Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Horrory

wszystko o wszystkim, odpoczynek

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Damianero1993
-#
Posty: 92
Rejestracja: pn 25 lip, 2011 14:15
Lokalizacja: Długopole Gorne

Horrory

Post autor: Damianero1993 »

Czy lubicie oglądać horrory? Jeśli tak to napiszcie swoje ulubione tytuły :-D
Moja Topka:
-Paranormal Activity
-Silent Hill
-Lśnienie
-Sesja 9
-Egzorcyzmy Emily Rose
-Dead End

Awatar użytkownika
Witold
-#
Posty: 523
Rejestracja: czw 25 lut, 2010 17:40

Post autor: Witold »

Nie lubię oglądać horrorów ;)

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

Witold, wiec nie rozumiem czemu sie wypowiadasz ;)
Ja szczerze polecam całą serię Piły(1-7). Każda kolejna jest bardziej pasjonująca od swej poprzedniczki.
Zreszta... Co najwazniejsze w filmach, wszystko wyjasnia się pod koniec i upewnia nas w przekonaniu, że będzie kontynuacja tej wlasnie serii.
Także polecam film pt. Teksańska Masakra Piłą Mechaniczną. Jest to film oparty na faktach i to, dodaje pikanterii temu filmowi.
Osobiście też nie przepadam za tym typem filmów, wolę się pośmiac, lecz te dwa tytuly naprawde mi się spodobały. ;)

Awatar użytkownika
nowex
-#
Posty: 59
Rejestracja: śr 20 lip, 2011 12:59

Post autor: nowex »

Ja lubię "Oszukać przeznaczenie" wszystkie części ;)
PS2 SLIM SCPH-70004+MODBO760 ,SONY DualShock2, Memory Card SONY 8 MB, 29 oryginalnych gier
PS3 80 GB, SonyDS3, MOVE, KAMERKA SONY, 12 oryginalnych gier, PSN
PS VITA

Awatar użytkownika
Witold
-#
Posty: 523
Rejestracja: czw 25 lut, 2010 17:40

Post autor: Witold »

LISTI pisze:Witold, wiec nie rozumiem czemu sie wypowiadasz ;)

Czy lubicie oglądać horrory??


Dlatego

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Re: Horrory

Post autor: LISTI »

Damianero1993 pisze:Czy lubicie oglądać horrory? Jeśli tak to napiszcie swoje ulubione tytuły :-D
Cos chyba nie tak z czytaniem ze zrozumieniem ;)
Ok, koniec napinki 8-)

Awatar użytkownika
KoYoT
-#
Posty: 154
Rejestracja: pn 30 sie, 2010 15:12
Lokalizacja: Żary
Kontakt:

Post autor: KoYoT »

Witold pisze:
LISTI pisze:Witold, wiec nie rozumiem czemu sie wypowiadasz ;)

Czy lubicie oglądać horrory??


Dlatego
Heh, czyli nie jestem sam :D W sumie raz tylko oglądałem Obcego. Raz i mam dość :P

Witold, oglądnij sobie Zombieland ( pół to ,pół to :D )

Awatar użytkownika
Witold
-#
Posty: 523
Rejestracja: czw 25 lut, 2010 17:40

Re: Horrory

Post autor: Witold »

LISTI pisze:
Damianero1993 pisze:Czy lubicie oglądać horrory? Jeśli tak to napiszcie swoje ulubione tytuły :-D
Cos chyba nie tak z czytaniem ze zrozumieniem ;)
Ok, koniec napinki 8-)


Przeczytaj drugie zdanie na głos i dowiesz się, że u mnie z czytaniem jest wszystko ok ;)


EDIT: Sorki, miało lecieć do PW....

Awatar użytkownika
kapcior7
-#
Posty: 388
Rejestracja: pn 09 lut, 2009 07:02
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Post autor: kapcior7 »

mi sie mumia podobała :P
te paranormal activity to bardziej komedia lub parodia :P ^^
ogolnie to wszyskie horrory mi wchodza dobrze tak samo jak filmy sci fi :)

Awatar użytkownika
Gicha7
-#
Posty: 349
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 12:11
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Post autor: Gicha7 »

Dla mnie horror nie może tylko straszyć, tylko rozlewem krwi. Cała masa horrorów do tego się sprowadza. Nawet jeżeli jest wywleczona jakaś historia. Ile razy widzieliśmy filmy typu `30 lat temu ktoś tu umarł, a teraz chodzi jego ciało i rozpier***a wszystkich obecnych w domu`. Przez pełne 1,5-2 godziny.
Ideałem dla mnie miała być ekranizacja `Silent Hill` (doh, jak to amerykanie potrafią doszczętnie zmarnować przeogromny potencjał). Wiecie, pełna specyficznego klimatu opowieść, z masą niewyjaśnionych spraw, ciekawą historią, która swoje tajemnice odkrywa powoli, a pozostawia dużo do myślenia i interpretacji (a na końcu i tak nie wiadomo o wielu sprawach, które trzeba sobie dopowiadać, co zmusza do myślenia i sprawia, że film nie idzie w odstawkę od razu po napisach końcowych). Jeżeli film ten byłby tak dobry jak gra, to byłby pierwszy taki horror, który mógłbym powiedzieć - powstał specjalnie dla mnie.
A po za tym? Mam słabość do serii `Obcy`, dobrze też się bawiłem przy `Constantine`, uwielbiam też klimat `Underworld'a`. Problem w tych filmach jest taki, że są ciekawe, mają elementy horroru, ale nie straszą. W takim wypadku więc czy są prawdziwymi horrorami, czy tylko dobrymi filmami? I to jest właśnie ten dylemat, jeden z cięższych gatunków do oceny. Często produkcje są zbyt banalne, a czasem przesadzone. Czasem straszą, a czasem tylko gatunek został nadany przez występujące elementy (wampiry chociażby).

Awatar użytkownika
Adammo
-#
Posty: 43
Rejestracja: ndz 06 mar, 2011 18:08
Kontakt:

Post autor: Adammo »

A ja polecam film Pandorum. Horror w klimatach kosmicznych, mało dziś takich filmów powstaje. Film przypomina nawet grę Dead Space, choć teoretycznie nie powinien mieć z nią nic wspólnego.
Poznaj świat emulacji
http://emusite.pl

Awatar użytkownika
glukkon7
-#
Posty: 116
Rejestracja: czw 24 lut, 2011 11:10
Lokalizacja: Krosno

Post autor: glukkon7 »

Ja podobnie jak Witold nie oglądam horrorów(zwłaszcza starych) bo mam ZBYT bujną wyobraźnię...Ale przypomniał mi się jeden znajomy który za żadne skarby nie chciał na biwaku nocować w namiocie bo miał schizy po jakimś horrorze (w nazwie miał 'Project' i coś jeszcze,znawcy chyba wiedzą o co kama) :p
Lepszy maluch w garażu, niż Opel w telewizorze.

Awatar użytkownika
Damianero1993
-#
Posty: 92
Rejestracja: pn 25 lip, 2011 14:15
Lokalizacja: Długopole Gorne

Post autor: Damianero1993 »

glukkon7
Pewnie chodzi ci o Blair Witch Project:)
Gicha7
Troche masz racji co do Silent Hill-oglądałem ten film tylko dlatego, że jestem maniakiem tej serii gry na PC i PSX.Ale wcale taki zły nie był...

ODPOWIEDZ