Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Nasze konsole oraz HC Room

wszystko o wszystkim, odpoczynek

Moderator: Moderatorzy

Stalliion
-#
Posty: 179
Rejestracja: śr 14 lip, 2010 12:20

Post autor: Stalliion »

Tajemnica : d

Trzyzet
-#
Posty: 23
Rejestracja: czw 18 lip, 2013 13:11

Post autor: Trzyzet »

Muszę posprzątać i poogarniać ale mogę powiedzieć że jestem kolekcjonerem - mam 359 oryginalnych gier na PSXa. Do kolekcji brakuje Dooma! Wersję Final posiadam. Część gier jest u mnie, część u ciotki i część u znajomego, bo mu pożyczyłem model SCPH-102.

Jason66
-#
Posty: 79
Rejestracja: śr 28 gru, 2011 20:44

Post autor: Jason66 »

@UP - wrzuć fotę :P

Awatar użytkownika
Birkin_Pl
-#
Posty: 381
Rejestracja: sob 28 sty, 2012 22:08
Lokalizacja: Olsztyn City
Kontakt:

Post autor: Birkin_Pl »

Przyznam ciekawie by to się prezentowało :D
_________________________________
Fan Sony oraz ich konsol, gracz retro. Siedzi tutaj od 2012...

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

Tak skromnie...
Obrazek

Stalliion
-#
Posty: 179
Rejestracja: śr 14 lip, 2010 12:20

Post autor: Stalliion »

"Na forum bywam rzadko, ale jak już bywam to pochwalę się nowym TV" xd

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

Nie tak rzadko, często jestem po prostu niezalogowany. A jak widzę że nic sie nie dzieje to się nawet nie loguję. Skoro mam coś nowego to czemu nie pokazać,w końcu coś się zmieniło.

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Nowe zdobycze


MOJA KOLEKCJA:

PSP:
Obrazek

Gry PC (jeszcze mam Quake 4 ale aktualnie gram i pudełko na biurku):
Obrazek

Filmy DVD
Obrazek

PSX kupiłem w 99 i dalej działa <3
Obrazek

PS2 (zaniedbane bo brat korzysta)
Obrazek

Gry PS2 - połowę sprzedałem kiedyś kumplowi za 2 flaszki czego do dziś żałuję :/
Obrazek

Gry PS3 i GoW2 - na ps3 miałem więcej ale to leci non stop na wymiany
Obrazek
Obrazek
Obrazek

PS3 250 GB
Obrazek
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
KoYoT
-#
Posty: 154
Rejestracja: pn 30 sie, 2010 15:12
Lokalizacja: Żary
Kontakt:

Post autor: KoYoT »

Troszkę rozkopię temat :D

Wprawdzie drobnie, ale nowy nabytek już zawitał u mnie:

Obrazek
Obrazek

Jeśli działa jak wygląda, to poczuję się jakbym wygrał 30 milionów w dzisiejszym Lotto :D
Posty: 123
Kasa: 321 $

LOL :D

PSX SCPH-7502
PSX SCPH-5502/9002

PS2 SCPH-39001
PS2 SCPH-70002

Awatar użytkownika
Birkin_Pl
-#
Posty: 381
Rejestracja: sob 28 sty, 2012 22:08
Lokalizacja: Olsztyn City
Kontakt:

Post autor: Birkin_Pl »

Aktualizacja mojej kolekcji gier
Obrazek

Obrazek
_________________________________
Fan Sony oraz ich konsol, gracz retro. Siedzi tutaj od 2012...

