Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Antywirusy

wszystko o wszystkim, odpoczynek

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Damianero1993
-#
Posty: 92
Rejestracja: pn 25 lip, 2011 14:15
Lokalizacja: Długopole Gorne

Antywirusy

Post autor: Damianero1993 »

W tym temacie poruszam temat Antywirusów na PC. Który według was jest najlepszy?

Wg. mnie najlepszy jest Avast!freeAntivirus.Ma przejrzysty interfejs,czuły skaner,zaawansowany system algorytmów heurystycznych.Jest prosty w użyciu i posiada wysoką ilość definicji wirusów.

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Zgadzam się z Tobą ;) Sam używam Avasta, od dość długiego czasu, i jest to najlepszy darmowy antyvir (moim zdaniem). Na początku używałem jeszcze Avast! Home Edition (przed premierą Avast! 5), a teraz używam nowszej wersji i jestem na bieżąco z bazami definicji wirusów.

Zatem tak jak Damianero1993, polecam Avasta! :)
SCEE™

Awatar użytkownika
nowex
-#
Posty: 59
Rejestracja: śr 20 lip, 2011 12:59

Post autor: nowex »

Według mnie ESET NOD32. Avasta też miałem i nie miałem z nim problemów, ale bardziej ufam NOD'owi.
PS2 SLIM SCPH-70004+MODBO760 ,SONY DualShock2, Memory Card SONY 8 MB, 29 oryginalnych gier
PS3 80 GB, SonyDS3, MOVE, KAMERKA SONY, 12 oryginalnych gier, PSN
PS VITA

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Avasta miałem. I przy próbach jego odinstalowania pamiętam, że były ogromne problemy. Stwierdziłem, że nie chcę go. Po nim przesiadłem się na Norton'a. PŁATNEGO. :) Jednak finansowo nie wyrabiałem, więc potrzebowałem darmowej alternatywy. Wybrałem AVG Free Antivirus. Jednak ten zużywał stanowczo zbyt dużo zasobów komputera. I w końcu trafiłem na COMODO IS. I ten antywirus jak na razie według mnie jest najlepszy.
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
markomen1
-#
Posty: 267
Rejestracja: wt 14 wrz, 2010 17:09

Post autor: markomen1 »

Każdy ma raczej swoją opinie na temat antywirusów mi wystarcza avast chyba 5 no ten pomarańczowy miałem już problemy z avastem który zainstalowałem gry internet mi założyli i musiałem windowsa na nowo wgrywać no ale coż tego avasta co miałem to z jakiegoś chorego magazynu zainstalowałem
Miałem jeszcze wcześniej nod'a i pamiętam ze co tylko pobrałem czy gre lub jakiś program to był tam wirus nawet w kompie pokazało mi ze mam wiry ale polecam pomarańczowego avasta
Obrazek

ODPOWIEDZ