Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

MOJA GRA :P

wszystko o wszystkim, odpoczynek

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
markomen1
-#
Posty: 267
Rejestracja: wt 14 wrz, 2010 17:09

MOJA GRA :P

Post autor: markomen1 »

Jest tra zrobiona przeze mnie w programie RaycastingGameMaker zrobiłem tylko jeden poziom bo nie chce wkładać w to dużo pracy gdy gra będzie do dupy wiec wstawiam ja i proszę o wyrozumiałość no i komentarzy czy może być czy się idzie zrzygać :P
Podam sterowanie bo w samej grze niema wiem to się wydaje dziwne
W=Krok do przodu
S=Krok do tyłu
A=Krok w lewo
D=Krok w prawo
LPM=strzał
SPACJA=Otwieranie drzwi żeby otworzyc ostatnie drzwi potrzeba klucza ale jest tylko jeden poziom i nie potrzebny narazie klucz :P

Wymaganie minimalne
Windows95
minimum 64RAM'u
procesor 300MHz
mysz klawiatura


Wiem niektórym gra nie pójdzie no ale wiecie żeby grac w tak wymagające gry trzeba zainwestować w dobry sprzęt

TU link


http://www.4shared.com/file/bTDK2DWr/markomen1.html
Obrazek

Awatar użytkownika
glukkon7
-#
Posty: 116
Rejestracja: czw 24 lut, 2011 11:10
Lokalizacja: Krosno

Post autor: glukkon7 »

Ohoho :0 szykuje się tutaj twórca gier... Gdyby nie fakt że tego posta napisałem na komie to z PEWNOŚCIĄ bym zagrał. A możesz powiedzieć jakiego rodzaju jest twa gra?
Lepszy maluch w garażu, niż Opel w telewizorze.

Awatar użytkownika
markomen1
-#
Posty: 267
Rejestracja: wt 14 wrz, 2010 17:09

Post autor: markomen1 »

glukkon7 pisze:Ohoho :0 szykuje się tutaj twórca gier... Gdyby nie fakt że tego posta napisałem na komie to z PEWNOŚCIĄ bym zagrał. A możesz powiedzieć jakiego rodzaju jest twa gra?
dzięki za komenta gra typu FPP albo jakiegoś innego sam nie mam pojecia bo moze to byc fpp akcja albo cos innego
Obrazek

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Re: MOJA GRA :P

Post autor: Quake96 »

markomen1 pisze: Wymaganie minimalne
Windows95
minimum 64RAM'u
procesor 300MHz
mysz klawiatura


Wiem niektórym gra nie pójdzie no ale wiecie żeby grac w tak wymagające gry trzeba zainwestować w dobry sprzęt

Rozumiem, że to żart? ;) Stary, to ja lepszego kompa kupiłem za 20zł :P
SCEE™

Awatar użytkownika
markomen1
-#
Posty: 267
Rejestracja: wt 14 wrz, 2010 17:09

Re: MOJA GRA :P

Post autor: markomen1 »

Quake96 pisze:
markomen1 pisze: Wymaganie minimalne
Windows95
minimum 64RAM'u
procesor 300MHz
mysz klawiatura


Wiem niektórym gra nie pójdzie no ale wiecie żeby grac w tak wymagające gry trzeba zainwestować w dobry sprzęt

Rozumiem, że to żart? ;) Stary, to ja lepszego kompa kupiłem za 20zł :P
Tak to żart przecierz nikt takiego kompa nie posiada (chyba)
Obrazek

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

nikt takiego kompa nie posiada (chyba)
Byś się zdziwił... :P
SCEE™

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

Gierka zaje*ista jak na poczatek, rób dalej :)

Awatar użytkownika
markomen1
-#
Posty: 267
Rejestracja: wt 14 wrz, 2010 17:09

Post autor: markomen1 »

Postaram sie jak najszybciej zrobi full wersje powiem ze bedzie sie skladala z 25 wiem ze ta gra jest prymitywna no ale na takim silniku graficznym duzo niie zrobie nie bede tez robi takiej gry w pelni 3d bo nie znam ludzi ktorzy by mi pomogli a samemu to z rok zejdzie mi na jendej planszy no ale coz :D
Obrazek

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

Nie no spoko rozumiem po prostu Ci mówię że mi się podoba nawet gta lekko mi się nudzi a to twoje to fajne jest, ja bym pomógł ale nigdy nie robiłem takich gierek :D

tomx1989
-#
Posty: 419
Rejestracja: pt 04 mar, 2011 22:51

Post autor: tomx1989 »

Czemu główny bohater jest karłem? ;-) Fajna gra tylko troche krótka, ale pewnie niedługo będzie dostępne DLC, coraz krótsze robią te gry :-P
Sega Mega Drive VA4
SNES
PSX SCPH-1002
PSX SCPH-7502
PS2 SCPH-70004
PS2 SCPH-50004, NA 80GB HDD
PSP 3003
PS TV
Gamecube
Wii 1TB
Xbox v1.0 300GB
Xbox 360 S 250GB
PS4 CUH-1216 500GB

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Za**bistość tej gry polega chyba tylko na silniku, niestety mapa, którą stworzyłeś jest bardzo monotonna. Jeden korytarz i kilka drzwi, w których są wrogowie i amunicja. Ale nie mogłem otworzyć ostatnich drzwi. A zabiłem wszystkich. Dlaczego?
Mimo wszystko gratuluję, oby tak dalej i wskakuj powoli na wyższe szczeble
Daj link do programu, w którym to zrobiłeś, to może coś swojego zmajstruję. Dobre, na początek :)
Ostatnio zmieniony wt 03 sty, 2012 17:27 przez Zohan, łącznie zmieniany 1 raz.
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
markomen1
-#
Posty: 267
Rejestracja: wt 14 wrz, 2010 17:09

Post autor: markomen1 »

Zohan, nie mogłeś bo napisałem że nie robię jakiejś full wersji tylko jedną plaszne tak by sprawdzić czy ujdzie a tu masz linka http://www.filetransit.com/download.php?id=59404
Obrazek

ODPOWIEDZ