Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, Sklep GO-TO-THE-SHOP !Super Zakupy!

Nasze konsole oraz HC Room

wszystko o wszystkim, odpoczynek

Moderator: Moderatorzy

Stalliion
-#
Posty: 179
Rejestracja: śr 14 lip, 2010 12:20

Post autor: Stalliion »

Tajemnica : d

Trzyzet
-#
Posty: 23
Rejestracja: czw 18 lip, 2013 13:11

Post autor: Trzyzet »

Muszę posprzątać i poogarniać ale mogę powiedzieć że jestem kolekcjonerem - mam 359 oryginalnych gier na PSXa. Do kolekcji brakuje Dooma! Wersję Final posiadam. Część gier jest u mnie, część u ciotki i część u znajomego, bo mu pożyczyłem model SCPH-102.

Jason66
-#
Posty: 79
Rejestracja: śr 28 gru, 2011 20:44

Post autor: Jason66 »

@UP - wrzuć fotę :P

Awatar użytkownika
Birkin_Pl
-#
Posty: 381
Rejestracja: sob 28 sty, 2012 22:08
Lokalizacja: Olsztyn City
Kontakt:

Post autor: Birkin_Pl »

Przyznam ciekawie by to się prezentowało :D
_________________________________
Fan Sony oraz ich konsol, gracz retro. Siedzi tutaj od 2012...

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

Tak skromnie...
Obrazek

Stalliion
-#
Posty: 179
Rejestracja: śr 14 lip, 2010 12:20

Post autor: Stalliion »

"Na forum bywam rzadko, ale jak już bywam to pochwalę się nowym TV" xd

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

Nie tak rzadko, często jestem po prostu niezalogowany. A jak widzę że nic sie nie dzieje to się nawet nie loguję. Skoro mam coś nowego to czemu nie pokazać,w końcu coś się zmieniło.

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Nowe zdobycze


MOJA KOLEKCJA:

PSP:
Obrazek

Gry PC (jeszcze mam Quake 4 ale aktualnie gram i pudełko na biurku):
Obrazek

Filmy DVD
Obrazek

PSX kupiłem w 99 i dalej działa <3
Obrazek

PS2 (zaniedbane bo brat korzysta)
Obrazek

Gry PS2 - połowę sprzedałem kiedyś kumplowi za 2 flaszki czego do dziś żałuję :/
Obrazek

Gry PS3 i GoW2 - na ps3 miałem więcej ale to leci non stop na wymiany
Obrazek
Obrazek
Obrazek

PS3 250 GB
Obrazek
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
KoYoT
-#
Posty: 154
Rejestracja: pn 30 sie, 2010 15:12
Lokalizacja: Żary
Kontakt:

Post autor: KoYoT »

Troszkę rozkopię temat :D

Wprawdzie drobnie, ale nowy nabytek już zawitał u mnie:

Obrazek
Obrazek

Jeśli działa jak wygląda, to poczuję się jakbym wygrał 30 milionów w dzisiejszym Lotto :D
Posty: 123
Kasa: 321 $

LOL :D

PSX SCPH-7502
PSX SCPH-5502/9002

PS2 SCPH-39001
PS2 SCPH-70002

Awatar użytkownika
Birkin_Pl
-#
Posty: 381
Rejestracja: sob 28 sty, 2012 22:08
Lokalizacja: Olsztyn City
Kontakt:

Post autor: Birkin_Pl »

Aktualizacja mojej kolekcji gier
Obrazek

Obrazek
_________________________________
Fan Sony oraz ich konsol, gracz retro. Siedzi tutaj od 2012...

