Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Nasze konsole oraz HC Room

wszystko o wszystkim, odpoczynek

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Cisza jak makiem zasiał ale no nic...

Kupiłem kolejne PSP :P Tym razem trafił się model 2004. Kupiłem w sumie ze względu na okazyjną cenę (o której zaraz). Jak się okazało był to bardzo dobry zakup. Konsola jak na swoje lata jest w niemal idealnym stanie. Wygląda po prostu przepięknie :3 Jest tylko problem z napędem UMD, który nie chce działać. Zauważyłem że winna jest prawdopodobnie taśma UMD, bo laser pracuje ale nie przesuwa się w lewo ani prawo. Nie mniej jednak konsola poza tym w pełni sprawna, nawet przerobiona stale. Do zestawu dostałem to co na zdjęciu, czyli:

- Konsola
- Etui
- Karta pamięci SONY 1gb
- Dwie ładowarki (org. angielska i europejski zamiennik)
- Gra NFS Undercover


Za całość zapłaciłem uwaga... Zawrotne 100zł :shock:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
SCEE™

Damian421
-#
Posty: 30
Rejestracja: czw 01 gru, 2011 15:24
Lokalizacja: Parczew

Post autor: Damian421 »

Niby to nie ma większego znaczenia ale z racji, że i tak jest cisza to chyba nikt nie będzie miał przeciwko,że piszę tylko po to żeby pogratulować Ci wyniuchania takiej okazji ;-)

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

W sumie oba PSP wypatrzone przypadkiem :P Z pierwszym było tak, że w wakacje udało mi się ubić dobry interes i wpadły dwie stówki, więc pomyślałem na co je wydać. Przypomniałem sobie, że od jakiegoś czasu znów ciągnie mnie do PSP, więc zajrzałem na OLX, znalazłem pierwsze najtańsze ogłoszenie ze sprawnym PSP, zadzwoniłem i godzinę później było moje :mrgreen: Niby najtańsze z tych sprawnych, ale jednak całkiem fajny zestawik, bo to w końcu model PSP-1000, czyli japońska wersja, pierwsza z pierwszych. Do tego oryginalne pudło i wszelka papierkologia. Nawet oryginalna szmatka do ekranu była i to nówka. Rozpakowałem i używam jej do PSP :P

A drugie to już bardziej losowy przypadek. Ot siedziałem w domu i się nudziłem. Zajrzałem na OLX, pomyślałem, że może jakąś grę na PSP wyhaczę za grosze (jakiś czas temu kupiłem 3 gry po 5zł za sztukę). Wpisałem frazę "PSP" coby szybciej przefiltrować ogłoszenia i tak zobaczyłem tą konsolkę. Myślę sobie "Co jest? Sprawne PSP i to z ładowarką i grą za stówę? Albo to pic albo serio taka okazja" Zadzwoniłem, okazało się, że gość nie do końca ogarnia temat bo nawet na słowo PSP nie zrozumiał, a dopiero po chwili załapał, że "o tą grę chodzi". PSP było jego syna, ale ten ma teraz coś innego a te po prostu ma problem z czytaniem płyt i skoro ma leżeć to chce sprzedać. Szybko się dogadałem co by nikt nie kupił przede mną i wieczorem po nie pojechałem. Fakt, gość serio nie w temacie, bo nawet pytał mnie czy to "topowa wersja" bo ludzie go pytali jaki to model a on się nie zna :D Jeszcze przy samej sprzedaży mówił, że ktoś mu chciał za samą grę 40zł dać jeśli byłaby po polsku i tak spojrzał przy mnie, że faktycznie to PL wersja. Trochę późno się "obudził" ale no cóż :D
SCEE™

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Już dawno nie jestem "maniakiem" konsolowym, ani pecetowym, ale dzisiaj coś mnie tknęło i postanowiłem przygotować sobie mały kącik gracza i pogierzyć trochę na szaraku :D

Obrazek Obrazek Obrazek

Dla wielu z was pewnie "szału nie ma", ale dla mnie jest w zupełności wystarczająco. Konsolka podpięta jest do wieży Hi-Fi, oczywiście SONY :D Do samej wieży podłączone są tylko te duże kolumny (SONY, bo jakże inaczej :P ) ale powiem wam, że efekt podczas grania jest bardzo przyjemny. Czuć ten "dawny" klimat :3
SCEE™

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Obrazek

Cholera, znowu wkręciłem się w konsole... Dopiero co PSP kupiłem, a teraz znowu coś :D

Jak na zdjęciach - PS2 90004, Karta 64mb, kable i 8 gier. Cena śmieszna, bo zaledwie 80zł :P
SCEE™

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Mały update. Stanowisko prawie wcale się nie zmieniło, ale gratisowo fotki półki z grami i konsolami PSP, oraz "retro kącik" :D
SCEE™

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Miałem już nie robić zakupów growych w tym roku, ale...

