Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

GTA IV

wszystko o wszystkim, odpoczynek

Moderator: Moderatorzy

kakao14
-#
Posty: 31
Rejestracja: sob 20 lis, 2010 13:30

GTA IV

Post autor: kakao14 »

Hejka długo mnie tu nie było ale mniejsza wieksza o to.
A wiec tak mam do waz pytanie czy pójdzie mi gta iv na najslabszych detalach a oto wymagania:
Procek- 1.80gh 1.80gh dwu rdzeniowy
Ram- 1,00 gb ram
i to z tych najwazniejszych to a jescze 1,50gb graficzna
prosze o szybka odpowiedż i sorry za bledy ort.

Awatar użytkownika
DreamON
-#
Posty: 490
Rejestracja: ndz 13 mar, 2011 16:58
Kontakt:

Post autor: DreamON »

Na pewno masz kartę graf z 1,5GB pamięci? :->

Po prawej stronie w ramce masz wymagania - http://en.wikipedia.org/wiki/Grand_Thef ... ws_version
Wydaje mi się że uda ci się odpalić GTA na niskich det.

kakao14
-#
Posty: 31
Rejestracja: sob 20 lis, 2010 13:30

Post autor: kakao14 »

DreamON, Tak mam taką karte graficzną na serio nie żartuje ale jak ty mam taka nadzjeje że mi pójdzie bo już zamówiłem na allegro

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

No z tym czy pójdzie to ja bym się zastanawiał :)

Sam grywałem w GTA IV, na nieco lepszym sprzęcie (2,2ghz Core 2 Duo, 2GB RAM DDR2, Grafika 256 [jedyny słaby punkt]) i powiem Ci, że było wpożo. Ale co do twojego sprzętu (RAM) to słabo to widzę, bo "czwórka" jest ramożerna.

Poza tym, jeśli na serio chcesz pograć, to tylko na Windows XP. Ja na XP'ku nie miałem żadnych scinek, a teraz na Win7 Ultimate, GTA przycina mi przy naciskaniu klawiszy :lol:


BTW. GTA IV to dobra gierka, a szczególnie pod względem fabuły :P


Jakby ci "czwórka" nie ruszyła, to zawsze warto wrócić do takich klasyków jak choćby zapomniane GTA III ;)
SCEE™

Awatar użytkownika
Damianero1993
-#
Posty: 92
Rejestracja: pn 25 lip, 2011 14:15
Lokalizacja: Długopole Gorne

Post autor: Damianero1993 »

kakao14,jest szansa aby ci to poszło ale jak to było już mówione-mało ramu.GTA 4 to gra godna polecenia ,choć i tak nie pobije GTA:SA (moim zdaniem :-D )

kakao14
-#
Posty: 31
Rejestracja: sob 20 lis, 2010 13:30

Post autor: kakao14 »

według mnie też nie pobije GTA SA a działa mi gta iv ale nie low bo trochę większe bo tak to mi się zacinało ale wgrałem najnowszego patcha i jest jak ideał ale i tak będzie lepiej bo w następnym tygodniu kupuje 3gb ram razem będę miał 4gb ramu i może nawet na full detalach mi pójdzie 8-)


EDIT: a ja też mam windows 7 ultimate i mi się wcale nie tnie może by było lepiej jak bym grał na starym xp to tak by nie muliło ale teraz nie chce mi się xp'ka

Awatar użytkownika
nowex
-#
Posty: 59
Rejestracja: śr 20 lip, 2011 12:59

Post autor: nowex »

Jeżeli masz xp'ka to podstawa service pack 3. Nawet jak ci pójdzie gta4 to zbieraj kase na nowy sprzęt. GTA5 nadchodzi 2013r. ;)
PS2 SLIM SCPH-70004+MODBO760 ,SONY DualShock2, Memory Card SONY 8 MB, 29 oryginalnych gier
PS3 80 GB, SonyDS3, MOVE, KAMERKA SONY, 12 oryginalnych gier, PSN
PS VITA

kakao14
-#
Posty: 31
Rejestracja: sob 20 lis, 2010 13:30

Post autor: kakao14 »

nowex, wiesz co nie zbieram na gta 5 bo to gta to nudne się robi ale zbieram na sprzęt ale dla innej gierki counter strike 2D xD nie a na serio zbieram na counter strike global ofensive które wyjdzie w 2012r

ODPOWIEDZ