Awatar użytkownika
CyborgGamingBlog
-#
Posty: 94
Rejestracja: sob 20 paź, 2012 18:10
Kontakt:

Post autor: CyborgGamingBlog »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Z serii-patenty roku. Klej na gorąco przyjacielem narodu.
Obrazek
PSX SCPH-7502
PSX SCPH-9002 x2
PS2 FAT SCPH 39003
PS2 Slim SCPH 90002
PSP Slim&Lite 3004 Vibrant Blue
Xbox Classic
Xbox 360 Slim 250GB

kalinabors
-#
Posty: 16
Rejestracja: sob 17 sty, 2015 16:09

Post autor: kalinabors »

MAły masz pokój ;D

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Obrazek Obrazek

Dawno mnie nie było, prawda? :D Sporo się u mnie zmieniło, ale ostatnio wrócił do mnie jeden z moich dawnych PSXów, więc postanowiłem co nieco napisać :D

Widoczny na zdjęciu PSX to 7502, który już kiedyś był mój. Sprzedałem go bratu kumpla, brat dał go potem temu mojemu kumplowi, a mój kumpel mnie :D Historia konsoli nie jest jakaś wyjątkowa, ale pamiętam, że jeszcze jak miał ją brat kumpla to podkręcałem mu minimalnie laser, bo coś szwankowało (mimo to działa do dzisiaj z tego co wiem, więc luz :D ) no i o ile dobrze pamiętam to akurat w tej konsolce nie działają wibracje w padach. Konsola nie miała klapki od portu parallel, ale że do dzisiaj po pokoju walają mi się szczątki moich innych PSXów czy PS2jek to znalazła się akurat jedna :D Odkąd dostałem PSXa to nie odpalałem go jeszcze, bo nie mam telewizora ;_; Może jutro podepnę go do TV w drugim pokoju, bo stęskniłem się za szarakiem :3 Do konsoli dostałem też oryginalnego DS1 (też kiedyś był mój), trochę gier (w tym sporo niegdyś moich, oraz kilka "nowych" w tym oryginalne Demo One :D ), drugiego pada (podróbka zwykłego pada, na dodatek chyba rozjepsuta), oraz kable. Miałem do niedawna kilka oryginalnych, ale ciulowatych gier na szaraka, ale że leżały i się kurzyły, a kasa na motor zawsze się przyda, to opchnąłem je za 35zł. Za to widoczny wyżej Crash Bandicoot 3 to znalezisko, którego dokonałem podczas pracy na dostawie do hurtowni dla lumpeksu. Ot leżała sobie na stercie ciuchów, a że mogłem wziąć to wziąłem 8-) Brak tylko instrukcji, ale to pikuś ;-)

Do skompletowania przydałoby się jeszcze zdobyć jakiś telewizor i kartę pamięci, bo tej niestety nie ma :/
SCEE™

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Obrazek

Śmiga aż miło :D Nawet ten drugi pad jest sprawny, więc można kopać dupska kumplom w Tekkenie :D
SCEE™

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Hoho, widzę, że tutaj straaaaszny ruch :shock:

Skoro już tu jestem, to czemu by nie pochwalić się ostatnim nabytkiem.

PSP-1000


Jakoś w okolicach lipca postanowiłem kupić kolejne PSP. Moje pierwsze zakończyło żywot po tym jak sprzedałem je już ledwo żywe kumplowi a ten je "dokończył". Przy kupnie nowego PSP nie zastanawiałem się nad jakimś konkretnym modelem, po prostu wziąłem to co było najtańsze a jednocześnie w pełni sprawne. I tak w moje ręce wpadło PSP-1000 (model na rynek jap.) z tak zwanego "Giga Pack". Kupiłem je za 120zł w zestawie z pudełkiem, papierami (w tym nawet oryginalna i nigdy nie otwierana szmatka do ekranu), ładowarką i kartą pamięci 4GB. Zabrakło tu niestety oryginalnych słuchawek, ale cóż... Z czasem dokompletowałem je o miękki futerał firmy HAMA, kabel USB, słuchawki, mały śrubokręt oraz ostatnio otrzymane karty pamięci 32 i 64mb i drugą baterię (pochodzące od kumpla z mojego pierwszego PSP :P ) . O ile same karty nie przydadzą mi się na nic prócz ozdoby, o tyle druga bateria o ile będzie w dobrym stanie może być przydatna podczas moich dluuugich podróży po Polsce.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
SCEE™

ODPOWIEDZ