Wracając z PZU zaszedłem do ciekawego sklepu. W sumie to jakieś centrum wymian, czy coś takiego. Ogólnie znane dobrze w Wielkiej Brytanii jako CeX. Jak zobaczyłem co i za ile tam jest to nie mogłem się powstrzymać... Fakt, mają też wiele chorych cen, jak choćby po 40zł za Tekkena 5 czy Burnout 2, albo jakieś wymyślne ceny za stare telefony komórkowe, ale mają też sporo okazji. Upolowałem sobie cztery kąski:

- Gran Turismo Concept 2002 Tokyo-Geneva (Pudełko platyna, płyta "zwykła") - 10zł
- Max Payne (Pudełko "zwykłe", płyta platyna, co ciekawe instrukcja PL) - 10zł
- God of War: Chains of Olympus (platyna) - 10zł
- Tekken Dark Ressurection (platyna) - 5zł

Obrazek

Do wszystkich gier są oczywiście instrukcje, płyty w bardzo dobrym, wręcz świetnym stanie. Myślę, że jeszcze nie raz tam zawitam, więc założyłem sobie kartę stałego klienta i liczę na udaną "współpracę" :D
SCEE™

Sulejman
-#
Posty: 9
Rejestracja: ndz 08 mar, 2015 23:16

Post autor: Sulejman »

Na poprzednich zdjęciach masz na półce starą kartę graficzną. O ile mnie wzrok nie myli są na niej identyczne kości RAM co w oryginalnym xboxsie. Sam mam już dwie takie karty, ale niestety nie mam jeszcze sprzętu aby to wylutować.

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Ta grafika to na pewno GeForce MX, ale nie pamiętam teraz czy 2 czy 4. Chyba GF 2MX400.
SCEE™

Sulejman
-#
Posty: 9
Rejestracja: ndz 08 mar, 2015 23:16

Post autor: Sulejman »

Jak kości są samsunga na karcie to na bank jest to ram do xboxa. Właśnie geforce 2 64 mb i jakieś jeszcze miały kompatybilne kości.

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

U mnie trochę zmian :P

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Doszło trochę gier na PS2 oraz "kolekcja" zyskała nowe miejsce ekspozycji :D
SCEE™

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

U mnie wpadła kolejna konsola :D

PS2 FAT SCPH-30003R . Kupiona za 20zł, bez włącznika głównego (tego od zasilacza), z odpadającą osłoną szuflady i prawdopodobnie uszkodzonym laserem. Na szczęście włącznik od moich zwłok 50004 pasował i konsola ożyła. Osłonę szuflady przykleiłem, więc został tylko laser. Ten niestety nie rusza niczego. Ani CD ani DVD. Po wsadzeniu płyty widać, że silniczek ledwo co próbuje ruszyć i już przestaje odczytywać. W konsoli pojawia się na chwilę "Reading disc" i znika. Mam jakieś lasery na ewentualną podmianę (jeden być może w pełni sprawny), ale o innych modelach, więc bez Lens Changera się nie obejdzie. Na razie planuję zainstalować FMCB na memorce i być może pomyśleć o nowym laserze albo Network Adaptorze.

PS: Jak widać, ten model zawiera nieco inną zaślepkę portu Expansion Bay.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
SCEE™

Awatar użytkownika
torencik
-#
Posty: 131
Rejestracja: pt 04 sty, 2013 22:53

Post autor: torencik »

Quake czy widzę u ciebie na jednym zdjęciu tuner Unitry :D AS 632 z tego co widzę ;).

Żeby nikt nic nie mówił że nic nie wstawiłem :p Obrazek
Obrazek[/URL]

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

No to ja też sie "pochwale" swoim stuff'em

Chwilowo dosc ubogo, od jakiegoś czasu gości u mnie Wii

Obrazek

Zwykły zestaw z wiilotem i nunchakiem.
Konsolka przerobiona, a gry latają z pena.


Druga konsolka to ps2, kupiona w zeszłym tygodniu na allegro, jako uszkodzona.
Opis ?
"Na sprzedaż uszkodzona konsola Sony Playstation 2 z padem i kablem zasilającym z angielską wtyczką.
Konsola z przeznaczeniem na części lub do naprawy.
Konsola się włącza - zapala się zielona lampka i można otworzyć szufladkę. Nie wiem co jest uszkodzone bo nie mam możliwości dalszego sprawdzenia. "

Można by pomyślec ze to specjalnie bo uszkodzony laser, ale patrząc na cene ze to juz totalny szrot.

Obrazek

A jednak nie, konsola normalnie działa, jest lekki problem z wczytywaniem płyt, czasami nie załapuje. Jednak patrząc na stan konsoli (zakurzona) moze wystarczy tylko przeczyścić. W najbliższych planach jest modbo, a później pewnie network adaptor.

Kilka fotek:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

W poniedziałek dotarła do mnie kolejna paczka, zawartoscią były pady 3x do ps2 i jeden do ps3.
Zapłąciłem 15zł za przesyłke i.. 1,5zł za same przedmioty :D
Tak przesyłka była 10x droższa xD

Jak na razie sprawdzilem pada od ps3 niby wszystko działa ale dla wlasnej wygody lepiej bedzie przelutowac analogi, jak bedą pasować od ps2 to tak pewnie zrobie.

Kilka fotek:

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

ODPOWIEDZ