszystko o wszystkim, odpoczynek

Moderator: Moderatorzy

xzer0

Post autor: xzer0 »

Ile dałeś?

Awatar użytkownika
CyborgGamingBlog
-#
Posty: 94
Rejestracja: sob 20 paź, 2012 18:10
Kontakt:

Post autor: CyborgGamingBlog »

50€ za wszystko z możliwością zwrócenia w dowolnej chwili, ale ani mi się śni go zwracać. ;)
PSX SCPH-7502
PSX SCPH-9002 x2
PS2 FAT SCPH 39003
PS2 Slim SCPH 90002
PSP Slim&Lite 3004 Vibrant Blue
Xbox Classic
Xbox 360 Slim 250GB

xzer0

Post autor: xzer0 »

Trochę dużo. Przynajmniej na nasze.

Awatar użytkownika
CyborgGamingBlog
-#
Posty: 94
Rejestracja: sob 20 paź, 2012 18:10
Kontakt:

Post autor: CyborgGamingBlog »

Sam Xbox z kablami i padem 35€ i dwie gry po 7,50€ dokładniej. Może i to dużo, ale była okazja, to kupiłem. W sumie to można powiedzieć, że go dostałem. Gdy wrócę do Polszy, to kupię sobie tylko normalnego pada "S", bo ten średnio wygodny. Da się grać, ale w GR:AW momentami nie ogarniam, może to dlatego, że przyzwyczaiłem się do dynamicznego sterowania w Killzone na PS2.
PSX SCPH-7502
PSX SCPH-9002 x2
PS2 FAT SCPH 39003
PS2 Slim SCPH 90002
PSP Slim&Lite 3004 Vibrant Blue
Xbox Classic
Xbox 360 Slim 250GB

xzer0

Post autor: xzer0 »

Ale pewnie było to jakiś czas temu. Swego czasu to mnie też sporo PS2 kosztowało. 1000zł z grami.

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

Pad nie cegłą tylko balon

Awatar użytkownika
CyborgGamingBlog
-#
Posty: 94
Rejestracja: sob 20 paź, 2012 18:10
Kontakt:

Post autor: CyborgGamingBlog »

McMarycha pisze:Pad nie cegłą tylko balon
Jak kto tam woli. Ja od zawsze mówiłem na ten shit "cegła", ale balon też może być. ;) Z tego co kojarzę, to bardziej oficjalnie zwał się on Duke. Jeśli nie, to niech mnie jakiś Xboxowiec poprawi.
PSX SCPH-7502
PSX SCPH-9002 x2
PS2 FAT SCPH 39003
PS2 Slim SCPH 90002
PSP Slim&Lite 3004 Vibrant Blue
Xbox Classic
Xbox 360 Slim 250GB

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

Za granicą owszem, ale w PL najczęsciej można się spotkać z balonem :D

Awatar użytkownika
CyborgGamingBlog
-#
Posty: 94
Rejestracja: sob 20 paź, 2012 18:10
Kontakt:

Post autor: CyborgGamingBlog »

McM, jak kto woli :D
Xbox wylądował na swoim miejscu. Niestety, musiałem odłączyć PSX`a, bo miejsca zbrakło i w efekcie został tylko Xbox i PS2.
Obrazek
+Bonusiki:
Prawie cała rodzinka
Giercownia
PSX SCPH-7502
PSX SCPH-9002 x2
PS2 FAT SCPH 39003
PS2 Slim SCPH 90002
PSP Slim&Lite 3004 Vibrant Blue
Xbox Classic
Xbox 360 Slim 250GB

Grabelny
-#
Posty: 9
Rejestracja: pt 12 kwie, 2013 21:36

Post autor: Grabelny »

półka u mojej laski z moim asortymentem (dane sprzed miesięcy) ;)

Obrazek

piotros
-#
Posty: 24
Rejestracja: pt 17 sie, 2012 21:24
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: piotros »

No no no... kolekcja robi wrażenie... :) Same premierowe wersje gier (oprócz 2 sztuk) na PS1... :) Nic tylko pozazdrościć... Moja kolekcja niestety skromniejsza, ale za to większość gier na PS2... :)
PS1, PS2, PS3, PSP i PSV

TheMichal
-#
Posty: 4
Rejestracja: pt 12 kwie, 2013 22:05
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TheMichal »

Łał - niesamowicie wygląda taka ilość gier na PlayStation w jednym miejscu :)

Grabelny
-#
Posty: 9
Rejestracja: pt 12 kwie, 2013 21:36

Post autor: Grabelny »

dwie nie premierówki ponieważ,
ridge racer - moja piewsza gra na PSX w 2000r
alien trilogy - jest zafoliowana :)

aktulanie żegnam sie powoli z kolekcja z xboxa ale nabywam gry na PSX :) jak zapełnie całe polki premierówkami z PSX to znow się pochwalę

TheMichal
-#
Posty: 4
Rejestracja: pt 12 kwie, 2013 22:05
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TheMichal »

A generalnie gry z PSX tanieją, czy już ich rzadkość daje o sobie znać i zaczynają drożeć? Co prawda swojej kolekcji powiększać nie zamierzam (Crash Bandicoot mi wystarczy :) ), ale jestem ciekaw jak to wygląda...

Grabelny
-#
Posty: 9
Rejestracja: pt 12 kwie, 2013 21:36

Post autor: Grabelny »

no, rzadkie i dobre gry drożeją. ceny sięgają czasem ponad 200zł. Co miało stanieć to staniało i 85% gier cenowo zamyka się w 10-15 zł. czyli tyle ile niegdyś kartridż na bazarze :) sporo jednak tytułów jest już klasykami i nawet na innych platwormach nie kosztują tyle co na PSX. Przykładowo vigilante 8 2nd offence - na PSX od 50zł chodzą, przy czym na inne platwormy po 20 zł. Moim najdroższym tytułem jest kula world. po premierze kosztoała moze 120 zl? teraz na ebay jest 12 szt w całej europie, cena każdej to powyżej 200zl. na allegro była miesiąc temu za 199 więc tylko brać ;) tytuły crash wydaje mi sie caly czas w swojej cenie stoją bo zawsze był popyt, jednak te pol stowy za każdą zadbaną część trzeba dać. jedynka ostatnio na licytacji za 80zł poszła. Poza tym tytuły silent hill, metal slug, seria final fantasy, parasite eve, seria residentów, mortale, diablo... są dobrymi tytułami w które się gra i one kosztują. ale są też gry same w sobie rzadkie ktore nie są grywalne ale kosztują bo jest ich niewiele... może po prostu nie są w moim guście, nie wiem... zwykle to jakieś japońskie dziwne produkcje w wersjach pal.
Obrazek

ODPOWIEDZ