Awatar użytkownika
CyborgGamingBlog
-#
Posty: 94
Rejestracja: sob 20 paź, 2012 18:10
Kontakt:

Post autor: CyborgGamingBlog »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Z serii-patenty roku. Klej na gorąco przyjacielem narodu.
Obrazek
PSX SCPH-7502
PSX SCPH-9002 x2
PS2 FAT SCPH 39003
PS2 Slim SCPH 90002
PSP Slim&Lite 3004 Vibrant Blue
Xbox Classic
Xbox 360 Slim 250GB

kalinabors
-#
Posty: 16
Rejestracja: sob 17 sty, 2015 16:09

Post autor: kalinabors »

MAły masz pokój ;D

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Obrazek Obrazek

Dawno mnie nie było, prawda? :D Sporo się u mnie zmieniło, ale ostatnio wrócił do mnie jeden z moich dawnych PSXów, więc postanowiłem co nieco napisać :D

Widoczny na zdjęciu PSX to 7502, który już kiedyś był mój. Sprzedałem go bratu kumpla, brat dał go potem temu mojemu kumplowi, a mój kumpel mnie :D Historia konsoli nie jest jakaś wyjątkowa, ale pamiętam, że jeszcze jak miał ją brat kumpla to podkręcałem mu minimalnie laser, bo coś szwankowało (mimo to działa do dzisiaj z tego co wiem, więc luz :D ) no i o ile dobrze pamiętam to akurat w tej konsolce nie działają wibracje w padach. Konsola nie miała klapki od portu parallel, ale że do dzisiaj po pokoju walają mi się szczątki moich innych PSXów czy PS2jek to znalazła się akurat jedna :D Odkąd dostałem PSXa to nie odpalałem go jeszcze, bo nie mam telewizora ;_; Może jutro podepnę go do TV w drugim pokoju, bo stęskniłem się za szarakiem :3 Do konsoli dostałem też oryginalnego DS1 (też kiedyś był mój), trochę gier (w tym sporo niegdyś moich, oraz kilka "nowych" w tym oryginalne Demo One :D ), drugiego pada (podróbka zwykłego pada, na dodatek chyba rozjepsuta), oraz kable. Miałem do niedawna kilka oryginalnych, ale ciulowatych gier na szaraka, ale że leżały i się kurzyły, a kasa na motor zawsze się przyda, to opchnąłem je za 35zł. Za to widoczny wyżej Crash Bandicoot 3 to znalezisko, którego dokonałem podczas pracy na dostawie do hurtowni dla lumpeksu. Ot leżała sobie na stercie ciuchów, a że mogłem wziąć to wziąłem 8-) Brak tylko instrukcji, ale to pikuś ;-)

Do skompletowania przydałoby się jeszcze zdobyć jakiś telewizor i kartę pamięci, bo tej niestety nie ma :/
SCEE™

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Obrazek

Śmiga aż miło :D Nawet ten drugi pad jest sprawny, więc można kopać dupska kumplom w Tekkenie :D
SCEE™

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Hoho, widzę, że tutaj straaaaszny ruch :shock:

Skoro już tu jestem, to czemu by nie pochwalić się ostatnim nabytkiem.

PSP-1000


Jakoś w okolicach lipca postanowiłem kupić kolejne PSP. Moje pierwsze zakończyło żywot po tym jak sprzedałem je już ledwo żywe kumplowi a ten je "dokończył". Przy kupnie nowego PSP nie zastanawiałem się nad jakimś konkretnym modelem, po prostu wziąłem to co było najtańsze a jednocześnie w pełni sprawne. I tak w moje ręce wpadło PSP-1000 (model na rynek jap.) z tak zwanego "Giga Pack". Kupiłem je za 120zł w zestawie z pudełkiem, papierami (w tym nawet oryginalna i nigdy nie otwierana szmatka do ekranu), ładowarką i kartą pamięci 4GB. Zabrakło tu niestety oryginalnych słuchawek, ale cóż... Z czasem dokompletowałem je o miękki futerał firmy HAMA, kabel USB, słuchawki, mały śrubokręt oraz ostatnio otrzymane karty pamięci 32 i 64mb i drugą baterię (pochodzące od kumpla z mojego pierwszego PSP :P ) . O ile same karty nie przydadzą mi się na nic prócz ozdoby, o tyle druga bateria o ile będzie w dobrym stanie może być przydatna podczas moich dluuugich podróży po Polsce.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
SCEE™

ODPOWIEDZ